LIVE η Super League

Φουλ δράση στη Super League στις 17.15 με τη Skoda Ξάνθη να υποδέχεται τον ΟΦΗ, τον Πάνθρακικό να κοντράρεται με την Καλλονή στην Κομοτηνή και τον Παναιτωλικό να φιλοξενεί τον Πλατανιά. Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη των αγώνων στο Onsports.

Στα Πηγάδια οι Ξανθιώτες θα προσπαθήσουν να επιστρέψουν στις επιτυχίες μετά τη βαριά εκτός έδρας της προηγούμενης αγωνιστικής από τον Πλατανιά στα Χανιά. Οι γηπεδούχοι δεν θα έχουν στη σύνθεσή τους τον Μαρίν, τον Κομεσίδη και τον Χοσέμι. Οι Κρητικοί έχουν μία έκπληξη στην αποστολή τους, καθώς συμπεριλήφθηκε ο Περογαμβράκης. Η Ξάνθη έχει συγκεντρώσει έως τώρα 21 βαθμούς και ο ΟΦΗ 18.

Σημαντικό ματς και στην Κομοτηνή, με τον Πανθρακικό να υποδέχεται την Καλλονή. Οι δύο αντίπαλοι βρίσκονται στην ίδια θέση του βαθμολογικού πίνακα έχοντας μαζέψει έως τώρα 18 βαθμούς. Και οι δύο έχασαν την περασμένη Κυριακή. Ο μεν Πανθρακικός από τον Απόλλωνα στη Ριζούπολη, ενώ η Καλλονή μετρά τρεις σειρές ήττες.

Τέλος στο Αγρίνιο ο Παναιτωλικός θα κοντραριστεί με τον Πλατανιά. Οι Αγρινιώτες έχασαν στην προηγούμενη «στροφή» από τη Βέροια στη μακεδονική πόλη, ενώ οι Κρητικοί διέλυσαν με 3-0 την Ξάνθη.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη των αναμετρήσεων μέσα από το LIVE του Onsports.