Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές στους τέσσερις ομίλους

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές στους τέσσερις ομίλους

Με τους αγώνες της 14ης αγωνιστικής θα συνεχιστεί αυτή την Κυριακή (10/02) το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.

Με σημερινή (06/02) ανακοίνωσή της η Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης ανακοίνωσε το ακριβές πρόγραμμα των αναμετρήσεων των τεσσάρων ομίλων της Γ’ Εθνικής, καθώς και τους διαιτητές και τους κομισάριους που θα τις διευθύνουν. Αναλυτικά…

1ος Όμιλος Νότου

2ο Λ. Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου - Καλαμάτα 1980 Γιαννακουδάκης, Βαλούρδος (Νικολαΐδης)
Ερμιόνης 17.00 Κρανίδι - Κεραυνός Αιγίου Πόντας, Στρέμοας (Κοκκόρης)
Γαλατσίου 17.00 Γαλάτσι - Ποσειδών Λουτρακίου Κρεσταινίτης, Κώτσου (Ομ.), (Χαρεμής)
Αρχ. Ολυμπίας 17.00 Ολυμπιονίκης - Εθνικός Α. Σπυρόπουλος, Ντάνος (Μπατζάκας)
ΔΑΚ Αγρινίου 12.00 Αγρίνιο - ΑΓΕΖ Παπαφωτίου, Σιώκας (Κωστής)
Ν. Περκίζα Χαλ. 17.00 Χαλανδρίου - Πόλις Καλλιθέας Αποστολίδης, Ηλ. Χρηστίδης (Παππάς)

2ος Όμιλος Νότου

Χαλκιά-Αναστ/δη 17.00 Παναγίτσα - Κορωπί Καραλής, Κωνσταντίνίδου (Χρήστου)
Μυτιλήνης 13.00 Παπάδος Γέρας - Παπάγου Δημόπουλος, Καμήτσος (Αχαμνός)
ΔΑΚ Νικαίας 17.00 Ιωνικός Νικαίας - Μίλων Ραχιώτης, Καλαϊτζάκης (Δραμεσιώτης)
Πυθαγόρειο 12.00 Πολυκράτης Σάμου - Εργοτέλης Παπαθανασίου, Μαγκουνής (Δρύλιας)

1ος Όμιλος Βορρά

Αγ. Θωμά Λάρισας 18.00 Φοίνικας Λάρισας - Διόσκουροι Κοζάνης Θεοδώρου, Λόρτος (Μπεκιάρης)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Αργοναύτης - Αριδαία Δημάδης, Μυσιρλής (Λαδόπουλος)
ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Ηρακλής Κοζάνης - Αστέρας Λάρισας Σιταρίδης, Κοϊμτζόγλου (Μπαταούλα)
ΒΑΟ 18.00 Βυζαντινός - Τιτάνες Δράμας Ρούγκας, Ντούρας (Φωτιάδης)
ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρεβενών - Αετός Κιλκίς Τσοκόλης, Κατσιάνης (Παντελάκης)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 18.00 ΑΓΣΙ - Άργος Ορεστικό Μοσχότογλου, Γαζέτας (Λεοντάρης)

2ος Όμιλος Βορρά

Ν. Τρίγλιας 18.00 Πευκοχώρι -Μαρμαρά Τζιοπάνος, Γκέκας (Βαφείδης)
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολης - Αναγέννηση Φλόγα Κ. Ταρενίδης, Μελανίδης (Μπαγκλατζής)
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός - ΧΑΝΘ Τσιρτσιμάλης, Μηλαπίδης (Ομ.) (Κυμιατζής)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 16.00 Απόλλων Καλαμαριάς - Ορφέας Ν. Σκοπού Αγορογιάννης, Β. Πιτσίλκας (Λαδένης)
Δράμας 18.00 Τιτάνες Δράμας - Μαντουλίδης Παπαγεωργίου, Παπαγερίδης (Λαμπρίδης)
Αλεξάνδρειο 18.00 Μακαμπή - Κομοτηνή Παργιανόπουλος, Ζαχάρης (Πολυχρονίδης)

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Στην Παρί ο Ντιαρά (photos)
Στην Παρί ο Ντιαρά (photos)
Επίθεση και… ταμείο!
Επίθεση και… ταμείο!
Αποκάλυψη Σκουρτόπουλου: «Το καλοκαίρι έγιναν πράγματα που δεν ήταν ευθύνη του Gianni» (photos)
Αποκάλυψη Σκουρτόπουλου: «Το καλοκαίρι έγιναν πράγματα που δεν ήταν ευθύνη του Gianni» (photos)
Η αντίστροφη μέτρηση για το UEFA Nations League ξεκίνησε (video)
Η αντίστροφη μέτρηση για το UEFA Nations League ξεκίνησε (video)
Καιρός: Τσουχτερό κρύο σε όλη τη χώρα και χιόνια στα ορεινά
Καιρός: Τσουχτερό κρύο σε όλη τη χώρα και χιόνια στα ορεινά
ΙΕΚ ΑΛΦΑ: Αυτόν το Φεβρουάριο, επίλεξε το Νο1 Sports School για Σπουδές Προπονητικής
ΙΕΚ ΑΛΦΑ: Αυτόν το Φεβρουάριο, επίλεξε το Νο1 Sports School για Σπουδές Προπονητικής
Πανικός στις ΗΠΑ: Τσουνάμι δέκα μέτρων από τον σεισμό 8,2 Ρίχτερ ετοιμάζεται να χτυπήσει τις ακτές
Πανικός στις ΗΠΑ: Τσουνάμι δέκα μέτρων από τον σεισμό 8,2 Ρίχτερ ετοιμάζεται να χτυπήσει τις ακτές
Ειρήνη Λαγούδη: Επιστολή- «βόμβα» της οικογένειας – Δείτε τι αναφέρει (pics)
Ειρήνη Λαγούδη: Επιστολή- «βόμβα» της οικογένειας – Δείτε τι αναφέρει (pics)

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης