«Αμφισβητούμενο το πέναλτι»

Αμφιβολίες εξέφρασε ο Άριελ Ιμπαγάσα για το πέναλτι με το οποίο ο ΠΑΟΚ έκανε το 2-1 και πήρε τη νίκη κόντρα στον Ολυμπιακό.

«Στο πρώτο ημίχρονο παίξαμε καλά και πιστεύω ότι δικαιούμαστε τη νίκη με τις ευκαιρίες που κάναμε στο παιχνίδι. Δεχθήκαμε ένα γκολ από δικό μας λάθος και ο ΠΑΟΚ μπήκε και πάλι στο παιχνίδι.

Στο δεύτερο ημίχρονο δεν παίξαμε όπως θα έπρεπε, αλλά χάσαμε από ένα πέναλτι που έχουμε αμφιβολίες αν έγινε», ήταν τα λόγια του Αργεντίνου μεσοεπιθετικού του Ολυμπιακού.

Κριστιάνο Ρονάλντο: Ο λόγος που κοιμάται 5 με 6 φορές τη μέρα
Super League: Ο Γερμανός Σρέντερ ορίστηκε στο ΠΑΟΚ - ΑΕΚ | Οι διαιτητές της αγωνιστικής
Μαρία Σάκκαρη: Πρόκριση στη Μαδρίτη με κυριαρχική εμφάνιση
Γιαννακόπουλος: Mην υπάρξουν αντιδράσεις για τη διαιτησία - Δική μου δουλειά να διασφαλίσω το 50-50