Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής

Συντάκτης: Αλεξάνδρα Λούτση Δημοσίευση: Πέμπτη, 03 Νοεμβρίου 2011 20.42

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της Γ’ Εθνικής ανακοινώθηκαν από την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης.

Όλοι οι αγώνες και στους τέσσερις ομίλους της κατηγορίας θα διεξαχθούν την Κυριακή (06/11), με το ακριβές πρόγραμμα να έχει ως εξής:

1ος Όμιλος Νότου

Ταραμπούρα 17.00 Ολυμπιάδα Πατρών - Ιωνικός Ν.Φ. Κυριακόπουλος - Λιότσος (Θεοδοσόπουλος)
Αιγίου
17.00 Κεραυνός Αιγίου - Κρόνος Αγ. Δημητρίου Τσάλας - Κάλφα (Αθανασίου)
Λουτρακίου
17.00 Ποσειδών Λουτρακίου - Χολαργός Καρακάσης - Λογθέτης (Ζάρκος)
Περιβόλας
17.00 Απολλωνιάδα - Έσπερος ΑΟΠΑ Πίγκας - Κρεσταινίδης (Γιοχαλής)
Μίλωνα
13.00 Μίλων - Κρόνος Ιωαννίνων Κουτσοδήμος - Λεβεντέλλης (Παππάς)
Μεγαλόπουλης
17.00 ΑΕΜ Πολύβιος - Ολυμπιονίκης Αποστολίδης - Φραγκούλη (Γιαλικάρης)

2ος Όμιλος Νότου

Κανήθου 17.00 ΓΠΣ Χαλκίδας - Πορφύρας Δαρλαμήτσος - Καμήτσος (Χριστοδούλου)
Xαλκιοπούλειο
17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας - Νίκη Αμαρουσίου Κωνσταντινόπουλος - Σταθόπουλος (Χρήστου)
Στρέφη
17.00 Αετός ΓΑΣ - Λιβαδειά Πρωτούλης - Γιαννακουδάκης (Τσάμης)
Β’ Ιλίου
17.00 Ένωση Ιλίου - Ψυχικό Σιώκας - Ζακεστίδης (Στ. Παπαδόπουλος)
Εθν. Αντιστάσεως
17.00 Πόλις ΑΣ Καλλιθέας - Ηρόδοτος Σπυρόπουλος Α. - Μαυρατζάς (Κουλούρης)
Λίντο
14.00 Εργοτέλης - Πολυκράτης Κατωτικίδης - Στρέμπας (Κουρκουνάκης)

1ος Όμιλος Βορρά

«Β. Παρασκευοπούλου» 18.00 Μεταμόρφωση Βόλου - Φίλιππος Βέροιας Δεληγιαννίδης - Λόρτος (Τσοπουρίδης)
ΔΑΚ Άργος
Ορεστικό 18.00 Άργος Ορεστικό - Διόσκουροι Κοζάνης Μ. Πιτσίλκας - Β. Πιτσίλκας (Βόντζας)
2ο Γυμν. - Λύκειο
18.00 Αλεξάνδρεια - Βόλος Ζαγορίδης - Πετανίδου (Κοντόζης)
Νεάπολης Λάρισας
18.00 Φοίνικας Λάρισας - Ηρακλής Κοζάνης Τζιβελεκίδου - Θεοδώρου (Παπαδημητρίου)
Αιγινίου
18.00 Αιγινιακός - Αστέρας Λάρισας Καρακατσανίδης - Παπαγεωργίου (Βάτσιος)

2ος Όμιλος Βορρά

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή - Μαντουλίδης Μερτζάνης - Τσιαπλής (Μπαγκλατζής)
Καλαμαριάς
18.00 Αργοναύτης - Ευρώπης 87 Πεύκ. Βογιατζής - Τσουμαχίδης (Χαρισόπουλος)
Πεύκων
18.00 Δόξα Πεύκων - Απόλλων Καλ. Μοσχοτόγλου - Κατσιάνης (Τζιοπάνος)
Δ.Γ. Δράμας
18.00 Τιτάνες Δράμας - Ορφέας Νέου Σκοπού Σαλικίδης - Ρούκας (Λαμπρίδης)
Διαβατών
18.00 Ιωνικός Ιωνίας - Μ. Αλέξανδρος Σιταρίδης - Δαμίγος (Τοζακίδης)
Ελευθερούπολης
18.00 Ελευθερούπολη - Κένταυρος Πολυχρονιάδης - Φουτζήλας (Λιρίδης)

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε LIKE στο Onsports πατώντας ΕΔΩ.

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.