Το πρόγραμμα του 1ου γύρου της Super League

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Παρασκευή, 16 Σεπτεμβρίου 2011 14.02

Τις ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων για τον πρώτο γύρο του φετινού πρωταθλήματος ανακοίνωσε την Παρασκευή (16/9) η Super League.

Όπως μπορούμε να δούμε από το πρόγραμμα, η Super League εκτιμά πως από το μεθεπόμενο Σαββατοκύριακο (1-2/10) για την 5η αγωνιστική, θα έχουν τελεσιδικήσει όλες οι υποθέσεις και θα έχουμε τον πλήρη… χάρτη της κατηγορίας.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα:

4η αγωνιστική
Hμέρα    Αγώνας    Γήπεδο    Ώρα TV
Σάββατο 24/09/11    ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ    Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ    17:15 NOVA
Σάββατο 24/09/11    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ    ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ    19:30 NOVA
Κυριακή 25/09/11    ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.    ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    16:00 NOVA
Κυριακή 25/09/11    SKODA ΞΑΝΘΗ - Ο.Φ.Η.    SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA    16:00 NΕΤ
Κυριακή 25/09/11    ΟΜΑΔΑ Β - ΑΡΗΣ       16:00 NOVA
Κυριακή 25/09/11    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ    18:15 NOVA
Κυριακή 25/09/11    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ    ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ    18:15 NOVA
Κυριακή 25/09/11    Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ.    ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ    20:30 NOVA

5η αγωνιστική
Hμέρα     Αγώνας     Γήπεδο     Ώρα TV
Σάββατο 01/10/11     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.- ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ     ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ     17:15 NOVA
Σάββατο 01/10/11     ΟΜΑΔΑ Α - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ         17:15 NOVA
Σάββατο 01/10/11     Ο.Φ.Η. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ     ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ     19:30 NOVA
Σάββατο 01/10/11     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ     19:30 NOVA
Κυριακή 02/10/11     ΑΡΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ     ΓΗΠΕΔΟ "ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"     16:00 NOVA
Κυριακή 02/10/11     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ     ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"     16:00 NOVA
Κυριακή 02/10/11     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ.     ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ     18:15 NOVA
Κυριακή 02/10/11     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.     ΓΗΠΕΔΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"     20:30 NOVA

6η αγωνιστική
Hμέρα     Αγώνας     Γήπεδο     Ώρα TV
Σάββατο 15/10/11     ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.     Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ     17:15 NOVA
Σάββατο 15/10/11     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ  - ΟΜΑΔΑ Α     ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ     17:15 NOVA
Σάββατο 15/10/11     Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ     20:30 NOVA
Κυριακή 16/10/11     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΜΑΔΑ Β     ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ     16:00 NOVA
Κυριακή 16/10/11     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ     ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"     16:00 NOVA
Κυριακή 16/10/11     SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ     SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA     16:00 NΕΤ
Κυριακή 16/10/11     ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - ΑΡΗΣ     ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ     18:15 NOVA
Κυριακή 16/10/11     Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Η.     ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ     20:30 NOVA

7η αγωνιστική
Hμέρα     Αγώνας     Γήπεδο     Ώρα TV
Σάββατο 22/10/11     ΑΣΤ. ΤΡΠΟΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ     ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ     17:15 NOVA
Σάββατο 22/10/11     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ     ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ     17:15 NOVA
Σάββατο 22/10/11     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝΩΣΙΣ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ     19:30 NOVA
Κυριακή 23/10/11     ΟΜΑΔΑ Α - ΚΕΡΚΥΡΑ         16:00 NOVA
Κυριακή 23/10/11     ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ         16:00 NOVA
Κυριακή 23/10/11     Ο.Φ.Η. - Α.Ε.Κ.     ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ     18:15 NOVA
Κυριακή 23/10/11     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ     ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ     18:15 NOVA
Κυριακή 02/10/11     ΑΡΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.     ΓΗΠΕΔΟ "ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"     20:30 NOVA

8η αγωνιστική
Hμέρα     Αγώνας     Γήπεδο     Ώρα TV
Σάββατο 29/10/11     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ     ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ     17:15 NOVA
Σάββατο 29/10/11     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ  - SKODA ΞΑΝΘΗ     ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ     17:15 NOVA
Σάββατο 29/10/11     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η.     ΓΗΠΕΔΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"     19:30 NOVA
Κυριακή 30/10/11     ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ     ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ     15:00 NOVA
Κυριακή 30/10/11     ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΜΑΔΑ Β     Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ     15:00 NOVA
Κυριακή 30/10/11     Α.Ε.Κ. - ΑΡΗΣ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ     17:15 NOVA
Κυριακή 30/10/11     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΜΑΔΑ Α     ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"     17:15 NOVA
Κυριακή 30/10/11     Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ     ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ     19:30 NOVA

9η αγωνιστική
Hμέρα     Αγώνας     Γήπεδο     Ώρα TV
Σάββατο 05/11/11     ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ         17:15 NOVA
Σάββατο 05/11/11     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  - Ο.Φ.Η.     ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ     17:15 NOVA
Σάββατο 05/11/11     ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ     ΓΗΠΕΔΟ "ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"     19:30 NOVA
Κυριακή 06/11/11     ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ     ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ     15:00 NOVA
Κυριακή 06/11/11     ΟΜΑΔΑ Α - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.         15:00 NOVA
Κυριακή 06/11/11     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.     ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ     17:15 NOVA
Κυριακή 06/11/11     SKODA ΞΑΝΘΗ - ΚΕΡΚΥΡΑ     SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA     17:15 NΕΤ
Κυριακή 06/11/11     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ.     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ     19:30 NOVA

10η αγωνιστική
Hμέρα     Αγώνας     Γήπεδο     Ώρα TV
Σάββατο 19/11/11     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΜΑΔΑ Β     ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ     17:15 NOVA
Σάββατο 19/11/11     ΚΕΡΚΥΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ     Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ     17:15 NOVA
Σάββατο 19/11/11     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ     ΓΗΠΕΔΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"     19:30 NOVA
Κυριακή 20/11/11     ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ         15:00 NOVA
Κυριακή 20/11/11     Ο.Φ.Η. - ΑΡΗΣ     ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ     15:00 NOVA
Κυριακή 20/11/11     Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ     ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ     17:15 NOVA
Κυριακή 20/11/11     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ     ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"     17:15 NOVA
Κυριακή 20/11/11     Α.Ε.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ     19:30 NOVA

11η αγωνιστική
Hμέρα     Αγώνας     Γήπεδο     Ώρα TV
Σάββατο 26/11/11     ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ     ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ     17:15 NOVA
Σάββατο 26/11/11     Π.Α.Ο.Κ. - ΚΕΡΚΥΡΑ     ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ     17:15 NOVA
Σάββατο 26/11/11     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ.     ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ     19:30 NOVA
Κυριακή 27/11/11     ΟΜΑΔΑ Β - ΟΜΑΔΑ Α         15:00 NOVA
Κυριακή 27/11/11     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η.     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ     17:15 NOVA
Κυριακή 27/11/11     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ     ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ     17:15 NOVA
Κυριακή 27/11/11     ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ     ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ     19:30 NOVA
Κυριακή 27/11/11     SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.     SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA     19:30 NΕΤ

12η αγωνιστική
Hμέρα     Αγώνας     Γήπεδο     Ώρα TV
Σάββατο 03/12/11     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ     ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ     17:15 NOVA
Σάββατο 03/12/11     Ο.Φ.Η. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ     ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ     17:15 NOVA
Σάββατο 03/12/11     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ     ΓΗΠΕΔΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"     19:30 NOVA
Κυριακή 04/12/11     Α.Ε.Κ. - ΚΕΡΚΥΡΑ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ     15:00 NOVA
Κυριακή 04/12/11     ΟΜΑΔΑ Α - SKODA ΞΑΝΘΗ         15:00 NOVA
Κυριακή 04/12/11     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ.     ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"     17:15 NOVA
Κυριακή 04/12/11     ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ         17:15 NOVA
Κυριακή 04/12/11     ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ     ΓΗΠΕΔΟ "ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"     19:30 NOVA

13η αγωνιστική
Hμέρα     Αγώνας     Γήπεδο     Ώρα TV
Σάββατο 10/12/11     Π.Α.Ο.Κ.  - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.     ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ     17:15 NOVA
Σάββατο 10/12/11     SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΜΑΔΑ Β     SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA     17:15 NΕΤ
Σάββατο 10/12/11     Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ     19:30 NOVA
Κυριακή 11/12/11     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ     ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ     15:00 NOVA
Κυριακή 11/12/11     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η.     ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ     15:00 NOVA
Κυριακή 11/12/11     ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - ΟΜΑΔΑ Α     ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ     17:15 NOVA
Κυριακή 11/12/11     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ     ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ     17:15 NOVA
Κυριακή 11/12/11     ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ     Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ     19:30 NOVA

14η αγωνιστική
Hμέρα     Αγώνας     Γήπεδο     Ώρα TV
Σάββατο 17/12/11     ΟΜΑΔΑ Β - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ         17:15 NOVA
Σάββατο 17/12/11     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ     19:30 NOVA
Σάββατο 17/12/11     SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ     SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA     19:30 NΕΤ
Κυριακή 18/12/11     ΟΜΑΔΑ Α - Π.Α.Ο.Κ.         15:00 NOVA
Κυριακή 18/12/11     Ο.Φ.Η. - ΚΕΡΚΥΡΑ     ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ     15:00 NOVA
Κυριακή 18/12/11     ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ     ΓΗΠΕΔΟ "ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"     17:15 NOVA
Κυριακή 18/12/11     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ε.Κ.     ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ     17:15 NOVA
Κυριακή 18/12/11     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ     ΓΗΠΕΔΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"     19:30 NOVA

15η αγωνιστική
Hμέρα     Αγώνας     Γήπεδο     Ώρα TV
Τρίτη 03/01/2012     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ     ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ     17:15 NOVA
Τρίτη 03/01/2012     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.     ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"     17:15 NOVA
Τρίτη 03/01/2012     Α.Ε.Κ. - ΟΜΑΔΑ Α     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ     19:30 NOVA
Τετάρτη 04/01/12     ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ     ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ     15:00 NOVA
Τετάρτη 04/01/12     ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΡΗΣ     Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ     15:00 NOVA
Τετάρτη 04/01/12     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ     ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ     17:15 NOVA
Τετάρτη 04/01/12     Π.Α.Ο.Κ. - ΟΜΑΔΑ Β     ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ     17:15 NOVA
Τετάρτη 04/01/12     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.     ΓΗΠΕΔΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"     19:30 NOVA

Δείτε ΕΔΩ το πρόγραμμα της Super League

Κατηγορία: Super League
Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.