ΟΠΑΠ: Τα ειδικά στοιχήματα στο ευρωπαϊκό Super Cup

Τον πρώτο ευρωπαϊκό τίτλο της νέας σεζόν, το UEFA Super Cup, θα διεκδικήσουν η Ρεάλ Μαδρίτης και η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ την Τρίτη 8 Αυγούστου στις 21:45.

Η πρωταθλήτρια Ευρώπης Ρεάλ Μαδρίτης θα προσπαθήσει να κατακτήσει το τρόπαιο για τέταρτη φορά στην ιστορία της, ενώ η κάτοχος του Europa League, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, θέλει να γίνει η πρώτη αγγλική ομάδα που κερδίζει το Super Cup από το 2005.

Στις δέκα τελευταίες αναμετρήσεις των δύο ομάδων, η Ρεάλ μετράει νίκες και η Γιουνάιτεντ 2, ενώ έχουν σημειωθεί και 4 ισοπαλίες.

Σημειώνεται πως ο τελικός του Super Cup που παραδοσιακά φιλοξενούνταν Μονακό, διεξάγεται για πρώτη φορά φέτος στα Σκόπια.

NEW LOGOopap

Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ του ΟΠΑΠ προσφέρει πολλά ειδικά στοιχήματα για το Super Cap, Ρεάλ Μαδρίτης – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.

Οι παίκτες του ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ μπορούν να ποντάρουν, μεταξύ άλλων, στην πρώτη ομάδα που θα σκοράρει, το σύνολο των γκολ, το ακριβές σκορ, το ημίχρονο-τελικό, τα κόρνερ, το συνδυασμό τελικού αποτελέσματος με under-over, το πότε θα επιτευχθεί το πρώτο γκολ, το ημίχρονο με τα περισσότερα γκολ, τον πρώτο παίκτη που θα σκοράρει, το αποτέλεσμα και το ακριβές σκορ του πρώτου ημιχρόνου, το σκοράρισμα ή όχι των ομάδων και στα δύο ημίχρονα.

Πόλο ανδρών: Ολυμπιακός, Πανιώνιος, Απόλλων Σμύρνης και Πανιώνιος στην τετράδα