ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ στους ευρωπαϊκούς αγώνες Ολυμπιακού, Παναθηναϊκού και ΠΑΟΚ

Πλήθος ειδικών στοιχημάτων στα Play Off του Champions League και του Europa League – ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ και στο Ρεάλ Μαδρίτης vs. Μπαρτσελόνα

Την είσοδό τους στους ομίλους του Champions League και του Europa League διεκδικούν οι ελληνικές ομάδες αυτή την εβδομάδα.

Ο Ολυμπιακός θα αναμετρηθεί με την Ριέκα την Τετάρτη 16 Αυγούστου (21:45) στο «Γ. Καραϊσκάκης» στο πλαίσιο των Play Off του Champions League.

Την Πέμπτη 17 Αυγούστου, σε αγώνες Play Off για την πρόκριση στους ομίλους του Europa League, αναμετρώνται ο Παναθηναϊκός με την Αθλέτικ Μπιλμπάο (21:30) στο «Απόστολος Νικολαΐδης» και ο ΠΑΟΚ με την Έστερσουντ (21:00) στην Τούμπα.

Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ του ΟΠΑΠ προσφέρει πολλά ειδικά στοιχήματα για τις τρεις ευρωπαϊκές αναμετρήσεις των ελληνικών ομάδων καθώς και για την ρεβάνς του Super Cup Ισπανίας, Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα, που διεξάγεται την Πέμπτη 17 Αυγούστου.

Οι παίκτες του ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ μπορούν να ποντάρουν, μεταξύ άλλων, στην πρώτη ομάδα που θα σκοράρει, το σύνολο των γκολ, το ακριβές σκορ, το ημίχρονο-τελικό, τα κόρνερ, το συνδυασμό τελικού αποτελέσματος με under-over, το πότε θα επιτευχθεί το πρώτο γκολ, το ημίχρονο με τα περισσότερα γκολ, τον πρώτο παίκτη που θα σκοράρει, το αποτέλεσμα και το ακριβές σκορ του πρώτου ημιχρόνου, το σκοράρισμα ή όχι των ομάδων και στα δύο ημίχρονα.

Σημειώνεται πως ο αγώνας του Παναθηναϊκού απέναντι στην Αθλέτικ Μπιλμπάο περιλαμβάνεται στα Ματς του Κουπονιού με ιδιαίτερα ανταγωνιστικές αποδόσεις στα σημεία του.

Super League: Ο Ντελαζό ορίστηκε στο εξ αναβολής ντέρμπι ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός
Στη μνήμη του Παύλου Γιαννακόπουλου ο Χρυσός Σταυρός μετά χρυσού κλάδου Δάφνης του Ερυθρού Σταυρού
Ο ασταμάτητος Ναν MVP Απριλίου και Μαϊου!
Ολυμπιακός - Άστον Βίλα: Ανακοίνωση της ΕΛΑΣ για τον αποψινό ημιτελικό του Conference League