Οι διαιτητές του Γυναικείου Πρωταθλήματος

Συντάκτης: Ελένη Ανδρέου Δημοσίευση: Πέμπτη, 01 Δεκεμβρίου 2011 09.00

Ορίστηκαν από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΟ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν το Σάββατο (03/12) και την Κυριακή (04/12) για την 5η αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας του Γυναικείου πρωταθλήματος, καθώς και για την 3η αγωνιστική της Β΄ και Γ’ κατηγορίας.

Αναλυτικά οι διαιτητές της Α’ κατηγορίας του Γυναικείου Πρωταθλήματος:

Σάββατο (03/12)

(15:00) ΠΑΟΚ – Νέοι Εργοτέλη

Ιωάννης Υφαντίδης (ΕΠΣ Κιλκίς), Σταμάτιος Παπουλίδης (ΕΠΣ Κιλκίς), Τάκης Ζυμταρούδης (ΕΠΣ Κιλκίς).

Κυριακή (04/12)

(12:00) Καλλιθέα – Καβάλα 86

Ελένη Λαμπαδαρίου (ΕΠΣ Πειραιά), Παναγιώτα Κουτσουμπού (ΕΠΣ Πειραιά), Παρασκευάς Πολυζωγόπουλος (ΕΠΣ Πειραιά).

(13:30) Ελπίδες Καρδίτσας – Κρήσσες Ρεθύμνου

Ανδρομάχη Τσιοφλίκη (ΕΠΣ Λάρισας), Γεωργία Κομισοπούλου (ΕΠΣ Λάρισας), Βαια Πιπή (ΕΠΣ Λάρισας).

(15:00) Άρης – Βόλος 2004

Πασχάλης Τρακαλιάνης (ΕΠΣ Σερρών), Ευστράτιος Τσαουσίδης (ΕΠΣ Σερρών), Νικόλαος Τρανούδης (ΕΠΣ Σερρών).

Οι διαιτητές της Β’ κατηγορίας:

Σάββατο (03/12)

(14:30) Πανελευσινιακός – Σταυρός Καλυθιών

Ιοάν Ρούτσι (ΕΠΣ Κορινθίας), Παναγιώτης Σπηλιώτης (ΕΠΣ Κορινθίας), Γεράσιμος Μπρτζής (ΕΠΣ Κορινθίας).

(17:30) Αγία Παρασκευή – Ατρόμητος Αθηνών

Κυριακή (04/12)

Νικόλαος Βεκρής (ΕΠΣ Πειραιά), Δημήτριος Τζιλίρης (ΕΠΣ Πειραιά), Μιχαήλ Τσουμάκος (ΕΠΣ Πειραιά).

(15:00) Πιερίδες Μούσες – Φιλυριακός

Γεώργιος Μελιτζανίδης (ΕΠΣ Ημαθίας), Ευάγγελος Ασβεστάρας (ΕΠΣ Ημαθίας), Χρήστος Μαλουτάς (ΕΠΣ Ημαθίας).

(15:00) Μαγνησιακός – Αμαζόνες Καλυβίων

Βασίλειος Μαλλιώρας (ΕΠΣ Καρδίτσας), Σπυριδούλα Κουκούλη (ΕΠΣ Κρδίτσας), Ευάγγελος Καλόγηρος (ΕΠΣ Καρδίτσας).

(15:00) Αμαζόνες Δράμας – Μετέωρα

Βασίλειος Καμπούρης (ΕΠΣ Σερρών), Αχιλλέας Αναστασιάδης (ΕΠΣ Σερρών), Ανέστης Βασιλειάδης (ΕΠΣ Σερρών).

(13:00) Αβάντες Χαλκίδας – Χανιά

Γεώργιος Καπογλής (ΕΠΣ Αν. Αττικής), Γεώργιος Κασομούλης (ΕΠΣ Αν, Αττικής), Αναστάσιος Μόσχος (ΕΠΣ Αν. Αττικής).

Οι διαιτητές της Γ’ κατηγορίας:

Κυριακή (04/12)

(14:00) Δόξα Πηγαδακίων – Ολυμπιακός Καμινίων

Άγγελος Αδαμόπουλος (ΕΠΣ Ηλείας), Ηλίας Δουλαβερής (ΕΠΣ Ηλείας), Δημήτριος Ξυδούς (ΕΠΣ Ηλείας).

(15:00) Αγροτικός Αστηρ. – Ροδόπη 87’

Αριστοτέλης Δεληζήσης (ΕΠΣ Κοζάνης), Χρήστος Παπαδόπουλος (ΕΠΣ Κοζάνης), Διονύσης Σουλίδης (ΕΠΣ Κοζάνης).

(15:00) Μεντέκας Καλαμαριάς – Τρίκαλα 2011

Βασίλειος Σερέτης (ΕΠΣ Χαλκιδικής), Βασίλειος Αγγίδης (ΕΠΣ Χαλκιδικής), Ελευθερία Μαυροπούλου (ΕΠΣ Χαλκιδικής).

(15:00) ΠΑΟΚ Κοζάνης – Θεσπρωτός

Απόστολος Ντούκας (ΕΠΣ Καστοριάς), Ιωάννης Κοτεκίδης (ΕΠΣ Καστοριάς), Κωνσταντίνος Πάνου (ΕΠΣ Καστοριάς).

(15:00) Άρτα – Λαύρα

Αθανάσιος Κόλλιας (ΕΠΣ Ηπείρου), Νικόλαος Χήτος (ΕΠΣ Ηπείρου), Αλέξανδρος Σιόντης (ΕΠΣ Ηπείρου).

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.