Επιστρέφουν Super League και La Liga με πολλά ειδικά στοιχήματα από το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ του ΟΠΑΠ

Επιστρέφουν στη δράση, μετά τη διακοπή τους λόγω των εορτών, η Super League και η πρώτη κατηγορία της Ισπανίας και το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ του ΟΠΑΠ προσφέρει πολλά ειδικά στοιχήματα για τους αγώνες τους.

Στη Super League ξεκινάει ο δεύτερος γύρος του πρωταθλήματος και γίνεται μεγάλη μάχη για τον τίτλο. Στην πρώτη κατηγορία της Ισπανίας διεξάγεται η 18η αγωνιστική και η Μπαρτσελόνα έχει ξεφύγει στη βαθμολογία, μετά τη νίκη της στο clasico, με 3-0 επί της Ρεάλ Μαδρίτης.

Οι παίκτες του ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ έχουν πλήθος επιλογών για να ποντάρουν στους αγώνες της Super League και της πρώτης κατηγορίας της Ισπανίας. Προσφέρονται, μεταξύ άλλων, ειδικά στοιχήματα για το ακριβές σκορ του αγώνα και του πρώτου ημιχρόνου, το ημίχρονο-τελικό, το σύνολο των γκολ, το στοίχημα χωρίς ισοπαλία, τα goal-no goal του αγώνα, του πρώτου και του δεύτερου ημιχρόνου, το ημίχρονο με τα περισσότερα γκολ, την πρώτη ομάδα που θα σκοράρει, τον συνδυασμό τελικού αποτελέσματος με under-over, το σκοράρισμα ή όχι των ομάδων και στα δύο ημίχρονα.