Σκοράρει και στα δύο ημίχρονα η Γιουνάιτεντ

Ψάχνουμε το ειδικό στοίχημα να πετύχει γκολ και στα δύο ημίχρονα η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, κόντρα στη Στόουκ. Οι απουσίες στην άμυνα της Μπέτις μας οδηγούν στο καλοπληρωμένο Over 2,5 με τη Λεγκανές.

Στην Πριμέρα Ντιβισιόν η Μπέτις υποδέχεται τη Λεγκανές, ψηλωμένη μετά την απίθανη εκτός έδρας νίκη με 5-3 επί της Σεβίλλης στο καυτό ντέρμπι της πόλης. Με πολύ καλή ψυχολογία λοιπόν θα φιλοξενήσει την επικίνδυνη Λεγκανές αλλά και με προβλήματα στην άμυνα, καθώς συμπλήρωσαν κάρτες οι βασικοί στόπερ Φεντάλ και Μαντί ενώ τραυματίστηκε ο δεξιός μπακ Μπαραγκάν. Ούτως ή άλλως έχει ευάλωτη άμυνα η Μπέτις, την τρίτη χειρότερη της Πριμέρα με 34 γκολ, το Over 2,5 σε τιμή 1,90 στον ΟΠΑΠ μπορεί να αναζητηθεί.

Στο «Ολντ Τράφορντ» η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ θα υποδεχθεί τη Στόουκ, η οποία έχει τη χειρότερη άμυνα της Πρέμιερ Λιγκ με 47 γκολ. Η Στόουκ θα έχει σήμερα υπηρεσιακό τεχνικό τον Εντ Νιετζέσκι, που αναλαμβάνει προσωρινά καθήκοντα μετά την απομάκρυνση του Μαρκ Χιουζ. Η Στόουκ βρέθηκε στην τριάδα του υποβιβασμού μετά τα τελευταία άσχημα αποτελέσματα, ωστόσο δεν είναι ικανή να αναχαιτίσει την ανώτερη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Χαμηλά η απόδοση του άσου στο 1,20, με περισσότερο ρίσκο παίρνουμε το 1,68 στον ΟΠΑΠ του να σκοράρει η ομάδα του Μουρίνιο και στα δύο ημίχρονα.