Οι «σφυρίχτρες» στην Football League 2

Συντάκτης: Μαρία Μοσχονά Δημοσίευση: Πέμπτη, 05 Απριλίου 2012 11.02

Η ΚΕΔ ανακοίνωσε τους διαιτητές, βοηθούς και τέταρτους διαιτητές της 16ης αγωνιστικής του νοτίου και βορείου ομίλου της Football League 2.

Οι διαιτητές στο νότο
(Όλοι οι αγώνες θα διεξαχθούν την Κυριακή (8/04) και θα ξεκινήσουν στις 17.00).

ΠΑΟ Ρουφ- Πανηλειακός: Διαιτητής: Βουράνης Παναγιώτης (Λέσβου) Βοηθοί: Καρφής Δημήτριος (Πειραιά), Μαρνέζος Εμμανουήλ (Χανίων),  4ος διαιτητής: Ανδρονικίδης Χρήστος (Πειραιά).

Προοδευτική- Απόλλων Σμύρνης: Διαιτητής: Μακρυπόδης Νικόλαος (Αχαΐας), Βοηθοί: Σπανός Θεμιστοκλής, Σιδέρης Κωνσταντίνος (Αχαΐας), 4ος διαιτητής: Νεοφυτιάδης Ιωάννης (Κορινθίας).

Ηλυσιακός- Αστέρας Μαγούλας: Διαιτητής: Κολούδης Παναγιώτης (Λέσβου), Βοηθοί: Σκούρτης Γεώργιος, Πυργάκης Χρήστος (Κορινθίας), 4ος διαιτητής: Αστέρης Βασίλειος (Κορινθίας).

Ρούβας- Ζάκυνθος: Διαιτητής: Γκοβέσης Δημήτριος (Αρκαδίας), Βοηθοί: Τριανταφύλλου Κωνσταντίνος, Χαραλαμπόπουλος Ανδρέας (Αρκαδίας), 4ος διαιτητής: Σταυρουλάκης Γεώργιος (Ρεθύμνου).

ΑΟΧ- Καλαμάτα: Διαιτητής: Σταθόπουλος Σπυρίδων (Δυτ. Αττικής), Βοηθοί: Τραχάνης Σωτήριος, Μητάρης Ηλίας (Δυτ. Αττικής), 4ος διαιτητής: Κοκκινάκης Μηνάς (Λασιθίου).

Οι διαιτητές στο βορρά
(Όλα τα παιχνίδια θα γίνουν την Κυριακή (8/04) και θα ξεκινήσουν στις 17.00, εκτός από το ΑΕΠ Ηρακλής- Τύρναβος, που θα διεξαχθεί τη Δευτέρα (9/04) στις 17.00).


Αετός Σκύδρας- Νίκη Βόλου: Διαιτητής: Παπαργυρίου Λάμπρος (Πιερίας), Βοηθοί: Γιαμούζης Αναστάσιος, Κύφος Παντελής (Πιερίας), 4ος διαιτητής: Γκαραγκάνης Ιωάννης (Πιερίας).

Δόξα Κρανούλας- Εθνικός Γαζώρου: Διαιτητής: Καλογεράκος Ιωάννης (Ηλείας), Βοηθοί: Πίττας Άγγελος (Ηλείας), Αναγνωστόπουλος Γεώργιος (Αχαΐας), 4ος διαιτητής: Μπαϊραμίδης Πασχάλης (Κοζάνης).

Οικονόμος Τσαριτσάνης- Βατανιακός: Διαιτητής: Βουρνέλης Ματθαίος (Μακεδονίας), Βοηθοί: Παπαδόπουλος Ηλίας (Μακεδονίας), Τριάντος Χρήστος (Θεσσαλίας), 4ος διαιτητής: Χαλβατζάκος Στυλιανός (Θεσσαλίας).

Τηλυκράτης- Απόλλων Καλαμαριάς: Διαιτητής: Τζοβάρας Γεώργιος (Φωκίδας), Βοηθοί: Μεσσήνης Παναγιώτης (Αχαΐας), Φαντής Παναγιώτης (Άρτας), 4ος διαιτητής: Πουλήμας Νικόλαος (Κέρκυρας).

Μέγας Αλέξανδρος Ηράκλειας- Οδυσσέας Αναγέννησης Σερρών: Διαιτητής: Λυμπούδης Αριστείδης (Μακεδονίας), Βοηθοί: Αινάλης Θεόδωρος, Παπαναστασίου Γεώργιος (Μακεδονίας), 4ος διαιτητής: Παπαγγέλης Παναγιώτης (Θράκης).

Δευτέρα 9 Απριλίου

ΑΕΠ Ηρακλής- Τύρναβος: : Διαιτητής: Κουμπαράκης Στέφανος (Θράκης), Βοηθοί: Χούσκογλου Αιχάν, Μανάκης Γεώργιος (Θράκης), 4ος διαιτητής: Τσαλουχίδης Χρήστος (Κιλκίς).

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.