Βασιλειάδης: «Πρέπει να αρχίσουμε να νικάμε»

Η Μπιλμπάο έφτασε κοντά στη νίκη απέναντι στη Φενερμπαχτσέ, ωστόσο στο τέλος η ομάδα της Τουρκίας κατάφερε να πάρει τη νίκη με τον Κώστα Βασιλειάδη να τονίζει πως η ομάδα πρέπει να αρχίσει να νικάει.

Ο διεθνής γκαρντ φόργουορντ υπογράμμισε σχετικά με το παιχνίδι: «Δεν είχαμε σκορ στα τελευταία έξι λεπτά. Παίξαμε εξαιρετική άμυνα για 30 λεπτά, αλλά μπλοκαριστήκαμε στην επίθεση και πρέπει να το αλλάξουμε αυτό.

Είχαμε δουλέψει σκληρά για το παιχνίδι αυτό και ελπίζαμε σε μία νίκη, αλλά δυστυχώς δεν τα καταφέραμε. Πιστεύω πως παίζουμε καλύτερα πλέον, αλλά πρέπει να αρχίσουμε να παίρνουμε και τις νίκες στο πρωτάθλημα και στην Ευρωλίγκα. Προσωπικά αισθάνομαι καλύτερα, αλλά και πάλι έκανα τόσα πολλά λάθη και αυτό πρέπει να αλλάξει».

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε LIKE στο Onsports πατώντας ΕΔΩ.

Ρέντη: Διάλογος-σοκ ανήλικων συλληφθέντων - Καμαρώνει που τον περιμένουν στις φυλακές Αυλώνα!
Euroleague: «Καταιγίδα» η Ρεάλ, εύκολα το 1-0! – Highlights και τηλεοπτικό πρόγραμμα
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: «Μπλόκο» της ΕΛΑΣ στη συγκέντρωση φίλων της «Ένωσης» στο ξενοδοχείο της ομάδας!
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο Τερίμ θα περιμένει τον Μπερνάρ μέχρι την τελευταία στιγμή