ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ στα Κύπελλα Ευρώπης με πολλά ειδικά στοιχήματα και τρία Super Παρολί από τον ΟΠΑΠ

Οι αγώνες ρεβάνς της δεύτερης προκριματικής φάσης του Champions League και του Europa League παρουσιάζουν μεγάλο ενδιαφέρον. Ο Πανιώνιος είναι έτοιμος να «σφραγίσει» το εισιτήριο για την τρίτη προκριματική φάση του Europa League, μετά τη νίκη του με 2-0 κόντρα στη Γκόριτσα, στον πρώτο αγώνα στη Νέα Σμύρνη.

Ο Ολυμπιακός θα μάθει τον αντίπαλό του στην τρίτη προκριματική φάση του Champions League από το αποτέλεσμα του αγώνα Μπούντουσνοστ-Παρτιζάν Βελιγραδίου. Στο πρώτο ματς η Παρτιζάν κέρδισε με 2-0 κι έχει το προβάδισμα για την πρόκριση.

O Παναθηναϊκός θα παίξει στην τρίτη προκριματική φάση του Europa League με την ομάδα που θα προκριθεί από το ζευγάρι της Γιαγκελόνια με τη Γκαμπάλα. Το πρώτο ματς στο Μπακού έληξε ισόπαλο με 1-1.

Ο Πανιώνιος, εφόσον αποκλείσει τη Γκόριτσα, θα αντιμετωπίσει στην επόμενη φάση τη ΚΡ Ρεϊκιάβικ ή τη Μακάμπι Τελ Αβίβ. Στον πρώτο αγώνα η Μακάμπι επικράτησε με 3-1.

NewLogoPameStoixima

Για τους αγώνες της δεύτερης προκριματικής φάσης του Champions League και του Europa League το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ του ΟΠΑΠ προσφέρει πολλά ειδικά στοιχήματα. Στο παιχνίδι Γκόριτσα-Πανιώνιος οι παίκτες του ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ μπορούν να ποντάρουν, μεταξύ άλλων, στο σύνολο των γκολ, το ακριβές σκορ, το ημίχρονο-τελικό, τα κόρνερ, την πρώτη ομάδα που θα σκοράρει, το συνδυασμό τελικού αποτελέσματος με under-over, το πότε θα επιτευχθεί το πρώτο γκολ, το ημίχρονο με τα περισσότερα γκολ, το αποτέλεσμα και το ακριβές σκορ του πρώτου ημιχρόνου, το σκοράρισμα ή όχι των ομάδων και στα δύο ημίχρονα, τον πρώτο παίκτη που θα σκοράρει.

Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ προσφέρει και τρία Super Παρολί για τα Κύπελλα Ευρώπης. Την Τετάρτη 19 Ιουλίου το Super Παρολί, με αγώνες των προκριματικών του Champions League, περιλαμβάνει τις νίκες του ΑΠΟΕΛ, της Ρόζενμποργκ και της Κοπεγχάγης. Η τριάδα δίνει απόδοση 2,69 και με το Super Παρολί ανεβαίνει στο 3,45.

Την Πέμπτη 20 Ιουλίου τα δύο Super Παρολί έχουν αγώνες της δεύτερης προκριματικής φάσης του Europa League. Το πρώτο περιλαμβάνει τις νίκες των τριών κυπριακών ομάδων, της ΑΕΚ Λάρνακας, της ΑΕ Λεμεσού και του Απόλλωνα Λεμεσού. Τα τρία αυτά φαβορί δίνουν συνολική απόδοση 2,22. Το Super Paroli ανεβάζει την απόδοσή τους στο 2,55.

Το δεύτερο Super Παρολί περιλαμβάνει τις νίκες της Γαλατασαράι, του Πανιώνιου και της Μακάμπι Τελ Αβίβ. Η απόδοση της τριάδας τους από το 4,90 ανεβαίνει στο 5,50.

Παναθηναϊκός AKTOR: Αυτό είναι το ΟΑΚΑ, αυτός είναι ο κόσμος
Άρσεναλ: Πέθανε ο πρώην πρόεδρος των «κανονιέρηδων», Σερ Τσιπς Κέσγουικ
Βαγγέλης Μαρινάκης: «Να κυνηγάτε τα όνειρά σας»