Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές στους τέσσερις ομίλους

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές στους τέσσερις ομίλους

Φουλ αγωνιστική δράση έχουμε την Κυριακή (22/12) για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής, και στους τέσσερις ομίλους.

Η Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης, με σχετική ανακοίνωσή της, γνωστοποίησε το ακριβές πρόγραμμα των αναμετρήσεων μαζί με τους διαιτητές και τους κομισάριους που θα τις σφυρίξουν. Αναλυτικά…

1ος Όμιλος Νότου

Τέντας 13.30 Καλαμάτα ’80 - ΑΓΕΖ Σιώκας, Στρέμπας (Γιαλικάρης)
Παν. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ - Πεντέλη Κυριακόπουλος, Νάστος (Σοφιανοπούλου)
2ο Λ. Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου - Αγρίνιο Μ. Τσώνος, Τσάλας (Τζουβάρας)
Κορίνθου 17.00 Απόλλων Αρχ. Κορίνθου - Μεσσήνη Τσαχάκης, Γρίβα (Τρίγκα)
Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ - Προμηθέας Πατρών Μάλαμας, Μαντήλας (Τσάμης)
Γαλάτσι 17.00 Γαλάτσι - Κορωπί Τσαρούχα, Πλιάκας (Μακρίδης)

2ος Όμιλος Νότου

Κερατσινίου 17.00 Φάρος Κερατσινίου - Κύμη Τζαφλέρης, Φακίτσας (Σγουρός)
Λίντο 15.00 Εργοτέλης - Χαλάνδρι Καρακάσης, Καμήτσος (Ευαγγελινός)
Χίου 14.00 Βούρειος Χίου - Ηρόδοτος Καρδάρης, Σ. Σπυρόπουλος (Σκούφαλος)
Μυτιλήνης 14.00 Παπάδος Γέρα - Κρόνος Αγ. Δημητρίου Μαμασούκα, Μαυρατζάς (Πρωτούλης)
Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης - Πεύκη Μαγκουνής, Ι. Ορφανός (Αλετράς)

1ος Όμιλος Βορρά

«Β. Παρασκευόπουλος» 18.00 Μεταμόρφωση Βόλου - Πρωτέας Γρεβενών Κοϊμοτζόγλου, Δαμίγος (Τσοπουρίδης)
ΔΑΚ Βόνιτσας 18.00 Βόνιτσα - Φοίνικας Λάρισας Δαρλαμήτσος, Λιότσος (Κανελλόπουλος)
Αλκαζάρ 18.00 Αστέρας Λάρισας - Διόσκουροι Κοζάνης Μοσχοτόγλου, Πετανίδου (Παπαδημητρίου)
Παλαμά 18.00 Τιτάνες Παλαμά - Μελίκη Λόρτος, Μανιός (Μανάσης)
ΔΑΚ Φλώρινας 18.00 Αριστοτέλης Φλώρινας - Καστοριά Θεοδώρου, Τριανταφυλλίδης (Χατζηπαναγιωτίδης)
Αγ. Θωμά 18.00 Λάρισα - Μακάμπη Σαρακενίδης, Χρυσάφης (Μπεκιάρης)

2ος Όμιλος Βορρά

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης - Μακεδονικός Φουτζήλας, Παπαθανασίου (Τζιοπάνος)
Αρναίας 18.30 Απόλλων Αρναίας - Ευκαρπία Δημάδης, Καλέσης (Πολυχρονίδης)
Δ.Γ. Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος - Ανατόλια Τζιβελεκίδου, Κατσιάνης (Παπαγεωργίου)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή - Ιωνικός Ιωνίας Παπαδόπουλος, Παπαγεωργίου (Γκουρτζελίδης)
Αλεξανδρούπολης 16.00 Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Ασπίδα Ξάνθης Ρούκας, Μαγκαφάς (Χαλκιάς)
ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ - Αγ. Βαρβάρα Ζαχαρης, Κετούλας (Παραλικίδης)

Δείτε βίντεο από όλο τον πλανήτη.

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Συνεχίζει το κυνηγητό ο Άγιαξ
Συνεχίζει το κυνηγητό ο Άγιαξ
Live Chat Άρης-ΟΦΗ
Live Chat Άρης-ΟΦΗ
Λούκας, να η ευκαιρία!
Λούκας, να η ευκαιρία!
Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες (17/12)
Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες (17/12)
Έρχεται «λευκή» Πρωτοχρονιά - Τι καιρό θα κάνει τα Χριστούγεννα
Έρχεται «λευκή» Πρωτοχρονιά - Τι καιρό θα κάνει τα Χριστούγεννα
Πέθανε ο δημοσιογράφος Βασίλης Μπεσκένης - Θλίψη στην «οικογένεια» του ΣΚΑΪ
Πέθανε ο δημοσιογράφος Βασίλης Μπεσκένης - Θλίψη στην «οικογένεια» του ΣΚΑΪ
Ασύλληπτη τραγωδία στην Κατερίνη – Τρεις νεκροί από φωτιά σε πολυκατοικία
Ασύλληπτη τραγωδία στην Κατερίνη – Τρεις νεκροί από φωτιά σε πολυκατοικία
Είστε άνεργος; Δείτε πώς θα πάρετε επίδομα 400 ευρώ
Είστε άνεργος; Δείτε πώς θα πάρετε επίδομα 400 ευρώ
Περισσότερα

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης