Οι διαιτητές στην Football League 2

Συντάκτης: Onsports team Δημοσίευση: Τετάρτη, 18 Απριλίου 2012 16.46

Η ΚΕΔ ανακοίνωσε τους διαιτητές, βοηθούς τους και τέταρτους διαιτητές της 17ης αγωνιστικής του νοτίου και βορείου ομίλου της Football League 2.

Οι διαιτητές στο Νότο
(Όλα τα παιχνίδια θα γίνουν την Κυριακή (22/04) και θα ξεκινήσουν στις 17.00, εκτός από το Ζάκυνθος- Προοδευτική, που έχει οριστεί για τις 15.30).

Πανηλειακός-Απόλλων Σμύρνης:  Διαιτητής: Γεώργιος Μαστάκας (Μακεδονίας), Βοηθοί: Χρήστος Πελετίδης, Ηλίας Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), 4ος διαιτητής: Αθανάσιος Μακρής (Αργολίδας).

Αστέρας Μαγούλας-ΠΑΟ Ρουφ: Διαιτητής: Αριστοτέλης Μάγειρας (Ευβοίας), Βοηθοί: Σταύρος Ράζος (Ευβοίας), Αντώνιος Δασκαλάκης (Ηρακλείου), 4ος διαιτητής: Γεώργιος Ζαχαριουδάκης (Ηρακλείου).

Ζάκυνθος – Προοδευτική: Διαιτητής: Ευάγγελος Μανούχος( Ευβοίας), Βοηθοί: Δημήτριος Βεργέτης (Αρκαδίας), Θεόδωρος Χριστόπουλος (Αχαΐας), 4ος διαιτητής: Ηλίας Νικολόπουλος (Μεσσηνίας).

Καλαμάτα-Ηλυσιακός: Διαιτητής: Ιωάννης Κακρίδης (Κορινθίας), Βοηθοί: Γεώργιος Λουκέρης (Κεφαλληνίας), Ελευθέριος Καλάρας (Κορινθίας), 4ος διαιτητής: Χρήστος Κούλης (Ηλείας).

ΑΟ Γλυφάδας-Ρούβας:  Διαιτητής: Ευγενία Κασκαντήρη (Δυτ. Αττικής), Βοηθοί: Κωνσταντίνος Οικονόμου (Δυτ. Αττικής), Αργύριος Κουρομιχελάκης (Πειραιά), 4ος διαιτητής: Γεώργιος Δριτσάκης (Πειραιά).

Οι διαιτητές στο βορρά
(Όλοι οι αγώνες θα ξεκινήσουν στις 17.00).

Κυριακή 22 Απριλίου

Εθνικός Γαζώρου-Βατανιακός:  Διαιτητής: Ανδρομάχη Τσιοφλίκη (Λάρισας), Βοηθοί: Γεώργιος Αναστασίου, Αδάμος Γεωργίου (Λάρισας), 4ος διαιτητής: Κωνσταντίνος Πανυτσίδης (Κοζάνης).

Απόλλων Καλαμαριάς-Δόξα Κρανούλας: Διαιτητής: Αγησίλαος Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας), Βοηθοί: Ιωάννης Ρεντόπουλος, Απόστολος Καρακώστας (Λάρισας), 4ος διαιτητής: Ιωάννης Αγγελακόπουλος (Καρδίτσας).

Οδυσσέας Αναγ. Σερρών-Οικονόμος Τσαριτσάνης: Διαιτητής: Σταμάτιος Μολιχιτούδης (Μακεδονίας), Βοηθοί: Κωνσταντίνος Νικολαΐδης, Χουσείν Κούλα (Μακεδονίας), 4ος διαιτητής: Ενγκίν Κιγιτζής (Θράκης).

Νίκη Βόλου-Τηλυκράτης: Διαιτητής: Χρήστος Ανδρονικίδης (Πειραιά), Βοηθοί: Δημήτριος Ζησιμόπουλος , Μάριος Σταμάτης (Πειραιά), 4ος διαιτητής: Χαράλαμπος Σελεμίδης (Πέλλας).

Τύρναβος-Μέγας Αλέξανδρος: Διαιτητής: Γεώργιος Ρούσσος Μπεκερτζής (Πρέβεζας), Βοηθοί: Λάμπρος Διαμάντης (Ηπείρου), Γρηγόριος Κακατσίδης (Αιτ/νίας), 4ος διαιτητής: Δημήτριος Κρητικός (Θεσσαλίας)

Δευτέρα 23 Απριλίου

ΑΕΠ Ηρακλής-Αετός Σκύδρας:  Διαιτητής: Δημήτριος Κωνσταντινίδης (Καβάλας), Βοηθοί: Γεώργιος Χαμαλίδης (Θράκης), Γεώργιος Γεωργάκης (Ηπείρου), 4ος διαιτητής: Κωνσταντίνος Μπούμπας (Ηπείρου)

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.