«Άσχημο τέλος»

Απογοητευμένος από το γεγονός ότι η ομάδα του ηττήθηκε με τέρμα στα τελευταία λεπτά εμφανίστηκε ο Μάριους Νικουλάε.

Ο Νικουλάε είχε την μεγάλη ευκαιρία για την Καβάλα στο 90’ για να ισοφαρίσει και χαρίσει τον βαθμό της ισοπαλίας στην ομάδα του. Ωστόσο δεν τα κατάφερε και μετά το τέλος του παινχιδιού, τόνισε ότι είναι σκληρό για την ομάδα του το ότι ηττήθηκε με τέρμα στα τελευταία λεπτά.

«Είναι άσχημο που χάσαμε στο τέλος. Είναι σκληρό για εμάς που δεν κρατήσαμε την ισοπαλία. Θα πάμε για την νίκη στο επόμενο παιχνίδι απέναντι στον Ολυμπιακό Βόλου. Κοιτάμε μπροστά και δεν πρέπει να απογοητευτούμε», είπε ο Ρουμάνος επιθετικός.

Euroleague: «Καταιγίδα» η Ρεάλ, εύκολα το 1-0! – Highlights και τηλεοπτικό πρόγραμμα
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: «Μπλόκο» της ΕΛΑΣ στη συγκέντρωση φίλων της «Ένωσης» στο ξενοδοχείο της ομάδας!
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο Τερίμ θα περιμένει τον Μπερνάρ μέχρι την τελευταία στιγμή
Παναθηναϊκός AKTOR: "Πληγώθηκε" από τα λάθη του και από τους διαιτητές και break η Μακάμπι