Οι διαιτητές στους τέσσερις ομίλους

Συντάκτης: Αλέξανδρος Πρίφτης Δημοσίευση: Πέμπτη, 10 Φεβρουαρίου 2011 18.51

Ανακοινώθηκαν από την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης οι διαιτητές που θα σφυρίξουν στο πλαίσιο της 15ης αγωνιστικής ους 4 ομίλους.

Αναλυτικά οι διαιτητές:

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

1ος Όμιλος Νότου
Αγρινίου 17.00 Παναιτωλικός-ΕΑ Πατρών Καραβίτης-Μανουσόπουλος (Μάρκου)
Χολαργού 17.00 ΚΟ Χολαργού-ΑΓΣ Κεραυνός Αιγ. Μαρνελάκης-Λιότσος (Σιώκας)
Ακράτας 17.00 Ακράτα-Μίλων Μπλέτσας-Κυριακόπουλος (Αθανασίου)
Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Κρόνος Αγ. Δημ. Μαντήλας-Σπυρόπουλος Αντ. (Θεοδοσόπουλος)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Τήρων Αγ. Θεοδ. Νικολακέα-Σοφιανόπουλος (Παππάς)
Π.Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος- Καλαμάτα 1980 Γκαμήλη-Κάλφα (Βούλγαρης)
Λεωνιδίου 17.00 Λεωνίδιο-Πορφύρας Κωνσταντινόπουλος-Λογοθέτης (Κωστής)

2ος Όμιλος Νότου
Λιβαδειάς 17.00 Λιβαδειά-Φιλαθλητικός Κιούρκας-Φάκαρος (Βασιλείου)
Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ.-Ιωνικός ΝΦ Κουνελές-Ζακεστίδης (Φαλούκας)
Λίντο 17.00 Ηράκλειο ΟΑΑ-ΓΠΣ Χαλκίδας Ντάβαρης-Κατωτικίδης (Κουρκουνάκης)
Χαλκιά Αν. 15.00 Έξω Παναγίτσα-Εργοτέλης Μπούκας-Κανακάρης (Χρήστου)
Π. Ψυχικού 17.00 ΑΕ Ψυχικού-Π. Φάληρο Αποστολίδης-Σιώκας (Πετράκης)
Σπόρτιγκ 11.00 Σπόρτιγκ-Παπάδος Γέρας Καρακάσης-Γιαννακουδάκης (Κουλούρης)
Αγ. Κυρικου 14.00 Ίκαρος Ικ.-Ένωση Ιλίου Κουτσοδήμος-Τρίγκα

1ος Όμιλος Βορρά
Κρ. Βρύσης 18.00 Μ. Αλέξανδρος-Πρωτέας Γρ. Γερακίνης-Βογιατζής (Καλοτσής)
Αιγινίου 18.00 Αιγινιακός-Πανεδεσσαϊκός Κονταράτος-Καρακώστας (Βάτσιος)
Άργους Ορ. 18.00 Άργος Ορ.-Νίκη Β. Ταρενίδης-Λόρτος (Βόντζας)
Β. Παρασκευόπουλος 18.00 Μεταμόρφωση Β.-Αμπελώνα Δεληγιαννίδης-Μοσχοτόγλου (Γκουντέλιας)
Επανωμής 18.00 Αριστοτέλης Επ.-Ηρακλής Κοζ. Παπαγεωργίου-Ελευθεριάδης (Λαδένης)
Αξιούπολης 18.00 Αλέξανδρος Αξ.-Φοίνιξ Λάρ. Μυσιρλής-Δημάδης (Δεπούδης)
Α’ ΔΑΚ Κιλκίς 18.00 Αετός Κιλκίς-Μακάμπη Τσουμαχίδης-Παργιαννόπουλος (Κοντόζης)

2ος Όμιλος Βορρά
Νεάπολης Θες. 18.00 Μακεδονικός-ΧΑΝΘ Τζίμα-Καρυπίδης Χρ. (Τζιοπάνος)
Αδένδρου 18.00 Γαλαξίας Αδ.-Ανατόλια Θεοδώρου-Φουτζήλας (Τοζακίδης)
Ιωνίας Διαβ. 18.00 Ιωνικός Ιων.-Τιτάνες Δρ. Καρκατσέλας-Ζαχαρής (Ζεκερίδης)
Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Μαντουλίδης Μερτζάνης-Παπανικολάου (Β) (Τσανίδης)
Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος-Ελευθερούπολη Φακίτσας-Πιτσίλκας Β (Βαφείδης)
Ασβεστοχωρίου 18.00 Ασβεστοχώρι-Πολύγυρος Αγορογιάννης-Τσιούντσιουρας (Σακελαρίου)

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.