Η κλήρωση του Β’ Ομίλου Βορρά

Συντάκτης: Αλεξάνδρα Λούτση Δημοσίευση: Παρασκευή, 26 Αυγούστου 2011 14.56

Έγινε σήμερα (26/08), στο ΕΓ Μίκρας, η κλήρωση των αγώνων του νέου πρωταθλήματος του Β’ Ομίλου Βορρά της Γ’ Εθνικής.

Οι αγώνες θα ξεκινήσουν στις 23 Οκτωβρίου και θα ολοκληρωθούν 22 αγωνιστικές μετά, στις 6 Μαΐου. Το πρόγραμμα καθορίστηκε ως εξής:

1η Αγωνιστική (23/10/11)

Κομοτηνή-Ελευθερούπολη

Αργοναύτης-Κένταυρος

Δόξα Πεύκων-Μαντουλίδης

Τιτάνες Δράμας-Ευρώπη 87

Ιωνικός Ιωνίας-Απόλλων Καλ.

Μ. Αλέξανδρος-Ορφέας Ν. Σκοπού

2η Αγωνιστική (30/10/11)

Κένταυρος-Κομοτηνή

Μαντουλίδης-Αργοναύτης

Ευρώπη 87-Δόξα Πεύκων

Απόλλων Καλ.-Τιτάνες Δράμας

Ορφέας Ν. Σκοπού-Ιωνικός Ιωνίας

Ελευθερούπολη-Μ. Αλέξανδρος

3η Αγωνιστική (06/11/11)

Κομοτηνή-Μαντουλίδης

Αργοναύτης-Ευρώπη 87

Δόξα Πεύκων-Απόλλων Καλ.

Τιτάνες Δράμας-Ορφέας Ν. Σκοπού

Ιωνικός Ιωνίας-Μ. Αλέξανδρος

Ελευθερούπολη-Κένταυρος

4η Αγωνιστική (13/11/11)

Ευρώπη 87-Κομοτηνή

Απόλλων Καλ.-Αργοναύτης

Ορφέας Ν. Σκοπού-Δόξα Πεύκων

Μ. Αλέξανδρος-Τιτάνες Δράμας

Ιωνικός Ιωνίας-Ελευθερούπολη

Μαντουλίδης-Κένταυρος

5η Αγωνιστική (27/11/11)

Κομοτηνή-Απόλλων Καλ.

Αργοναύτης-Ορφέας Ν. Σκοπού

Δόξα Πεύκων-Μ. Αλέξανδρος

Τιτάνες Δράμας-Ιωνικός Ιωνίας

Ελευθερούπολη-Μαντουλίδης

Κένταυρος-Ευρώπη 87

6η Αγωνιστική (04/12/11)

Ορφέας Ν. Σκοπού-Κομοτηνή

Μ. Αλέξανδρος-Αργοναύτης

Ιωνικός Ιωνίας-Δόξα Πεύκων

Τιτάνες Δράμας-Ελευθερούπολη

Απόλλων Καλ.-Κένταυρος

Ευρώπη 87-Μαντουλίδης

7η Αγωνιστική (11/12/11)

Κομοτηνή-Μ. Αλέξανδρος

Αργοναύτης-Ιωνικός Ιωνίας

Δόξα Πεύκων-Τιτάνες Δράμας

Ελευθερούπολη-Ευρώπη 87

Κένταυρος-Ορφέας Ν. Σκοπού

Μαντουλίδης-Απόλλων Καλ.

8η Αγωνιστική (18/12/11)

Ιωνικός Ιωνίας-Κομοτηνή

Τιτάνες Δράμας-Αργοναύτης

Δόξα Πεύκων-Ελευθερούπολη

Μ. Αλέξανδρος-Κένταυρος

Ορφέας Ν. Σκοπού-Μαντουλίδης

Απόλλων Καλ.-Ευρώπη 87

9η Αγωνιστική (08/01/12)

Κομοτηνή-Τιτάνες Δράμας

Αργοναύτης-Δόξα Πεύκων

Ελευθερούπολη-Απόλλων Καλ.

Κένταυρος-Ιωνικός Ιωνίας

Μαντουλίδης-Μ. Αλέξανδρος

Ευρώπη 87-Ορφέας Ν. Σκοπού

10η Αγωνιστική (15/01/12)

Δόξα Πεύκων-Κομοτηνή

Αργοναύτης-Ελευθερούπολη

Τιτάνες Δράμας-Κένταυρος

Ιωνικός Ιωνίας-Μαντουλίδης

Μ. Αλέξανδρος-Ευρώπη 87

Ορφέας Ν. Σκοπού-Απόλλων Καλ.

11η Αγωνιστική (22/01/12)

Κομοτηνή-Αργοναύτης

Ελευθερούπολη-Ορφέας Ν. Σκοπού

Κένταυρος-Δόξα Πεύκων

Μαντουλίδης-Τιτάνες Δράμας

Ευρώπη 87-Ιωνικός Ιωνίας

Απόλλων Καλ.-Μ. Αλέξανδρος

12η Αγωνιστική (29/01/12)

Ελευθερούπολη-Κομοτηνή

Κένταυρος-Αργοναύτης

Μαντουλίδης-Δόξα Πεύκων

Ευρώπη 87-Τιτάνες Δράμας

Απόλλων Καλ.-Ιωνικός Ιωνίας

Ορφέας Ν. Σκοπού-Μ. Αλέξανδρος

13η Αγωνιστική (05/02/12)

Κομοτηνή-Κένταυρος

Αργοναύτης-Μαντουλίδης

Δόξα Πεύκων-Ευρώπη 87

Τιτάνες Δράμας-Απόλλων Καλ.

Ιωνικός Ιωνίας-Ορφέας Ν. Σκοπού

Μ. Αλέξανδρος-Ελευθερούπολη

14η Αγωνιστική (12/02/12)

Μαντουλίδης-Κομοτηνή

Ευρώπη 87-Αργοναύτης

Απόλλων Καλ.-Δόξα Πεύκων

Ορφέας Ν. Σκοπού-Τιτάνες Δράμας

Μ. Αλέξανδρος-Ιωνικός Ιωνίας

Κένταυρος-Ελευθερούπολη

15η Αγωνιστική (19/02/12)

Κομοτηνή-Ευρώπη 87

Αργοναύτης-Απόλλων Καλ.

Δόξα Πεύκων-Ορφέας Ν. Σκοπού

Τιτάνες Δράμας-Μ. Αλέξανδρος

Ελευθερούπολη-Ιωνικός Ιωνίας

Κένταυρος-Μαντουλίδης

16η Αγωνιστική (04/03/12)

Απόλλων Καλ.-Κομοτηνή

Ορφέας Ν. Σκοπού-Αργοναύτης

Μ. Αλέξανδρος-Δόξα Πεύκων

Ιωνικός Ιωνίας-Τιτάνες Δράμας

Μαντουλίδης-Ελευθερούπολη

Ευρώπη 87-Κένταυρος

17η Αγωνιστική (18/03/12)

Κομοτηνή-Ορφέας Ν. Σκοπού

Αργοναύτης-Μ. Αλέξανδρος

Δόξα Πεύκων-Ιωνικός Ιωνίας

Ελευθερούπολη-Τιτάνες Δράμας

Κένταυρος-Απόλλων Καλ.

Μαντουλίδης-Ευρώπη 87

18η Αγωνιστική (01/04/12)

Μ. Αλέξανδρος-Κομοτηνή

Ιωνικός Ιωνίας-Αργοναύτης

Τιτάνες Δράμας-Δόξα Πεύκων

Ευρώπη 87-Ελευθερούπολη

Ορφέας Ν. Σκοπού-Κένταυρος

Απόλλων Καλ.-Μαντουλίδης

19η Αγωνιστική (08/04/12)

Κομοτηνή-Ιωνικός Ιωνίας

Αργοναύτης-Τιτάνες Δράμας

Ελευθερούπολη-Δόξα Πεύκων

Κένταυρος-Μ. Αλέξανδρος

Μαντουλίδης-Ορφέας Ν. Σκοπού

Ευρώπη 87-Απόλλων Καλ.

20ή Αγωνιστική (22/04/12)

Τιτάνες Δράμας-Κομοτηνή

Δόξα Πεύκων-Αργοναύτης

Απόλλων Καλ.-Ελευθερούπολη

Ιωνικός Ιωνίας-Κένταυρος

Μ. Αλέξανδρος-Μαντουλίδης

Ορφέας Ν. Σκοπού-Ευρώπη 87

21η Αγωνιστική (29/04/12)

Κομοτηνή-Δόξα Πεύκων

Ελευθερούπολη-Αργοναύτης

Κένταυρος-Τιτάνες Δράμας

Μαντουλίδης-Ιωνικός Ιωνίας

Ευρώπη 87-Μ. Αλέξανδρος

Απόλλων Καλ.-Ορφέας Ν. Σκοπού

22η Αγωνιστική (06/05/12)

Αργοναύτης-Κομοτηνή

Ορφέας Ν. Σκοπού-Ελευθερούπολη

Δόξα Πεύκων-Κένταυρος

Τιτάνες Δράμας-Μαντουλίδης

Ιωνικός Ιωνίας-Ευρώπη 87

Μ. Αλέξανδρος-Απόλλων Καλ.

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.