Ντιόπ: «Έτσι είναι το ποδόσφαιρο»

Στη χρονική στιγμή που προηγήθηκε ο Παναθηναϊκός, στάθηκε στις δηλώσεις του ο Πάπα Ντιόπ.

Αναλυτικά, ο Σενεγαλέζος μέσος, τόνισε:
«Όταν δεν είχαμε τη μπάλα προσπαθήσαμε να αμυνθούμε σωστά και όταν είχαμε την κατοχή να προσπαθήσουμε να βγούμε μπροστά. Όμως είναι δύσκολο να δέχεσαι γκολ στο τελευταίο λεπτό του ημιχρόνου. Είναι απογοητευτικό, αλλά αυτό είναι το ποδόσφαιρο.
Μόλις δεχθήκαμε το δεύτερο γκολ, μιλήσαμε μεταξύ μας και είπαμε να βγούμε μπροστά. Δυστυχώς δεν καταφέραμε να πάρουμε βαθμό ή βαθμούς. Είχαμε 3-4 ευκαιρίες μετά το γκολ που σημειώσαμε, αλλά δεν καταφέραμε να κάνουμε κάτι καλό».

Πανέτοιμος για το Game 1, κόντρα στην Μπαρτσελόνα, ο Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός ΑΚΤΟΡ: Οι διαιτητές του Game 2 με τη Μακάμπι
Νέο σκάνδαλο στην Premier League: Συνελήφθησαν δύο παίκτες για βιασμό και σεξουαλική επίθεση
Super League: Ντέρμπι κορυφής ΑΕΚ - Παναθηναϊκός | Επικίνδυνοι έξοδοι για ΠΑΟΚ, Ολυμπιακό