ΟΦΗ – Ατρόμητος: Γκολ και… διακοπή!

Ο αγώνας του ΟΦΗ με τον Ατρόμητο σταμάτησε στο 46’, αμέσως μετά την επίτευξη του 1-0 από τους Κρητικούς.

Μετά από ένα μέτριο πρώτο ημίχρονο, το δεύτερο στο «Γεντί Κουλέ» ήταν… συναρπαστικό από κάθε άποψη. Οι Κρητικοί μπήκαν πάρα πολύ δυνατά και με το… καλησπέρα, στο 46’, κατάφεραν να προηγηθούν. Ο Τζορτζ έκανε ασίστ στον Περογαμβράκη, αυτός σκόραρε και πάνω στους πανηγυρισμούς… το ματς σταμάτησε!

Ο λόγος ήταν η πτώση στον φωτισμό του γηπέδου, που ανάγκασε τον διαιτητή Λιαχούδη να διακόψει την αναμέτρηση. Οι ιθύνοντες του γηπέδου προσπάθησαν να αποκαταστήσουν τη βλάβη, με το διαιτητικό τρίο να περιμένει για περίπου δέκα λεπτά. Εν τέλει, ο φωτισμός επανήλθε στο «Γεντί Κουλέ», με τον αγωνα να αρχίζει ξανά!

Άρης: Χωρίς τέσσερις ολοκληρώνει την προετοιμασία του
Ολυμπιακός: Επική Marca! Έκανε δαφνοστεφανωμένο τον Μεντιλίμπαρ (pic)
Ολυμπιακός, Μεντιλίμπαρ: «Εδώ που έχουμε φτάσει θέλουμε τον τελικό» (vid)
Ολυμπιακός: Η πρόκριση στα ημιτελικά του Conference League φέρνει αναβολή στη Super League