Η κλήρωση του Α’ Ομίλου Βορρά

Συντάκτης: Αλεξάνδρα Λούτση Δημοσίευση: Παρασκευή, 26 Αυγούστου 2011 14.48

Οι 12 ομάδες που παίρνουν μέρος στον Α’ Όμιλο Βορρά της Γ’ Εθνικής έμαθαν σήμερα (26/08) το πρόγραμμα των αγώνων τους στο νέο πρωτάθλημα.

Το εναρκτήριο «τζάμπολ» θα γίνει την Κυριακή 23/10 και μετά τη διεξαγωγή 22 αγωνιστικών θα μάθουμε στις 06/05 το νέο πρωταθλητή. Η κλήρωση της ΕΟΚ, στο ΕΓ Μίκρας, καθόρισε τη σειρά των αναμετρήσεων ως εξής:

1η Αγωνιστική (23/10/11)

Μεταμόρφωση Βόλου-Αιγινιακός

Άργος Ορεστικού-Αστέρας Λάρισας

Αμπελώνας-Φίλιππος Βέροιας

Αλεξάνδρεια-Διόσκουροι Κοζάνης

Φοίνικας Λάρισας-Ανατόλια

Ηρακλής Κοζάνης-ΓΣ Βόλου

2η Αγωνιστική (30/10/11)

Αστέρας Λάρισας-Μεταμόρφωση Βόλου

Φίλιππος Βέροιας-Άργος Ορεστικού

Διόσκουροι Κοζάνης-Αμπελώνας

Ανατόλια-Αλεξάνδρεια

ΓΣ Βόλου-Φοίνικας Λάρισας

Αιγινιακός-Ηρακλής Κοζάνης

3η Αγωνιστική (06/11/11)

Μεταμόρφωση Βόλου-Φίλιππος Βέροιας

Άργος Ορεστικού-Διόσκουροι Κοζάνης

Αμπελώνας-Ανατόλια

Αλεξάνδρεια-ΓΣ Βόλου

Φοίνικας Λάρισας-Ηρακλής Κοζάνης

Αιγινιακός-Αστέρας Λάρισας

4η Αγωνιστική (13/11/11)

Διόσκουροι Κοζάνης-Μεταμόρφωση Βόλου

Ανατόλια-Άργος Ορεστικού

ΓΣ Βόλου-Αμπελώνας

Ηρακλής Κοζάνης-Αλεξάνδρεια

Φοίνικας Λάρισας-Αιγινιακός

Φίλιππος Βέροιας-Αστέρας Λάρισας

5η Αγωνιστική (27/11/11)

Μεταμόρφωση Βόλου-Ανατόλια

Άργος Ορεστικού-ΓΣ Βόλου

Αμπελώνας-Ηρακλής Κοζάνης

Αλεξάνδρεια-Φοίνικας Λάρισας

Αιγινιακός-Φίλιππος Βέροιας

Αστέρας Λάρισας-Διόσκουροι Κοζάνης

6η Αγωνιστική (04/12/11)

ΓΣ Βόλου-Μεταμόρφωση Βόλου

Ηρακλής Κοζάνης-Άργος Ορεστικού

Φοίνικας Λάρισας-Αμπελώνας

Αλεξάνδρεια-Αιγινιακός

Ανατόλια-Αστέρας Λάρισας

Διόσκουροι Κοζάνης-Φίλιππος Βέροιας

7η Αγωνιστική (11/12/11)

Μεταμόρφωση Βόλου-Ηρακλής Κοζάνης

Άργος Ορεστικού-Φοίνικας Λάρισας

Αμπελώνας-Αλεξάνδρεια

Αιγινιακός-Διόσκουροι Κοζάνης

Αστέρας Λάρισας-ΓΣ Βόλου

Φίλιππος Βέροιας-Ανατόλια

8η Αγωνιστική (18/12/11)

Φοίνικας Λάρισας-Μεταμόρφωση Βόλου

Αλεξάνδρεια-Άργος Ορεστικού

Αμπελώνας-Αιγινιακός

Ηρακλής Κοζάνης-Αστέρας Λάρισας

ΓΣ Βόλου-Φίλιππος Βέροιας

Ανατόλια-Διόσκουροι Κοζάνης

9η Αγωνιστική (08/01/12)

Μεταμόρφωση Βόλου-Αλεξάνδρεια

Άργος Ορεστικού-Αμπελώνας

Αιγινιακός-Ανατόλια

Αστέρας Λάρισας-Φοίνικας Λάρισας

Φίλιππος Βέροιας-Ηρακλής Κοζάνης

Διόσκουροι Κοζάνης-ΓΣ Βόλου

10η Αγωνιστική (15/01/12)

Αμπελώνας-Μεταμόρφωση Βόλου

Άργος Ορεστικού-Αιγινιακός

Αλεξάνδρεια-Αστέρας Λάρισας

Φοίνικας Λάρισας-Φίλιππος Βέροιας

Ηρακλής Κοζάνης-Διόσκουροι Κοζάνης

ΓΣ Βόλου-Ανατόλια

11η Αγωνιστική (22/01/12)

Μεταμόρφωση Βόλου-Άργος Ορεστικού

Αιγινιακός-ΓΣ Βόλου

Αστέρας Λάρισας-Αμπελώνας

Φίλιππος Βέροιας-Αλεξάνδρεια

Διόσκουροι Κοζάνης-Φοίνικας Λάρισας

Ανατόλια-Ηρακλής Κοζάνης

12η Αγωνιστική (29/01/12)

Αιγινιακός-Μεταμόρφωση Βόλου

Αστέρας Λάρισας-Άργος Ορεστικού

Φίλιππος Βέροιας-Αμπελώνας

Διόσκουροι Κοζάνης-Αλεξάνδρεια

Ανατόλια-Φοίνικας Λάρισας

ΓΣ Βόλου-Ηρακλής Κοζάνης

13η Αγωνιστική (05/02/12)

Μεταμόρφωση Βόλου-Αστέρας Λάρισας

Άργος Ορεστικού-Φίλιππος Βέροιας

Αμπελώνας-Διόσκουροι Κοζάνης

Αλεξάνδρεια-Ανατόλια

Φοίνικας Λάρισας-ΓΣ Βόλου

Ηρακλής Κοζάνης-Αιγινιακός

14η Αγωνιστική (12/02/12)

Φίλιππος Βέροιας-Μεταμόρφωση Βόλου

Διόσκουροι Κοζάνης-Άργος Ορεστικού

Ανατόλια-Αμπελώνας

ΓΣ Βόλου-Αλεξάνδρεια

Ηρακλής Κοζάνης-Φοίνικας Λάρισας

Αστέρας Λάρισας-Αιγινιακός

15η Αγωνιστική (19/02/12)

Μεταμόρφωση Βόλου-Διόσκουροι Κοζάνης

Άργος Ορεστικού-Ανατόλια

Αμπελώνας-ΓΣ Βόλου

Αλεξάνδρεια-Ηρακλής Κοζάνης

Αιγινιακός-Φοίνικας Λάρισας

Αστέρας Λάρισας-Φίλιππος Βέροιας

16η Αγωνιστική (04/03/12)

Ανατόλια-Μεταμόρφωση Βόλου

ΓΣ Βόλου-Άργος Ορεστικού

Ηρακλής Κοζάνης-Αμπελώνας

Φοίνικας Λάρισας-Αλεξάνδρεια

Φίλιππος Βέροιας-Αιγινιακός

Διόσκουροι Κοζάνης-Αστέρας Λάρισας

17η Αγωνιστική (18/03/12)

Μεταμόρφωση Βόλου-ΓΣ Βόλου

Άργος Ορεστικού-Ηρακλής Κοζάνης

Αμπελώνας-Φοίνικας Λάρισας

Αιγινιακός-Αλεξάνδρεια

Αστέρας Λάρισας-Ανατόλια

Φίλιππος Βέροιας-Διόσκουροι Κοζάνης

18η Αγωνιστική (01/04/12)

Ηρακλής Κοζάνης-Μεταμόρφωση Βόλου

Φοίνικας Λάρισας-Άργος Ορεστικού

Αλεξάνδρεια-Αμπελώνας

Διόσκουροι Κοζάνης-Αιγινιακός

ΓΣ Βόλου-Αστέρας Λάρισας

Ανατόλια-Φίλιππος Βέροιας

19η Αγωνιστική (08/04/12)

Μεταμόρφωση Βόλου-Φοίνικας Λάρισας

Άργος Ορεστικού-Αλεξάνδρεια

Αιγινιακός-Αμπελώνας

Αστέρας Λάρισας-Ηρακλής Κοζάνης

Φίλιππος Βέροιας-ΓΣ Βόλου

Διόσκουροι Κοζάνης-Ανατόλια

20ή Αγωνιστική (22/04/12)

Αλεξάνδρεια-Μεταμόρφωση Βόλου

Αμπελώνας-Άργος Ορεστικού

Ανατόλια-Αιγινιακός

Φοίνικας Λάρισας-Αστέρας Λάρισας

Ηρακλής Κοζάνης-Φίλιππος Βέροιας

ΓΣ Βόλου-Διόσκουροι Κοζάνης

21η Αγωνιστική (29/04/12)

Μεταμόρφωση Βόλου-Αμπελώνας

Αιγινιακός-Άργος Ορεστικού

Αστέρας Λάρισας-Αλεξάνδρεια

Φίλιππος Βέροιας-Φοίνικας Λάρισας

Διόσκουροι Κοζάνης-Ηρακλής Κοζάνης

Ανατόλια-ΓΣ Βόλου

22η Αγωνιστική (06/05/12)

Άργος Ορεστικού-Μεταμόρφωση Βόλου

ΓΣ Βόλου-Αιγινιακός

Αμπελώνας-Αστέρας Λάρισας

Αλεξάνδρεια-Φίλιππος Βέροιας

Φοίνικας Λάρισας-Διόσκουροι Κοζάνης

Ηρακλής Κοζάνης-Ανατόλια

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.