Άρσεναλ - Τσέλσι στο Community Shield με πολλά ειδικά στοιχήματα από το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ του ΟΠΑΠ

Η νέα σεζόν ξεκινάει στην Αγγλία με ένα μεγάλο ντέρμπι.

Η πρωταθλήτρια Τσέλσι και η κυπελλούχος Άρσεναλ διεκδικούν τον πρώτο τίτλο της χρονιάς, το Community Shield, που θα διεξαχθεί την Κυριακή 6 Αυγούστου, στις 16:00, στο Wembley. Είχαν αναμετρηθεί στο ίδιο γήπεδο και στον τελικό του κυπέλλου, στις 27 Μαΐου, όπου η Άρσεναλ επικράτησε με 2-1. Στο πρωτάθλημα μοιράστηκαν τις νίκες. Η Άρσεναλ κέρδισε με 3-0 στο Emirates και η Τσέλσι με 3-1 στο Stamford Bridge.

Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ του ΟΠΑΠ προσφέρει πολλά ειδικά στοιχήματα για το Community Shield, Άρσεναλ-Τσέλσι. Οι παίκτες του ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ μπορούν να ποντάρουν, μεταξύ άλλων, στην πρώτη ομάδα που θα σκοράρει, το σύνολο των γκολ, το ακριβές σκορ, το ημίχρονο-τελικό, τα κόρνερ, το συνδυασμό τελικού αποτελέσματος με under-over, το πότε θα επιτευχθεί το πρώτο γκολ, το ημίχρονο με τα περισσότερα γκολ, τον πρώτο παίκτη που θα σκοράρει, το αποτέλεσμα και το ακριβές σκορ του πρώτου ημιχρόνου, το σκοράρισμα ή όχι των ομάδων και στα δύο ημίχρονα.

Πολλές είναι οι επιλογές, με ειδικά στοιχήματα, που έχουν οι παίκτες του ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ και για τα πρωταθλήματα που ξεκινάνε, με το ενδιαφέρον να επικεντρώνεται στους αγώνες της πρώτης αγωνιστικής της Ligue 1 και της Championship.