Φιλική 5άρα ο Λεβαδειακός

Ικανοποιημένος έμεινε ο Γιάννης Παπακώστας από την παρουσία των παικτών του στο φιλικό παιχνίδι με τον Ηρακλή Ψαχνών.

Στον φιλικό αγώνα που διεξήχθη στο γήπεδο της Λιβαδειάς, οι παίκτες του Γιάννη Παπακώστα εμφανίστηκαν ορεξάτοι και επικράτησαν χωρίς ιδιαίτερη δυσκολία του Ηρακλή Ψαχνών με 5-0.

Στην έναρξη του αγώνα, οι Βοιωτοί μπήκαν δυνατά στον αγωνιστικό χώρο και πέτυχαν τέσσερα γκολ στο πρώτο ημίχρονο. Σκόρερ οι Μουλόπουλος (2), Ζουρούδης και Κορδονούρης, ενώ το τελικό 5-0 διαμόρφωσε στην επανάληψη ο
Άρης Σοϊλέδης.

Ο Γιάννης Παπακώστας παρέταξε τους: Στρατηλάτη, Κορδονούρη, Κόλτζο, Ψωμά, Τριποτσέρη, Μπεγκόνια, Μαχαίρα, Μπάρκογλο, Μουλόπουλο, Ταραλίδη, Ζουρούδη στην βασική εντεκάδα, ενώ στο δεύτερο ημίχρονο πήραν χρόνο συμμετοχής και οι Αλεξίου, Λισγάρας, Σοιλέδης, Σωτήρχος, Μπουντόπουλος, Λουτσιάνο, Βασιλείου, Κοιλιάρας, Πόποβιτς και Ντιμπαλά.

Ο Γουόρνικ δικαιώνει Παναθηναϊκό και Αταμάν για τα σοβαρά διαιτητικά λάθη στο Game1 με τη Μακάμπι
Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δείτε Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι και τη Μαρία Σάκκαρη
Με... Super Χίροου το Μαϊάμι «λύγισε» τους Σέλτικς κι έκανε το break στη Βοστώνη
Παναθηναϊκός AKTOR – Μακάμπι Τελ Αβίβ: «Τελικός» για την ισοφάριση στο ΟΑΚΑ - Η ώρα και το κανάλι