Πανθρακικός – Ηρακλής 0-3: Χαλαρό πέρασμα για τον «γηραιό»

Εξαιρετικό παιχνίδι έκανε ο Ηρακλής που επικράτησε 3-0 του Πανθρακικού εκτός έδρας.

Με θετικό τρόπο έκλεισε τις εκτός έδρας υποχρεώσεις του στο πρωτάθλημα ο Ηρακλής καθώς πήρε μεγάλη νίκη με 3-0 απέναντι στον Πανθρακικό εκτός έδρας.

Στο 17’ ο Λεοζίνιο με εξαιρετική εκτέλεση φάουλ άνοιξε το σκορ για την ομάδα της Θεσσαλονίκης. Τα άλλα τέρματα, σημειώθηκαν στα τελευταία λεπτά του αγώνα με τον Ρομάνο στο 88’ να κάνει το 2-0 και τον Περόνε στο 89’ να διαμορφώνει το τελικό 3-0. Στις καθυστερήσεις αποβλήθηκε ο Ιντζόγλου χωρίς αυτό να αλλάξει κάτι στην αναμέτρηση.

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Το ρεκόρ της «Ένωσης» κόντρα στους «πράσινους» και το ματς καριέρας του Ελίασον
Elite League: Στο Final 4 ο Ερμής Σχηματαρίου – Υποβιβάστηκε ο Αίας Ευόσμου
Παναθηναϊκός AKTOR – Μακάμπι Τελ Αβίβ: LIVE το Game 2 της σειράς των playoffs της Euroleague
Δ. Γιαννακόπουλος: Επέστρεψε στο ΟΑΚΑ και γνώρισε την αποθέωση!