Σταντάρ Λιέγης – ΠΑΟΚ 2-1: Τα γκολ και οι φάσεις του αγώνα (video)

Δεν κατάφερε να πάρει το θετικό αποτέλεσμα ο ΠΑΟΚ στο πρώτο του φιλικό απέναντι στην Σταντάρ Λιέγης γνωρίζοντας την ήττα με 2-1.

Ο «δικέφαλος» του Βορρά βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 40΄από την εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Μπιά. Από εκεί και πέρα, ο ΠΑΟΚ ισορρόπησε το παιχνίδι και κατάφερε να φτάσει στην ισοφάριση με τη συμπλήρωση μίας ώρας παιχνιδιού με τέρμα του Κουλούρη.

Ωστόσο, αυτό δεν αποδείχθηκε αρκετό για τους Θεσσαλονικείς, καθώς λίγο αργότερα ο Μπιά με το δεύτερό του προσωπικό τέρμα, έκανε το τελικό 2-1 υπέρ των Βέλγων.

Επαφές της Τσέλσι με Έβερτον για Πίκφορντ!
Ρεμς: Κοινή συναινέσει «διαζύγιο» με τον Στιλ
Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό