Τέταρτη σερί ήττα για Σπερς

Την τέταρτη συνεχόμενη ήττα τους γνώρισαν οι Σπερς, που αυτή τη φορά έχασαν με 100-92 από το Πόρτλαντ στο Σαν Αντόνιο.

Το πρώτο ημίχρονο ανήκε στους Μπλέιζερς, οι οποίοι προηγούνταν με τη λήξη του με 58-51. Στην τρίτη περίοδο τα «Σπιρούνια» ήταν καταιγιστικά και κατάφεραν να προηγηθούν με 72-67, όμως στο τελευταίο μέρος οι φιλοξενούμενοι κυριάρχησαν στο παρκέ και πήραν τελικά τη νίκη με 100-92

Μένει στη Νταρουσάφακα ο Γουοναμέικερ
Μια βουτιά στο απέραντο γαλάζιο με τον Έλληνα Παγκόσμιο πρωταθλητή καταδύσεων
«Σφάζονται» για Ντράξλερ οι Άγγλοι
Εξαιρετικός ο Λεκαβίτσιους αλλά ήττα για τη Λιθουανία
Βάσεις 2017: Η αγωνία στο «κόκκινο» - Αυτές είναι οι βάσεις στις δημοφιλείς σχολές
Τρομοκρατική επίθεση Βαρκελώνη: Αυτοί είναι οι τζιχαντιστές που έσπειραν το θάνατο στη Las Ramblas