ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ στο Euro U19 με πολλά ειδικά στοιχήματα από τον ΟΠΑΠ

Μετά την ολοκλήρωση του Confederations Cup και του Euro U21 το ενδιαφέρον επικεντρώνεται στην τελική φάση του Euro U19, η οποία διεξάγεται στα γήπεδα της Γεωργίας.

Τα βλέμματα είναι στραμμένα στα νέα ταλέντα του ευρωπαϊκού ποδοσφαίρου.  Οι οχτώ Εθνικές ομάδες U19 έχουν χωριστεί σε δύο ομίλους. Στον πρώτο όμιλο μετέχουν η Γεωργία, η Τσεχία, η Σουηδία και η Πορτογαλία και στο δεύτερο η Γερμανία, η Αγγλία, η Βουλγαρία και η Ολλανδία.

Στα ημιτελικά της διοργάνωσης, η οποία ξεκίνησε την Κυριακή 2 Ιουλίου και θα ολοκληρωθεί το Σάββατο 15 Ιουλίου, προκρίνονται οι δύο πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο.Στη δεύτερη αγωνιστική των ομίλων ξεχωρίζουν το παιχνίδι Τσεχίας-Πορτογαλίας, που θα διεξαχθεί την Τετάρτη 5 Ιουλίου, στις 19:00 και ο αγώνας Αγγλίας-Ολλανδίας, που θα γίνει την Πέμπτη 6 Ιουλίου, στις 16:30.

Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ του ΟΠΑΠ προσφέρει πολλά ειδικά στοιχήματα και για τους δύο αγώνες Τσεχίας-Πορτογαλίας και Αγγλίας-Ολλανδίας.

Οι παίκτες του ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ μπορούν να ποντάρουν, μεταξύ άλλων, στο σύνολο των γκολ, το ακριβές σκορ, το ημίχρονο-τελικό, τα κόρνερ, την πρώτη ομάδα που θα σκοράρει, τον συνδυασμό τελικού αποτελέσματος με under-over, το πότε θα επιτευχθεί το πρώτο γκολ, το ημίχρονο με τα περισσότερα γκολ, το αποτέλεσμα και το ακριβές σκορ του πρώτου ημιχρόνου, το σκοράρισμα ή όχι των ομάδων και στα δύο ημίχρονα.

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (24/04) - Πού θα δείτε ΑΕΚ-Παναθηναϊκός, Super League, Euroleague
Παναθηναϊκός AKTOR: Να το κάνει όπως το 2009