Η κλήρωση της Β’ Εθνικής

Συντάκτης: Αλεξάνδρα Λούτση Δημοσίευση: Πέμπτη, 25 Αυγούστου 2011 13.17

Κλήρωσε σήμερα (25/08), από την ΕΟΚ, για το πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής, το οποίο θα κάνει πρεμιέρα στις 17/10.

Οι 16 ομάδες που μπήκαν στην κληρωτίδα έμαθαν τη σειρά αγώνων τους στο νέο «μαραθώνιο», ο οποίος θα ολοκληρωθεί στις 6 Ιουνίου με την ανάδειξη του πρωταθλητή, αλλά και τις ομάδες που αλλάξουν κατηγορία, είτε ανεβαίνοντας στην Α2 είτε πέφτοντας στη Γ' Εθνική. Αναλυτικά, το πρόγραμμα έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική (17/10/11)

ΑΣΕ Δούκα-Αιγάλεω

Νήαρ Ηστ-Χαλκηδόνα

Στρατώνι-ΜΕΝΤ

Διαγόρας Ρόδου-Αναγέννηση Φλόγας

Αίας Ευόσμου-Ηράκλειο

Ηρακλής-Νίκη Βόλου

Αίολος Τρικάλων-ΑΣΑ Κόροιβος

ΚΑΠ-Φιλαθλητικός

2η Αγωνιστική (24/10/11)

Χαλκηδόνα-ΑΣΕ Δούκα

ΜΕΝΤ-Νήαρ Ηστ

Αναγέννηση Φλόγας-Στρατώνι

Ηράκλειο-Διαγόρας Ρόδου

Νίκη Βόλου-Αίας Ευόσμου

ΑΣΑ Κόροιβος-Ηρακλής

Φιλαθλητικός-Αίολος Τρικάλων

Αιγάλεω-ΚΑΠ

3η Αγωνιστική (31/10/11)

ΑΣΕ Δούκα-ΜΕΝΤ

Νήαρ Ηστ-Αναγέννηση Φλόγας

Στρατώνι-Ηράκλειο

Διαγόρας Ρόδου-Νίκη Βόλου

Αίας Ευόσμου-ΑΣΑ Κόροιβος

Ηρακλής-Φιλαθλητικός

Αίολος Τρικάλων-ΚΑΠ

Αιγάλεω-Χαλκηδόνα

4η Αγωνιστική (10/11/11)

Αναγέννηση Φλόγας-ΑΣΕ Δούκα

Ηράκλειο-Νήαρ Ηστ

Νίκη Βόλου-Στρατώνι

ΑΣΑ Κόροιβος-Διαγόρας Ρόδου

Φιλαθλητικός-Αίας Ευόσμου

ΚΑΠ-Ηρακλής

Αίολος Τρικάλων-Αιγάλεω

ΜΕΝΤ-Χαλκηδόνα

5η Αγωνιστική (21/11/11)

ΑΣΕ Δούκα-Ηράκλειο

Νήαρ Ηστ-Νίκη Βόλου

Στρατώνι-ΑΣΑ Κόροιβος

Διαγόρας Ρόδου-Φιλαθλητικός

Αίας Ευόσμου-ΚΑΠ

Ηρακλής-Αίολος Τρικάλων

Αιγάλεω-ΜΕΝΤ

Χαλκηδόνα-Αναγέννηση Φλόγας

6η Αγωνιστική (28/11/11)

Νίκη Βόλου-ΑΣΕ Δούκα

ΑΣΑ Κόροιβος-Νήαρ Ηστ

Φιλαθλητικός-Στρατώνι

ΚΑΠ-Διαγόρας Ρόδου

Αίολος Τρικάλων-Αίας Ευόσμου

Ηρακλής-Αιγάλεω

Ηράκλειο-Χαλκηδόνα

Αναγέννηση Φλόγας-ΜΕΝΤ

7η Αγωνιστική (05/12/11)

ΑΣΕ Δούκα-ΑΣΑ Κόροιβος

Νήαρ Ηστ-Φιλαθλητικός

Στρατώνι-ΚΑΠ

Διαγόρας Ρόδου-Αίολος Τρικάλων

Αίας Ευόσμου-Ηρακλής

Αιγάλεω-Αναγέννηση Φλόγας

Χαλκηδόνα-Νίκη Βόλου

ΜΕΝΤ-Ηράκλειο

8η Αγωνιστική (12/12/11)

Φιλαθλητικός-ΑΣΕ Δούκα

ΚΑΠ-Νήαρ Ηστ

Αίολος Τρικάλων-Στρατώνι

Ηρακλής-Διαγόρας Ρόδου

Αίας Ευόσμου-Αιγάλεω

ΑΣΑ Κόροιβος-Χαλκηδόνα

Νίκη Βόλου-ΜΕΝΤ

Ηράκλειο-Αναγέννηση Φλόγας

9η Αγωνιστική (19/12/11)

ΑΣΕ Δούκα-ΚΑΠ

Νήαρ Ηστ-Αίολος Τρικάλων

Στρατώνι-Ηρακλής

Διαγόρας Ρόδου-Αίας Ευόσμου

Αιγάλεω-Ηράκλειο

Χαλκηδόνα-Φιλαθλητικός

ΜΕΝΤ-ΑΣΑ Κόροιβος

Αναγέννηση Φλόγας-Νίκη Βόλου

10η Αγωνιστική (09/01/12)

Αίολος Τρικάλων-ΑΣΕ Δούκα

Ηρακλής-Νήαρ Ηστ

Αίας Ευόσμου-Στρατώνι

Διαγόρας Ρόδου-Αιγάλεω

ΚΑΠ-Χαλκηδόνα

Φιλαθλητικός-ΜΕΝΤ

ΑΣΑ Κόροιβος-Αναγέννηση Φλόγας

Νίκη Βόλου-Ηράκλειο

11η Αγωνιστική (16/01/12)

ΑΣΕ Δούκα-Ηρακλής

Νήαρ Ηστ-Αίας Ευόσμου

Στρατώνι-Διαγόρας Ρόδου

Αιγάλεω-Νίκη Βόλου

Χαλκηδόνα-Αίολος Τρικάλων

ΜΕΝΤ-ΚΑΠ

Αναγέννηση Φλόγας-Φιλαθλητικός

Ηράκλειο-ΑΣΑ Κόροιβος

12η Αγωνιστική (23/01/12)

Αίας Ευόσμου-ΑΣΕ Δούκα

Διαγόρας Ρόδου-Νήαρ Ηστ

Στρατώνι-Αιγάλεω

Ηρακλής-Χαλκηδόνα

Αίολος Τρικάλων-ΜΕΝΤ

ΚΑΠ-Αναγέννηση Φλόγας

Φιλαθλητικός-Ηράκλειο

ΑΣΑ Κόροιβος-Νίκη Βόλου

13η Αγωνιστική (30/01/12)

ΑΣΕ Δούκα-Διαγόρας Ρόδου

Νήαρ Ηστ-Στρατώνι

Αιγάλεω-ΑΣΑ Κόροιβος

Χαλκηδόνα-Αίας Ευόσμου

ΜΕΝΤ-Ηρακλής

Αναγέννηση Φλόγας-Αίολος Τρικάλων

Ηράκλειο-ΚΑΠ

Νίκη Βόλου-Φιλαθλητικός

14η Αγωνιστική (06/02/12)

Στρατώνι-ΑΣΕ Δούκα

Νήαρ Ηστ-Αιγάλεω

Διαγόρας Ρόδου-Χαλκηδόνα

Αίας Ευόσμου-ΜΕΝΤ

Ηρακλής-Αναγέννηση Φλόγας

Αίολος Τρικάλων-Ηράκλειο

ΚΑΠ-Νίκη Βόλου

Φιλαθλητικός-ΑΣΑ Κόροιβος

15η Αγωνιστική (13/02/12)

ΑΣΕ Δούκα-Νήαρ Ηστ

Αιγάλεω-Φιλαθλητικός

Χαλκηδόνα-Στρατώνι

ΜΕΝΤ-Διαγόρας Ρόδου

Αναγέννηση Φλόγας-Αίας Ευόσμου

Ηράκλειο-Ηρακλής

Νίκη Βόλου-Αίολος Τρικάλων

ΑΣΑ Κόροιβος-ΚΑΠ

16η Αγωνιστική (20/02/12)

Αιγάλεω-ΑΣΕ Δούκα

Χαλκηδόνα-Νήαρ Ηστ

ΜΕΝΤ-Στρατώνι

Αναγέννηση Φλόγας-Διαγόρας Ρόδου

Ηράκλειο-Αίας Ευόσμου

Νίκη Βόλου-Ηρακλής

ΑΣΑ Κόροιβος-Αίολος Τρικάλων

Φιλαθλητικός-ΚΑΠ

17η Αγωνιστική (27/02/12)

ΑΣΕ Δούκα-Χαλκηδόνα

Νήαρ Ηστ-ΜΕΝΤ

Στρατώνι-Αναγέννηση Φλόγας

Διαγόρας Ρόδου-Ηράκλειο

Αίας Ευόσμου-Νίκη Βόλου

Ηρακλής-ΑΣΑ Κόροιβος

Αίολος Τρικάλων-Φιλαθλητικός

ΚΑΠ-Αιγάλεω

18η Αγωνιστική (05/03/12)

ΜΕΝΤ-ΑΣΕ Δούκα

Αναγέννηση Φλόγας-Νήαρ Ηστ

Ηράκλειο-Στρατώνι

Νίκη Βόλου-Διαγόρας Ρόδου

ΑΣΑ Κόροιβος-Αίας Ευόσμου

Φιλαθλητικός-Ηρακλής

ΚΑΠ-Αίολος Τρικάλων

Χαλκηδόνα-Αιγάλεω

19η Αγωνιστική (13/03/12)

ΑΣΕ Δούκα-Αναγέννηση Φλόγας

Νήαρ Ηστ-Ηράκλειο

Στρατώνι-Νίκη Βόλου

Διαγόρας Ρόδου-ΑΣΑ Κόροιβος

Αίας Ευόσμου-Φιλαθλητικός

Ηρακλής-ΚΑΠ

Αιγάλεω-Αίολος Τρικάλων

Χαλκηδόνα-ΜΕΝΤ

20ή Αγωνιστική (20/03/12)

Ηράκλειο-ΑΣΕ Δούκα

Νίκη Βόλου-Νήαρ Ηστ

ΑΣΑ Κόροιβος-Στρατώνι

Φιλαθλητικός-Διαγόρας Ρόδου

ΚΑΠ-Αίας Ευόσμου

Αίολος Τρικάλων-Ηρακλής

ΜΕΝΤ-Αιγάλεω

Αναγέννηση Φλόγας-Χαλκηδόνα

21η Αγωνιστική (27/03/12)

ΑΣΕ Δούκα-Νίκη Βόλου

Νήαρ Ηστ-ΑΣΑ Κόροιβος

Στρατώνι-Φιλαθλητικός

Διαγόρας Ρόδου-ΚΑΠ

Αίας Ευόσμου-Αίολος Τρικάλων

Αιγάλεω-Ηρακλής

Χαλκηδόνα-Ηράκλειο

ΜΕΝΤ-Αναγέννηση Φλόγας

22η Αγωνιστική (03/04/12)

ΑΣΑ Κόροιβος-ΑΣΕ Δούκα

Φιλαθλητικός-Νήαρ Ηστ

ΚΑΠ-Στρατώνι

Αίολος Τρικάλων-Διαγόρας Ρόδου

Ηρακλής-Αίας Ευόσμου

Αναγέννηση Φλόγας-Αιγάλεω

Νίκη Βόλου-Χαλκηδόνα

Ηράκλειο-ΜΕΝΤ

23η Αγωνιστική (10/04/12)

ΑΣΕ Δούκα-Φιλαθλητικός

Νήαρ Ηστ-ΚΑΠ

Στρατώνι-Αίολος Τρικάλων

Διαγόρας Ρόδου-Ηρακλής

Αιγάλεω-Αίας Ευόσμου

Χαλκηδόνα-ΑΣΑ Κόροιβος

ΜΕΝΤ-Νίκη Βόλου

Αναγέννηση Φλόγας-Ηράκλειο

24η Αγωνιστική (17/04/12)

ΚΑΠ-ΑΣΕ Δούκα

Αίολος Τρικάλων-Νήαρ Ηστ

Ηρακλής-Στρατώνι

Αίας Ευόσμου-Διαγόρας Ρόδου

Ηράκλειο-Αιγάλεω

Φιλαθλητικός-Χαλκηδόνα

ΑΣΑ Κόροιβος-ΜΕΝΤ

Νίκη Βόλου-Αναγέννηση Φλόγας

25η Αγωνιστική (30/04/12)

ΑΣΕ Δούκα-Αίολος Τρικάλων

Νήαρ Ηστ-Ηρακλής

Στρατώνι-Αίας Ευόσμου

Αιγάλεω-Διαγόρας Ρόδου

Χαλκηδόνα-ΚΑΠ

ΜΕΝΤ-Φιλαθλητικός

Αναγέννηση Φλόγας-ΑΣΑ Κόροιβος

Ηράκλειο-Νίκη Βόλου

26η Αγωνιστική (08/05/12)

Ηρακλής-ΑΣΕ Δούκα

Αίας Ευόσμου-Νήαρ Ηστ

Διαγόρας Ρόδου-Στρατώνι

Νίκη Βόλου-Αιγάλεω

Αίολος Τρικάλων-Χαλκηδόνα

ΚΑΠ-ΜΕΝΤ

Φιλαθλητικός-Αναγέννηση Φλόγας

ΑΣΑ Κόροιβος-Ηράκλειο

27η Αγωνιστική (15/05/12)

ΑΣΕ Δούκα-Αίας Ευόσμου

Νήαρ Ηστ-Διαγόρας Ρόδου

Αιγάλεω-Στρατώνι

Χαλκηδόνα-Ηρακλής

ΜΕΝΤ-Αίολος Τρικάλων

Αναγέννηση Φλόγας-ΚΑΠ

Ηράκλειο-Φιλαθλητικός

Νίκη Βόλου-ΑΣΑ Κόροιβος

28η Αγωνιστική (22/05/12)

Διαγόρας Ρόδου-ΑΣΕ Δούκα

Στρατώνι-Νήαρ Ηστ

ΑΣΑ Κόροιβος-Αιγάλεω

Αίας Ευόσμου-Χαλκηδόνα

Ηρακλής-ΜΕΝΤ

Αίολος Τρικάλων-Αναγέννηση Φλόγας

ΚΑΠ-Ηράκλειο

Φιλαθλητικός-Νίκη Βόλου

29η Αγωνιστική (29/05/12)

ΑΣΕ Δούκα-Στρατώνι

Αιγάλεω-Νήαρ Ηστ

Χαλκηδόνα-Διαγόρας Ρόδου

ΜΕΝΤ-Αίας Ευόσμου

Αναγέννηση Φλόγας-Ηρακλής

Ηράκλειο-Αίολος Τρικάλων

Νίκη Βόλου-ΚΑΠ

ΑΣΑ Κόροιβος-Φιλαθλητικός

30ή Αγωνιστική (05/06/12)

Νήαρ Ηστ-ΑΣΕ Δούκα

Φιλαθλητικός-Αιγάλεω

Στρατώνι-Χαλκηδόνα

Διαγόρας Ρόδου-ΜΕΝΤ

Αίας Ευόσμου-Αναγέννηση Φλόγας

Ηρακλής-Ηράκλειο

Αίολος Τρικάλων-Νίκη Βόλου

ΚΑΠ-ΑΣΑ Κόροιβος

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.