«Αμφισβητούμενο το πέναλτι»

Αμφιβολίες εξέφρασε ο Άριελ Ιμπαγάσα για το πέναλτι με το οποίο ο ΠΑΟΚ έκανε το 2-1 και πήρε τη νίκη κόντρα στον Ολυμπιακό.

«Στο πρώτο ημίχρονο παίξαμε καλά και πιστεύω ότι δικαιούμαστε τη νίκη με τις ευκαιρίες που κάναμε στο παιχνίδι. Δεχθήκαμε ένα γκολ από δικό μας λάθος και ο ΠΑΟΚ μπήκε και πάλι στο παιχνίδι.

Στο δεύτερο ημίχρονο δεν παίξαμε όπως θα έπρεπε, αλλά χάσαμε από ένα πέναλτι που έχουμε αμφιβολίες αν έγινε», ήταν τα λόγια του Αργεντίνου μεσοεπιθετικού του Ολυμπιακού.

Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ: Ετοιμοπόλεμοι οι «πράσινοι» διεθνείς, αποφόρτιση ο Σπόραρ - Εκτός ο Μπάμπα
ΑΕΚ - Ολυμπιακός: Μπήκε στις προπονήσεις ο Κάλενς ενόψει ντέρμπι
Αλλαγή ώρας: Πότε γυρίζουμε τα ρολόγια μια ώρα μπροστά
Μιχάλης Φιλόπουλος: 17 χρόνια από τη δολοφονία του - Το μήνυμα Ερασιτέχνη και ΚΑΕ Παναθηναϊκός