Οι διαιτητές της Γ’ Εθνικής

Συντάκτης: Αλέξανδρος Πρίφτης Δημοσίευση: Πέμπτη, 05 Μαίου 2011 22.49

Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 24ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας.

Αναλυτικά οι «άρχοντες»…

1ος Όμιλος Νότου

Κυριακή 8 Μαΐου
Παναχαίκής 17.00 Παναχαϊκή ΓΕ – ΓΦΣ Παναιτωλικός Καλαϊτζάκης, Λαζαρίδης (Αθ.) (Μπατζάκας)
Ακράτας 17.00 ΑΟ Ακράτας – ΚΟ Χολαργού Σαλαβός, Πρωτούλης (Παπαδόπουλος Γ.)
Αγ.Θεοδώρων 17.00 ΑΣ Τήρων Αγ.Θεοδ. – ΑΟΦ Πορφύρας Μάλαμας, Μαρνελάκης (Ζάρκος)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ – ΕΑ Πατρών Γιαννακουδάκης, Λιότσος (Τσίχλας)
Π.Αλεξιώτισσας 17.00 Εσπερος ΑΟ ΠΑ – ΑΓΣ Κεραυνός Αιγίου Μπούκας, Ζακεστίδης (Θεοδοσόπουλος)
Λεωνίδιο 17.00 ΑΣ Λεωνίδιο – ΑΟΝ Μίλων Μαντήλας, Νάκας (Κόκκορης)
Τέντα Καλαμάτας 17.00 ΑΟ Καλαμάτα 1980 – ΓΣ Κρόνος Αγ.Δημ. Κουτσοδήμος, Μαυράτζας (Γιαλικάρης)

2ος Όμιλος Νότου

Σάββατο 7 Μαϊου
Β’ Ιλίου 17.00 ΑΟ Π.Φαλήρου – ΑΟ Ενωση Ιλίου Γρίβα, Πολυχρόνης (Παπαδόπουλος Κ.)
Αγ.Κηρύκου 20.00 ΠΑΣ Ίκαρος Ικαρίας – ΓΠΣ Χαλκίδας Καλογερόπουλος (Αθ), Τσάτσης.
Νεάπολης Μυτιλ. 20.00 ΑΠΣ Πάπαδος Γέρας – ΓΣ Εργοτέλης Αναγνώστου, Στρέμπας (Σύκας)

Κυριακή 8 Μαιου
Χαλκιά - Αναστ. 17.00 ΑΕ Εξω Παναγίτσας – ΑΕ Λιβαδειάς Αντερριώτης, Αποστολίδης (Ιωάννου)
Λίντο 16.00 Ηράκλειο ΟΑΑ – ΑΟ Αργοναύτης Τρ. Σοφιανόπουλος, Λογοθέτης (Κουρκουνάκης)
Π.Ψυχικού 17.00 ΑΕ Ψυχικού – Φιλαθλητικός ΑΟ Νανούρης, Κανακάρης (Χαρεμής)
Σπόρτιγκ 17.00 ΑΟ Σπόρτιγκ – Ιωνικός ΑΣ Ν.Φιλ. Παπαφωτίου, Παπαθανασίου (Ζώης)

1ος Όμιλος Βορρά

Κυριακή 8 Μαϊου
Β.Παρασκευόπουλου 18.00 ΑΟ Μεταμόρφωσης Β. – ΓΑΣ Μ.Αλέξ/νδρος Μοσχότογλου, Ανδρόνικος (Σακελαρίου Ι.)
Άργους Ορεστικού 18.00 ΑΣ Αργος Ορεστικό – ΑΟΚ Αιγινιακός Τζίμα, Κατσιάνης (Κηπουρίδης)
Κοζάνης 18.00 Ηρακλής ΑΟ Κοζάνης – ΓΣ Μακαμπή Παπαγεωργίου,Ελευθεριάδης (Βόντζας)
ΔΑΚ Επανωμής 18.00 ΑΕΣ Αριστοτέλης Επ. – ΦΟ Πρωτέας Γρ. Κατρακάρης, Ντούρας (Βαφείδης)
Αξιούπολης 18.00 Αλέξανδρος ΑΣ Αξ.- ΑΣ Πανεδεσσαϊκός Αγορογιάννης, Τέγα (Καλότσης)
Α’ ΔΑΚ Κιλκίς 18.00 ΠΑΣ Αετός Κιλκίς – ΓΣ Νίκη Βόλου Ζαγορίδης, Σιταρίδης (Μελανίδης)
Αγ.Θωμά Λαρ. 18.00 ΑΟ Φοίνιξ Λάρισας – ΓΣ Αμπελώνα Πολυχρονιάδης, Μανιός (Γκανάτσιος)

2ος Όμιλος Βορρά

Σάββατο 7 Μαΐου
Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή – ΑΠΣ Μακεδονικός Τσιρινδάνης, Κυριακάκης (Μαγκλατζής)

Κυριακή 8 Μαΐου
Ιωνίας Διαβατών 18.00 ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας – ΑΜΣ Γαλαξίας Αδεν. Φουτζήλας, Μαραθιώτης (Ζεκερίδης)
ΔΑΚ Χαλκηδόνας 18.00 ΓΑΣ Χαλκηδόνας – ΑΟ Πολυγύρου Παπαγερίδης, Μελανίδης (Λαδόπουλος)
Αγ.Παύλου 18.00 ΑΣ Κένταυρος Καλ. – ΣΑΑΚ Ανατόλια Καλογερόπουλος, Τσουμαχίδης (Ανδρίτσος)
Ασβεστοχωρίου 18.00 ΑΣ Ασβεστοχωρίου – ΑΣ Τιτάνες Δράμας Θωμόπουλος, Εδιάρογλου (Τζιοπάνος)
Ελευθερούπολης 18.00 ΓΣ Ελευθ/πολη Καβ. – ΜΑΣ Μαντουλίδης Γκουτζιομήτρος, Παπανικολάου (Β) (Λιρίδης)

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.