Μονακό: Εκτός ξανά ο Λόιντ, δεν παίζει ούτε με τον Ολυμπιακό!
In Time

Ο Τζόρνταν Λόιντ τραυματίστηκε στον ώμο και θα μείνει εκτός δράσης για τρεις εβδομάδες, χάνοντας και τον αγώνα με τον Ολυμπιακό

Η ατυχία χτύπησε ξανά τον Τζόρνταν Λόιντ της Μονακό, που τραυματίστηκε στον ώμο και θα παραμείνει εκτός δράσης για τρεις εβδομάδες, κάτι που σημαίνει ότι θα χάσει και τον αγώνα με τον Ολυμπιακό.

Ο Αμερικάνος γκαρντ την περασμένη Πέμπτη επέστρεψε μετά από δεκαπέντε ημέρες απουσίας απέναντι στην Αρμάνι, ωστόσο πρόλαβε να αγωνιστεί για μόλις ένα λεπτό στην ήττα της ομάδας του (79-71).

Ο Σάσα Ομπράντοβιτς θα είναι δύσκολο να καλύψει το κενό του, γι’ αυτό και βγήκε στην αγορά η Μονακό παρακολουθώντας την περίπτωση του Τάιλερ Ντόρσεϊ.

Ο Λόιντ στα 13 ματς που έχει αγωνιστεί στην Euroleague έχει 12 πόντους, 2.6 ριμπάουντ και 2.7 ασίστ σε 24 λεπτά συμμετοχής.

Άστον Βίλα - Ολυμπιακός: Live ο ημιτελικός του Europa Conference League
Παναθηναϊκός AKTOR: Στο γήπεδο και ο Ζέλικο Ομπράντοβιτς
Παναθηναϊκός AKTOR: Στη “Χάλα Πιονίρ” ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος
Παναθηναϊκός AKTOR: Με μπλουζάκια αφιερωμένα στον Πάρη οι “πράσινοι”