Ευρωμπάσκετ 2017: Το πρόγραμμα της ημέρας (2/9)

Ευρωμπάσκετ 2017: Το πρόγραμμα της ημέρας (2/9)

Η «μάχη» της Εθνικής Ελλάδας κόντρα στην Γαλλία και το ντέρμπι της Ρωσίας κόντρα στην Σερβία ξεχωρίζουν από το πρόγραμμα του ευρωπαϊκού πρωταθλήματος.

Φουλ… δράση και στους 4 ομίλους σε Φινλανδία, Ρουμανία, Ισραήλ και Τουρκία περιλαμβάνει το… μενού για το Σάββατο (2/9) καθώς όλες οι ομάδες συνεχίζουν τις υποχρεώσεις τους με την δεύτερη αγωνιστική της φάσης των ομίλων.

Στον πρώτο όμιλο, που γίνεται στο Ελσίνκι, η Ελλάδα αντιμετωπίζει την Γαλλία στο πιο σημαντικό παιχνίδι της ημέρας. Παράλληλα, σημαντικό ματς διεξάγεται και στην Κωνσταντινούπολη για τον 4ο όμιλο, όπου η Ρωσία αντιμετωπίζει την Τουρκία.

Συνοπτικά το πρόγραμμα της ημέρας:

Α’ όμιλος
13:45 Πολωνία - Ισλανδία
16:30 Ελλάδα – Γαλλία
20:00 Φινλανδία - Σλοβενία

Β΄ όμιλος

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Το «καυτό» σταυροπόδι της Κουλιανού
Το «καυτό» σταυροπόδι της Κουλιανού
Παναθηναϊκός: Στην Ουρακάν ο Τσάβες!
Παναθηναϊκός: Στην Ουρακάν ο Τσάβες!
Australian Open: Έστειλε... σπίτι της και την Σβιτολίνα η Μέρτενς
Australian Open: Έστειλε... σπίτι της και την Σβιτολίνα η Μέρτενς
Survivor 2: Δε φαντάζεστε πόσα πρόσφερε ο Acun Ilicali στον Κώστα Κεντέρη για να μπει στο ριάλιτι
Survivor 2: Δε φαντάζεστε πόσα πρόσφερε ο Acun Ilicali στον Κώστα Κεντέρη για να μπει στο ριάλιτι
ΣΟΚ: Έρχονται πρόστιμα σε όσους συνταξιούχους πήραν επιστροφή χρημάτων!
ΣΟΚ: Έρχονται πρόστιμα σε όσους συνταξιούχους πήραν επιστροφή χρημάτων!
Θρίλερ σε ξενοδοχείο στην Ομόνοια: Άφησε μια βαλίτσα γεμάτη ευρώ και έπεσε στο κενό
Θρίλερ σε ξενοδοχείο στην Ομόνοια: Άφησε μια βαλίτσα γεμάτη ευρώ και έπεσε στο κενό
Δολοφονία Βασίλη Στεφανάκου: «Μίλησε» το κράνος του εκτελεστή
Δολοφονία Βασίλη Στεφανάκου: «Μίλησε» το κράνος του εκτελεστή
Καιρός - «Βόμβα» Καλλιάνου για την ψυχρή εισβολή: Ο υδράργυρος θα κατρακυλήσει στους -9 βαθμούς
Καιρός - «Βόμβα» Καλλιάνου για την ψυχρή εισβολή: Ο υδράργυρος θα κατρακυλήσει στους -9 βαθμούς

15:45 Γεωργία - Γερμανία
18:30 Ουκρανία - Ιταλία
21:30 Ισραήλ - Λιθουανία

Γ' όμιλος 
15:00 Μαυροβούνιο - Ουγγαρία
17:45 Τσεχία - Ισπανία
20:30 Κροατία - Ρουμανία

Δ' όμιλος 
14:15 Λετονία - Βέλγιο
17:00 Ρωσία - Σερβία
21:00 Μεγάλη Βρετανία - Τουρκία


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης