Οι διαιτητές του γυναικείου πρωταθλήματος

Συντάκτης: Ελένη Ανδρέου Δημοσίευση: Τετάρτη, 04 Ιανουαρίου 2012 20.02

Ορίστηκαν από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΟ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν το Σάββατο (07/01) και την Κυριακή (08/01) για την 8η αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας και την 5η αγωνιστική της Β’ και Γ’ κατηγορίας του Γυναικείου Πρωταθλήματος.

Αναλυτικά οι διαιτητές του Γυναικείου πρωταθλήματος:

Α’ κατηγορία

Σάββατο (07/01)

(14:00) Κρήσσες Ρεθύμνου - Βόλος

Εμμανουήλ Μανδαλενάκης (ΕΠΣ Ηρακλείου), Σοφία Γρύλλου (ΕΠΣ Ηρακλείου), Φρηγόρης Κρητικός (ΕΠΣ Ηρακλείου).

Κυριακή (08/01)

(13:00) Οδυσσέας Γλυφάδας – ΠΑΟΚ

Ελένη Λαμπαδαρίου (ΕΠΣ Πειραιά), Παναγιώτα Κουτσουμπού (ΕΠΣ Πειραιά), Τιμολέων Γεωργακόπουλος (ΕΠΣ Πειραιά).

(15:00) Ελπίδες Καρδίτσας – Καλλιθέα

Στυλιανός Χαλβατζάκος (ΕΠΣ Θεσσαλίας), Χρήστος Τσιγγινές (ΕΠΣ Θεσσαλίας), Γρηγόρης Ζαχόπουλος (ΕΠΣ Θεσσαλίας).

(15:00) Καβάλα 86 – Άρης

Σπυρίδων Καλαϊτζήδης ( ΕΠΣ Δράμας), Κωνσταντίνος Πουλικίδης (ΕΠΣ Δράμας), Γιώργος Σπυρόγλου (ΕΠΣ Δράμας).

Β΄ κατηγορία

Σάββατο (07/01)

(17:30) Ήφαιστος Περιστερίου – Πανελευσινιακός

Σπυρίδων Τζιουβέλης (ΕΠΣ Πειραιά), Θωμάς Γιαβάσης (ΕΠΣ Πειραιά), Καλλιόπη Τζίκα (ΕΠΣ Πειραιά).

Κυριακή (08/01)

(15:00) Πιερίδες Μούσες – Αμαζόνες Δράμας

Κωνσταντίνος Μυλωνάς (ΕΠΣ Κοζάνης), Νικόλαος Ιωαννίδης (ΕΠΣ Κοζάνης), Ιωάννης Πατρίνιος (ΕΠΣ Κοζάνης).

(15:00) Πανσερραϊκή – Μαγνησιακός

Ιωάννης Γιουλάφης (ΕΠΣ Μακεδονίας), Σωτηρούλα Αμανατίδου (ΕΠΣ Μακεδονίας), Αστέριος Τεβεκέλης (ΕΠΣ Μακεδονίας).

(15:00) Μετέωρα – Αμαζόνες Καλυβίων

Δημοσθένης Αναστασίου (ΕΠΣ Καρδίτσας), Χαρίλαος Κυρίτσης (ΕΠΣ Καρδίτσας), Θεόδωρος Πουπής (ΕΠΣ Καρδίτσας).

(15:00) Αβάντες Χαλκίδας – Αγία Παρασκευή

Βασίλειος Καραταΐδης (ΕΠΣ Βοιωτίας),  Κωνσταντίνα Γραμματικού (ΕΠΣ Βοιωτίας), Αικατερίνη Βλάχου (ΕΠΣ Βοιωτίας).

Γ’ κατηγορία

Κυριακή (08/01)

(15:00) Μεντέκας Καλαμαριάς – Αγρ. Αστήρ Ημαθίας

Δημήτριος Γαϊτατζής (ΕΠΣ Σερρών), Γεώργιος Βοτζής (ΕΠΣ Σερρών), Ελευθέριος Κουζουτζίδης (ΕΠΣ Σερρών).

(15:00) Θεσπρωτός – Τρίκαλα 2011

Χαράλαμπος Αθανασίου (ΕΠΣ Άρτας), Στέφανος Παππάς (ΕΠΣ Άρτας), Δημήτριος Αραπός (ΕΠΣ Άρτας).

(15:00) Άτταλος Νέας Περάμου – Α.Ο. Λαύρας

Ανδρέας Βλάχος (ΕΠΣ Αν. Αττικής), Νικόλαος Τσέλιος (ΕΠΣ Αν. Αττικής), Σπυρίδων Χοίκας (ΕΠΣ Αν. Αττικής).

(15:00) Δόξα Πηγαδακίων Ζακύνθου – Α.Ο. Άρτας

Αθανάσιος Γραββάνης (ΕΠΣ Αχαΐας), Ιωάννης Μπίρης (ΕΠΣ Αχαΐας), Νικόλαος Παναγιωτόπουλος (ΕΠΣ Αχαΐας).

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.