Παντέλης: «Αυτοκτονήσαμε σήμερα...»

Απογοητευμένος που η ομάδα του δεν κατάφερε να πάρει τη νίκη κόντρα στον Ηρακλή Ψαχνών, εμφανίστηκε στη συνέντευξη Τύπου ο προπονητής της Καλλιθέας, Νίκος Παντέλης.

Η Καλλιθέα προηγούνταν 0-2 μέχρι το 77' και 1-2 μέχρι το 93', όμως... κατάφερε και δεν κέρδισε τον Ηρακλή στα Ψαχνά. Ο προπονητής των Καλλιθεατών, Νίκος Παντέλης, ήταν εκνευρισμένος για το αποτέλεσμα του παιχνιδιού αλλά τα... έβαλε και με τον διαιτητή της αναμέτρησης!

«Σήμερα αυτοκτονήσαμε. Χάσαμε την αυτοσυγκέντρωσή μας στα τελευταία λεπτά και δεχθήκαμε την ισοφάριση. Τα πέντε λεπτά των καθυστερήσεων ήταν απαράδεκτα. Πάντως, δίνω συγχαρητήρια στην αντίπαλη ομάδα, γιατί είχε τα ψυχικά αποθέματα και ισοφάρισε», δήλωσε ο έμπειρος προπονητής.

ΟΠΑΠ Forward: Ψήφος εμπιστοσύνης στη γυναικεία επιχειρηματικότητα
Παναθηναϊκός AKTOR: Θα θυμίζει Euroleague το ΟΑΚΑ για το ματς με το Περιστέρι!
Δικαίωση 10 εκατομμυρίων ευρώ για τον Κριστιάνο Ρονάλντο
Αυστραλία: Εκτός κινδύνου ο 21χρονος ποδοσφαιριστής που κατέρρευσε στην προπόνηση