Στις 11 Μαρτίου το ντέρμπι των «αιωνίων»
Η Super League ανακοίνωσε το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων του δεύτερου γύρου του πρωταθλήματος, με ημέρες, ώρες διεξαγωγής και τηλεοπτικές μεταδόσεις. Στις 11 Μαρτίου το «αιώνιο» ντέρμπι στο ΟΑΚΑ.
{textlink02}
Η διοργανώτρια αρχή του πρωταθλήματος ανακοίνωσε τις ημέρες και ώρες διεξαγωγής των 15 αγωνιστικών του δεύτερου γύρου, όπως και τις τηλεοπτικές μεταδόσεις των παιχνιδιών για το δεύτερο μισό της φετινής Super League.
Σε ό,τι έχει να κάνει με τα ντέρμπι του δεύτερου γύρου, ο ΠΑΟΚ θα υποδεχθεί τον Ολυμπιακό στις 5 Φεβρουαρίου στις 19:30 ενώ την ίδια ώρα μια εβδομάδα αργότερα ο Ολυμπιακός θα υποδεχθεί την ΑΕΚ. Το Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ θα διεξαχθεί στις 26 Φεβρουαρίου στις 19:30, ενώ το ΑΕΚ-Παναθηναϊκός θα γίνει στις 4 Μαρτίου επίσης στις 19:30.
Τέλος, το ντέρμπι των «αιωνίων» μεταξύ του Παναθηναϊκού και του Ολυμπιακού στο ΟΑΚΑ, θα γίνει την Κυριακή 11 Μαρτίου στις 19:30.
Αναλυτικά το πρόγραμμα του Β’ Γύρου:
16η αγωνιστική
Hμέρα |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ώρα TV |
07/01/12 |
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ |
ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
17:15 NOVA |
07/01/12 |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ |
ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
17:15 NOVA |
07/01/12 |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ. |
ΔΗΜ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
19:30 NOVA |
08/01/12 |
ΑΡΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ |
ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ |
15:00 NΕΤ |
08/01/12 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.- Ο.Φ.Η. |
ΔΗΜ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
15:00 NOVA |
08/01/12 |
SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ. |
SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA |
15:00 NΕΤ |
08/01/12 |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ |
17:15 NOVA |
08/01/12 |
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ |
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ |
19:30 NOVA |
17η αγωνιστική
Hμέρα |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ώρα TV |
14/01/12 |
Α.Ε.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ |
17:15 NOVA |
14/01/12 |
Ο.Φ.Η. - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ |
Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ |
17:15 NOVA |
14/01/12 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ |
"Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" |
19:30 NOVA |
15/01/12 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΡΗΣ |
ΔΗΜ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
15:00 NOVA |
15/01/12 |
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ |
15:00 NOVA |
15/01/12 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ |
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
17:15 NOVA |
15/01/12 |
Π.Α.Ο.Κ.- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ |
ΤΟΥΜΠΑΣ |
17:15 NOVA |
15/01/12 |
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
"ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" |
19:30 NOVA |
18η αγωνιστική
Hμέρα |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ώρα TV |
21/01/12 |
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ |
ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
17:15 NOVA |
21/01/12 |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - Α.Ε.Κ. |
ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
17:15 NOVA |
21/01/12 |
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ |
ΤΟΥΜΠΑΣ |
19:30 NOVA |
22/01/12 |
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΡΗΣ |
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ |
15:00 NOVA |
22/01/12 |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ |
15:00 NOVA |
22/01/12 |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η. |
ΔΗΜ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
17:15 NOVA |
22/01/12 |
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ |
SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA |
17:15 NΕΤ |
22/01/12 |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ |
19:30 NOVA |
19η αγωνιστική
Hμέρα |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ώρα TV |
28/01/12 |
Ο.Φ.Η. - SKODA ΞΑΝΘΗ |
Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ |
17:15 NOVA |
28/01/12 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ |
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
17:15 NOVA |
28/01/12 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. |
"Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" |
19:30 NOVA |
29/01/12 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
ΔΗΜ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
15:00 NOVA |
29/01/12 |
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ |
"ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" |
15:00 NOVA |
29/01/12 |
ΑΡΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ |
ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ |
17:15 NOVA |
29/01/12 |
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ |
17:15 NOVA |
29/01/12 |
Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ |
19:30 NOVA |
20η αγωνιστική
Hμέρα |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ώρα TV |
04/02/12 |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - Ο.Φ.Η. |
ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
17:15 NOVA |
04/02/12 |
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ |
Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ |
17:15 NOVA |
04/02/12 |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
ΔΗΜ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
19:30 NOVA |
05/02/12 |
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ |
ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
15:00 NOVA |
05/02/12 |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ |
15:00 NOVA |
05/02/12 |
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ |
17:15 NOVA |
05/02/12 |
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΡΗΣ |
SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA |
19:30 NΕΤ |
05/02/12 |
Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ |
ΤΟΥΜΠΑΣ |
19:30 NOVA |
21η αγωνιστική
Hμέρα |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ώρα TV |
11/02/12 |
ΑΡΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ |
ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ |
17:15 NOVA |
11/02/12 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ |
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
17:15 NOVA |
11/02/12 |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ |
19:30 NOVA |
12/02/12 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΚΕΡΚΥΡΑ |
ΔΗΜ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
15:00 NOVA |
12/02/12 |
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ |
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ |
15:00 NOVA |
12/02/12 |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
ΔΗΜ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
17:15 NOVA |
12/02/12 |
Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ. |
Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ |
17:15 NOVA |
12/02/12 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ. |
"Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" |
19:30 NOVA |
22η αγωνιστική
Hμέρα |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ώρα TV |
18/02/12 |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
17:15 NOVA |
18/02/12 |
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA |
17:15 NΕΤ |
18/02/12 |
Α.Ε.Κ. - Ο.Φ.Η. |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ |
19:30 NOVA |
19/02/12 |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ |
15:00 NOVA |
19/02/12 |
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. |
"ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" |
15:00 NOVA |
19/02/12 |
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ |
Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ |
17:15 NOVA |
19/02/12 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ |
"Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" |
17:15 NOVA |
19/02/12 |
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΡΗΣ |
ΤΟΥΜΠΑΣ |
19:30 NOVA |
23η αγωνιστική
Hμέρα |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ώρα TV |
25/02/12 |
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. |
ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
17:15 NOVA |
25/02/12 |
ΑΡΗΣ - Α.Ε.Κ. |
ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ |
19:30 NOVA |
25/02/12 |
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ |
SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA |
19:30 NΕΤ |
26/02/12 |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ |
ΔΗΜ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
15:00 NOVA |
26/02/12 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. |
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
15:00 NOVA |
26/02/12 |
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ |
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ |
17:15 NOVA |
26/02/12 |
ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ |
"ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" |
17:15 NOVA |
26/02/12 |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ |
19:30 NOVA |
24η αγωνιστική
Hμέρα |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ώρα TV |
03/03/12 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ |
ΔΗΜ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
17:15 NOVA |
03/03/12 |
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ |
Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ |
17:15 NOVA |
03/03/12 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ |
"Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" |
19:30 NOVA |
04/03/12 |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.E. |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ |
15:00 NOVA |
04/03/12 |
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ |
"ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" |
15:00 NOVA |
04/03/12 |
ΚΕΡΚΥΡΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ |
Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ |
17:15 NOVA |
04/03/12 |
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
ΤΟΥΜΠΑΣ |
17:15 NOVA |
04/03/12 |
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ |
19:30 NOVA |
25η αγωνιστική
Hμέρα |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ώρα TV |
10/03/12 |
ΑΡΗΣ - Ο.Φ.Η. |
ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ |
17:15 NOVA |
10/03/12 |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ |
ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
17:15 NOVA |
10/03/12 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Κ. |
ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
19:30 NOVA |
11/03/12 |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. |
ΔΗΜ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
15:00 NOVA |
11/03/12 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ |
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
15:00 NOVA |
11/03/12 |
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ |
SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA |
15:00 NΕΤ |
11/03/12 |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ |
17:15 NOVA |
11/03/12 |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ |
19:30 NOVA |
26η αγωνιστική
Hμέρα |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ώρα TV |
17/03/12 |
ΑΡΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ |
ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ |
17:15 NOVA |
17/03/12 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - SKODA ΞΑΝΘΗ |
ΔΗΜ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
17:15 NOVA |
17/03/12 |
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ |
19:30 NOVA |
18/03/12 |
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ |
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ |
15:00 NOVA |
18/03/12 |
ΚΕΡΚΥΡΑ - Π.Α.Ο.Κ. |
Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ |
15:00 NOVA |
18/03/12 |
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ |
17:15 NOVA |
18/03/12 |
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.E. |
"ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" |
19:30 NOVA |
18/03/12 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
"Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" |
19:30 NOVA |
27η αγωνιστική
Hμέρα |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ώρα TV |
25/03/12 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Ο.Φ.Η. |
ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
19:00 NOVA |
25/03/12 |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ |
ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
19:00 NOVA |
25/03/12 |
ΚΕΡΚΥΡΑ - Α.Ε.Κ. |
Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ |
19:00 NOVA |
25/03/12 |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ |
19:00 NOVA |
25/03/12 |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ |
19:00 NOVA |
25/03/12 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ |
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
19:00 NOVA |
25/03/12 |
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ |
ΤΟΥΜΠΑΣ |
19:00 NOVA |
25/03/12 |
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ |
SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA |
19:00 NΕΤ |
28η αγωνιστική
Hμέρα |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ώρα TV |
01/04/12 |
ΑΡΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ |
19:00 NOVA |
01/04/12 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Π.Α.Ο.Κ. |
ΔΗΜ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
19:00 NOVA |
01/04/12 |
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. |
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ |
19:00 NOVA |
01/04/12 |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ |
ΔΗΜ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
19:00 NOVA |
01/04/12 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ |
"Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" |
19:00 NOVA |
01/04/12 |
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ |
Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ |
19:00 NOVA |
01/04/12 |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ |
19:00 NOVA |
01/04/12 |
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ε.Κ. |
"ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" |
19:00 NOVA |
29η αγωνιστική
Hμέρα |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ώρα TV |
08/04/12 |
Α.Ε.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ |
19:00 NOVA |
08/04/12 |
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
19:00 NOVA |
08/04/12 |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε.- ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ |
ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ |
19:00 NOVA |
08/04/12 |
ΚΕΡΚΥΡΑ - Ο.Φ.Η. |
Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ |
19:00 NOVA |
08/04/12 |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ |
19:00 NOVA |
08/04/12 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ |
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
19:00 NOVA |
08/04/12 |
Π.Α.Ο.Κ. - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ |
ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ |
19:00 NOVA |
08/04/12 |
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ |
"ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" |
19:00 NOVA |
30η αγωνιστική
Hμέρα |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ώρα TV |
22/04/12 |
ΑΡΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ |
ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ |
19:00 NOVA |
22/04/12 |
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ |
ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
19:00 NOVA |
22/04/12 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ |
ΔΗΜ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
19:00 NOVA |
22/04/12 |
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΕΚ |
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ |
19:00 NOVA |
22/04/12 |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ |
ΔΗΜ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
19:00 NOVA |
22/04/12 |
ΟΦΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ |
Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ |
19:00 NOVA |
22/04/12 |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ |
19:00 NOVA |
22/04/12 |
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. |
SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA |
19:00 NET |