Η κλήρωση της Α2 Νότου Γυναικών

Η κλήρωση της Α2 Νότου Γυναικών

Οι 12 ομάδες που παίρνουν μέρος στο πρωτάθλημα της Α2 Νότου Γυναικών έμαθαν σήμερα (25/08) το πρόγραμμα των αγώνων τους στο νέο πρωτάθλημα.

Το εναρκτήριο «τζάμπολ» θα γίνει την Κυριακή 16/10 και μετά τη διεξαγωγή 22 αγωνιστικών θα μάθουμε στις 29/04 το νέο πρωταθλητή. Η κλήρωση της ΕΟΚ καθόρισε τη σειρά των αναμετρήσεων ως εξής:

1η Αγωνιστική (16/10/11)

Ν. Κηφισιά-Τερψιθέα Γλυφάδας

Χαλκίδα-Ελληνικό

Αγία Παρασκευή-Σπόρτιγκ

Γιάννινα-Αμαρυλλίς

Πρωτέας Βούλας-Νίκη Λευκάδας

Απόλλων Πατρών-Ιπποκράτης

2η Αγωνιστική (23/10/11)

Ελληνικό-Ν. Κηφισιά

Σπόρτιγκ-Χαλκίδα

Αμαρυλλίς-Αγία Παρασκευή

Νίκη Λευκάδας-Γιάννινα

Ιπποκράτης-Πρωτέας Βούλας

Τερψιθέα Γλυφάδας-Απόλλων Πατρών

3η Αγωνιστική (30/10/11)

Ν. Κηφισιά-Σπόρτιγκ

Χαλκίδα-Αμαρυλλίς

Αγία Παρασκευή-Νίκη Λευκάδας

Γιάννινα-Ιπποκράτης

Πρωτέας Βούλας-Απόλλων Πατρών

Τερψιθέα Γλυφάδας-Ελληνικό

4η Αγωνιστική (06/11/11)

Αμαρυλλίς-Ν. Κηφισιά

Νίκη Λευκάδας-Χαλκίδα

Ιπποκράτης-Αγία Παρασκευή

Απόλλων Πατρών-Γιάννινα

Πρωτέας Βούλας-Τερψιθέα Γλυφάδας

Σπόρτιγκ-Ελληνικό

5η Αγωνιστική (13/11/11)

Ν. Κηφισιά-Νίκη Λευκάδας

Χαλκίδα-Ιπποκράτης

Αγία Παρασκευή-Απόλλων Πατρών

Γιάννινα-Πρωτέας Βούλας

Τερψιθέα Γλυφάδας-Σπόρτιγκ

Ελληνικό-Αμαρυλλίς

6η Αγωνιστική (27/11/11)

Ιπποκράτης-Ν. Κηφισιά

Απόλλων Πατρών-Χαλκίδα

Πρωτέας Βούλας-Αγία Παρασκευή

Γιάννινα-Τερψιθέα Γλυφάδας

Νίκη Λευκάδας-Ελληνικό

Αμαρυλλίς-Σπόρτιγκ

7η Αγωνιστική (04/12/11)

Ν. Κηφισιά-Απόλλων Πατρών

Χαλκίδα-Πρωτέας Βούλας

Αγία Παρασκευή-Γιάννινα

Τερψιθέα Γλυφάδας-Αμαρυλλίς

Ελληνικό-Ιπποκράτης

Σπόρτιγκ-Νίκη Λευκάδας

8η Αγωνιστική (11/12/11)

Πρωτέας Βούλας-Ν. Κηφισιά

Γιάννινα-Χαλκίδα

Αγία Παρασκευή-Τερψιθέα Γλυφάδας

Απόλλων Πατρών-Ελληνικό

Ιπποκράτης-Σπόρτιγκ

Νίκη Λευκάδας-Αμαρυλλίς

9η Αγωνιστική (18/12/11)

Ν. Κηφισιά-Γιάννινα

Χαλκίδα-Αγία Παρασκευή

Τερψιθέα Γλυφάδας-Νίκη Λευκάδας

Ελληνικό-Πρωτέας Βούλας

Σπόρτιγκ-Απόλλων Πατρών

Αμαρυλλίς-Ιπποκράτης

10η Αγωνιστική (08/01/12)

Αγία Παρασκευή-Ν. Κηφισιά

Χαλκίδα-Τερψιθέα Γλυφάδας

Γιάννινα-Ελληνικό

Πρωτέας Βούλας-Σπόρτιγκ

Απόλλων Πατρών-Αμαρυλλίς

Ιπποκράτης-Νίκη Λευκάδας

11η Αγωνιστική (15/01/12)

Ν. Κηφισιά-Χαλκίδα

Τερψιθέα Γλυφάδας-Ιπποκράτης

Ελληνικό-Αγία Παρασκευή

Σπόρτιγκ-Γιάννινα

Αμαρυλλίς-Πρωτέας Βούλας

Νίκη Λευκάδας-Απόλλων Πατρών

12η Αγωνιστική (22/01/12)

Τερψιθέα Γλυφάδας-Ν. Κηφισιά

Ελληνικό-Χαλκίδα

Σπόρτιγκ-Αγία Παρασκευή

Αμαρυλλίς-Γιάννινα

Νίκη Λευκάδας-Πρωτέας Βούλας

Ιπποκράτης-Απόλλων Πατρών

13η Αγωνιστική (29/01/12)

Ν. Κηφισιά-Ελληνικό

Χαλκίδα-Σπόρτιγκ

Αγία Παρασκευή-Αμαρυλλίς

Γιάννινα-Νίκη Λευκάδας

Πρωτέας Βούλας-Ιπποκράτης

Απόλλων Πατρών-Τερψιθέα Γλυφάδας

14η Αγωνιστική (12/02/12)

Σπόρτιγκ-Ν. Κηφισιά

Αμαρυλλίς-Χαλκίδα

Νίκη Λευκάδας-Αγία Παρασκευή

Ιπποκράτης-Γιάννινα

Απόλλων Πατρών-Πρωτέας Βούλας

Ελληνικό-Τερψιθέα Γλυφάδας

15η Αγωνιστική (19/02/12)

Ν. Κηφισιά-Αμαρυλλίς

Χαλκίδα-Νίκη Λευκάδας

Αγία Παρασκευή-Ιπποκράτης

Γιάννινα-Απόλλων Πατρών

Τερψιθέα Γλυφάδας-Πρωτέας Βούλας

Ελληνικό-Σπόρτιγκ

16η Αγωνιστική (04/03/12)

Νίκη Λευκάδας-Ν. Κηφισιά

Ιπποκράτης-Χαλκίδα

Απόλλων Πατρών-Αγία Παρασκευή

Πρωτέας Βούλας-Γιάννινα

Σπόρτιγκ-Τερψιθέα Γλυφάδας

Αμαρυλλίς-Ελληνικό

17η Αγωνιστική (11/03/12)

Ν. Κηφισιά-Ιπποκράτης

Χαλκίδα-Απόλλων Πατρών

Αγία Παρασκευή-Πρωτέας Βούλας

Τερψιθέα Γλυφάδας-Γιάννινα

Ελληνικό-Νίκη Λευκάδας

Σπόρτιγκ-Αμαρυλλίς

18η Αγωνιστική (18/03/12)

Απόλλων Πατρών-Ν. Κηφισιά

Πρωτέας Βούλας-Χαλκίδα

Γιάννινα-Αγία Παρασκευή

Αμαρυλλίς-Τερψιθέα Γλυφάδας

Ιπποκράτης-Ελληνικό

Νίκη Λευκάδας-Σπόρτιγκ

19η Αγωνιστική (24/03/12)

Ν. Κηφισιά-Πρωτέας Βούλας

Χαλκίδα-Γιάννινα

Τερψιθέα Γλυφάδας-Αγία Παρασκευή

Ελληνικό-Απόλλων Πατρών

Σπόρτιγκ-Ιπποκράτης

Αμαρυλλίς-Νίκη Λευκάδας

20ή Αγωνιστική (01/04/12)

Γιάννινα-Ν. Κηφισιά

Αγία Παρασκευή-Χαλκίδα

Νίκη Λευκάδας-Τερψιθέα Γλυφάδας

Πρωτέας Βούλας-Ελληνικό

Απόλλων Πατρών-Σπόρτιγκ

Ιπποκράτης-Αμαρυλλίς

21η Αγωνιστική (22/04/12)

Ν. Κηφισιά-Αγία Παρασκευή

Τερψιθέα Γλυφάδας-Χαλκίδα

Ελληνικό-Γιάννινα

Σπόρτιγκ-Πρωτέας Βούλας

Αμαρυλλίς-Απόλλων Πατρών

Νίκη Λευκάδας-Ιπποκράτης

22η Αγωνιστική (29/04/12)

Χαλκίδα-Ν. Κηφισιά

Ιπποκράτης-Τερψιθέα Γλυφάδας

Αγία Παρασκευή-Ελληνικό

Γιάννινα-Σπόρτιγκ

Πρωτέας Βούλας-Αμαρυλλίς

Απόλλων Πατρών-Νίκη Λευκάδας

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Τα «φώτα» σε Θεσσαλονίκη και Ελευσίνα
Τα «φώτα» σε Θεσσαλονίκη και Ελευσίνα
Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός Superfoods: Το πρώτο… αίμα το ΣΕΦ!
Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός Superfoods: Το πρώτο… αίμα το ΣΕΦ!
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (28/5)
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (28/5)
Ρόμα: «Αντίο» με γκολάρες σε Τότι!
Ρόμα: «Αντίο» με γκολάρες σε Τότι!
Συναγερμός στο Λονδίνο: Εκκενώθηκε το θέατρο Old Vic (photos+videos)
Συναγερμός στο Λονδίνο: Εκκενώθηκε το θέατρο Old Vic (photos+videos)
Λουκάς Παπαδήμος - ΕΛ.ΑΣ.: Εξετάζεται το ενδεχόμενο το «αόρατο» τρομο-δέμα να πέρασε από τη Βουλή
Λουκάς Παπαδήμος - ΕΛ.ΑΣ.: Εξετάζεται το ενδεχόμενο το «αόρατο» τρομο-δέμα να πέρασε από τη Βουλή
Γιατί δεν θα γίνει ποτέ διαγραφή χρέους
Γιατί δεν θα γίνει ποτέ διαγραφή χρέους
Λουκάς Παπαδήμος: Παραμένει στην Εντατική - Εξιτήριο πήραν οι συνοδοί του
Λουκάς Παπαδήμος: Παραμένει στην Εντατική - Εξιτήριο πήραν οι συνοδοί του

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης