Μαρίνος: «Πιο κοντά στον τίτλο»

Ένα ακόμα βήμα για την κατάκτηση του τίτλου έκανε ο Παναθηναϊκός σύμφωνα με τον Στέργο Μαρίνο.

«Για να κατακτήσεις το Πρωτάθλημα πρέπει να περάσεις από αυτές τις έδρες. Κάναμε ένα πολύ σημαντικό βήμα στη μάχη που καταβάλουμε για τον τίτλο. Στο α' ημίχρονο δεν κάναμε πολλές ευκαιρίες», είπε αρχικά ο αμυντικός του Παναθηναϊκού μετά τη νίκη στην Κρήτη.

Ο Στέργος Μαρίνος είπε επίσης ότι: «Στο β΄ ημίχρονο μπήκαμε πιο αποφασιστικά και πετύχαμε δύο γρήγορα τέρματα. Μετά το δεύτερο γκολ που πετύχαμε “καθαρίσαμε” ουσιαστικά το παιχνίδι. Υπολείπονται οκτώ ματς για να βγούμε πρώτοι. Το ντέρμπι θα είναι και αυτό καθοριστικό καθώς με νίκη κι αν μείνουν τα δεδομένα ως έχουν αυτή τη στιγμή θα είμαστε εμείς το φαβορί».

Πόλο: Διπλή πρόκριση για τον Υδραϊκό
Ρέντη: Διάλογος-σοκ ανήλικων συλληφθέντων - Καμαρώνει που τον περιμένουν στις φυλακές Αυλώνα!
Euroleague: «Καταιγίδα» η Ρεάλ, εύκολα το 1-0! – Highlights και τηλεοπτικό πρόγραμμα
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: «Μπλόκο» της ΕΛΑΣ στη συγκέντρωση φίλων της «Ένωσης» στο ξενοδοχείο της ομάδας!