Σιένα: Διαγωνισμός με σουτ από το κέντρο ενόψει Ολυμπιακού (video)

Σε διαγωνισμό με σουτ από το κέντρο επιδόθηκαν οι παίκτες της Σιένα στην τελευταία τους προπόνηση πριν την αναμέτρηση με τον Ολυμπιακό.

Νικητής αναδείχθηκε ο Ντέιβιντ Μος, ο οποίος ήταν ο μοναδικός που σκόραρε από το σημείο που θα γίνει το τζάμπολ το βράδυ της Πέμπτης (13/3, 21:45). Οι Πειραιώτες θα εύχονται να μην κριθεί το ματς στο τελευταίο σουτ και σίγουρα να μην το πάρει ο Μος, ο οποίος δείχνει… αγριεμένος και φέτος στην Ευρωλίγκα ο 29χρονος Αμερικανός φόργουορντ έχει 9.6 πόντους (44.2% στα δίποντα, 39.5% στα τρίποντα και 86.4% στις βολές), 4.2 ριμπάουντ και 1.6 ασίστ κατά μέσο όρο.

Δείτε το βίντεο:

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα