Κασάπης: «Δεν αξίζουν στον Πανσερραϊκό άδειες εξέδρες»

Ο τεχνικός του Φωκικού έμεινε έκπληκτος από την… απουσία των οπαδών του Πανσερραϊκού.

Στη συνέντευξη Τύπου μετά την ήττα (2-0) από την ομάδα των Σερρών ο προπονητής του Φωκικού ανέφερε:

«Παίξαμε σε μια δύσκολη έδρα και ήρθαμε να πάρουμε κάτι θετικό. Στο πρώτο ημίχρονο ο Πανσερραϊκός είχε την υπεροχή αλλά χωρίς να δημιουργήσει ευκαιρίες. Στο δεύτερο ημίχρονο το άγχος το είχαν οι γηπεδούχοι και αυτό μας ευνοούσε. Περιμέναμε στην κόντρα έτσι ώστε να βγούμε στην αντεπίθεση. Καταφέραμε να κρατήσουμε τον αντίπαλο μας μακριά από την περιοχή μας.

Αξίζουν συγχαρητήρια στον Μπανγκούρα για το γκολ που πέτυχε. Κοιτάζουμε το επόμενο παιχνίδι με τον Βύζα, ξεχνάμε το σημερινό όμως κρατάμε τα θετικά από τον αγώνα. Μου έκανε εντύπωση το γεγονός ότι το γήπεδο ήταν άδειο σήμερα. Όταν ερχόμουν παλαιότερα σε αυτό το γήπεδο ήταν διαφορετικά. Και σίγουρα είναι ότι χειρότερο να αγωνίζεται ο Πανσερραϊκός σε άδεια έδρα».

Βεζένκοφ: «Είναι δύσκολα στο ΝΒΑ αλλά έκανα την σωστή επιλογή»
Πέτυχαν με μαχαίρι ποδοσφαιριστή στην Κολομβία - Κοίταζε έντρομη η βοηθός (vid)
Το πάθος πίσω από τη Νο1 super premium τεκίλα στον κόσμο
ΑΕΚ - Παναθηναϊκός: «Να δώσουμε ο,τι έχουμε, χωρίς να θέσουμε σε κίνδυνο την ομάδα»