Χαρμολύπη στην Καρδίτσα

Η Αναγέννηση Καρδίτσας δεν κατάφερε να πάρει το «τρίποντο» κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα, ελέω του Ιμπραχίμα Μπακαγιόκο.

Ο Ιβοριανός άσος του «Αίαντα της Ηπείρου» με απίστευτο σουτ, έξω από την περιοχή, στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, έφερε το ματς στα ίσια (1-1) και έκοψε τους τρεις βαθμούς από την ομάδα της Θεσσαλίας.

Ωστόσο, το τέρμα του έμπειρου επιθετικού, αποτέλεσε και μεγάλη ευκαιρία για τους ανθρώπους της Αναγέννησης να βγάλουν το… άχτι τους με τα σενάρια των προηγούμενων ημερών, όπου ανέφεραν πως ο ΠΑΣ Γιάννινα, ελέω και Βασίλη Παπαχρήστου, δεν είχε στόχο να «χτυπήσει» το παιχνίδι.

Champions League, Ντόρτμουντ - Παρί Σεν Ζερμέν 1-0: Βλέπει τελικό με Φούλκρουγκ
Euroleague: Με Καλάθη 2-1 η Φενέρ - Έβγαλε «σκούπα» η Ρεάλ
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός, Ελ Αραμπί: «Εδώ με την αξία μας, γεμάτοι προσδοκίες»
Euroleague: Σφυρίζουν το Game 4 του Παναθηναϊκού AKTOR οι διαιτητές του Game 3 του Ολυμπιακού