Συνεχίζει το Ντάλλας

Οι Μάβερικς συνεχίζουν την ανοδική τους πορεία, κερδίζοντας αυτήν τη φορά τους Κλίπερς στο Λος Άντζελες με 106-100.

Οι γηπεδούχοι πήραν μικρό προβάδισμα στην πρώτη περίοδο (28-23), όμως το Ντάλας ανέτρεψε την κατάσταση και στο ημίχρονο είχε πάρει κεφάλι στο σκορ με 48-46. Οι φιλοξενούμενοι συνέχισαν στους ίδιους ρυθμούς και στο δεύτερο ημίχρονο και κατάφεραν να πάρουν τη νίκη με 106-100.

Με πόνους στο στήθος στο νοσοκομείο ο Τέβες
Αρχίζει καριέρα προπονητή ο Φαν Πέρσι
Ο Εμανουέλ Μακρόν έπαιξε σε ποδοσφαιρικό αγώνα υπό τις οδηγίες του Βενγκέρ και συμπαίκτη τον Καρεμπέ
Premier League: Η τεχνητή νοημοσύνη της DANZ προβλέπει πρωταθλητή, υποβιβασμό και πρώτο σκόρερ