Οι διαιτητές στην Football League 2

Συντάκτης: Μαρία Μοσχονά Δημοσίευση: Πέμπτη, 29 Μαρτίου 2012 10.40

Η ΚΕΔ ανακοίνωσε τους διαιτητές, βοηθούς και τέταρτους διαιτητές της 15ης αγωνιστικής και των δύο ομίλων της Football League 2.

Οι διαιτητές στο νότο
Όλα τα ματς θα διεξαχθούν την Κυριακή (1/04) και ώρα 16.00, εκτός από το ΠΑΟ Ρουφ- Ηλυσιακός, που θα γίνει τη Δευτέρα (2/04) με ώρα έναρξης τις 16.00.

Κυριακή 1/04

Πανηλειακός- Προοδευτική: Διαιτητής: Ιωσηφίδης Σταύρος (Αθηνών), Βοηθοί: Γουρνάκης Αριστείδης (Αθηνών), Παρασκευάς Αναστάσιος (Αιτ/νίας), 4ος διαιτητής: Κέκελος Παναγιώτης (Αιτ/νίας).

Απόλλων Σμύρνης- Ρούβας: Διαιτητής: Νικολόπουλος Ηλίας (Μεσσηνίας), Βοηθοί: Αδαμόπουλος Κωνσταντίνος, Αθανασοπούλου Σοφία (Μεσσηνίας), 4ος διαιτητής: Τσαμούρης Αλέξανδρος (Πειραιά).

Αστέρας Μαγούλας- ΑΟΧ: Διαιτητής: Μαμμής Μιχαήλ (Δωδεκανήσου), Βοηθοί: Σπυρόπουλος Παντελής, Δουλγεράκης Εμμανουήλ (Ανατ. Αττικής), 4ος διαιτητής: Μανιώτης Δημήτριος (Αργολίδας).

ΑΟ Γλυφάδας- Καλαμάτα: Διαιτητής: Μακρής Αθανάσιος (Αργολίδας), Βοηθοί: Δαρσινός Δημήτριος (Αργολίδας), Τσιμπρίδης Ευθύμιος (Σάμου), 4ος διαιτητής: Μανούχος Ευάγγελος (Αργολίδας).

Δευτέρα 2/04

ΠΑΟ Ρουφ- Ηλυσιακός: Διαιτητής: Γιαννόπουλος Δημήτριος (Μεσσηνίας), Βοηθοί: Καρβούνης Μάριος (Μεσσηνίας), Οικονόμου Κωνσταντίνος (Δυτ. Αττικής), 4ος διαιτητής: Σταθόπουλος Σπυρίδων (Δυτ. Αττικής).

Οι διαιτητές στο βορρά
Όλοι οι αγώνες θα γίνουν την Κυριακή (1/04) και θα ξεκινήσουν στις 16.00.

Εθνικός Γαζώρου- Οικονόμος Τσαριτσάνης: Διαιτητής: Τσαλουχίδης Χρήστος (Κιλκίας), Βοηθοί: Ευθυμίου Μιχαήλ, Τσαμπαζάκης Νικόλαος (Κιλκίς), 4ος διαιτητής: Κουναλάκης Γεώργιος (Ξάνθης).

Δόξα Κρανούλας- Τηλυκράτης: Διαιτητής: Κολύτας Σπυρίδων (Κέρκυρας), Βοηθοί: Σαρλής Δημήτριος, Γαρδικιώτης Αναστάσιος (Άρτας), 4ος διαιτητής: Τσιρώνης Ευάγγελος (Αιτ/νίας).

Βατανιακός- Μέγας Αλέξανδρος Ηράκλειας: Διαιτητής: Μπαϊραμίδης Πασχάλης (Κοζάνης), Βοηθοί: Κεντζιόπουλος Στυλιανός (Κοζάνης), Οκονιάτσης Σταμάτης (Μακεδονίας), 4ος διαιτητής: Λυμπούδης Αριστείδης (Μακεδονίας).

Απόλλων Καλαμαριάς- Αετός Σκύδρας: Διαιτητής: Δραγάτης Δημήτριος (Χαλκιδικής), Βοηθοί: Χριστακόγλου Γεώργιος, Διαμάντης Αθανάσιος (Χαλκιδικής), 4ος διαιτητής: Δράγκος Νικόλαος (Χαλκιδικής).

Οδυσσέας Αναγέννησης Σερρών- ΑΕΠ Ηρακλής: Διαιτητής: Τομίδης Ελευθέριος (Πέλλας), Βοηθοί: Λαζαρίδης Αναστάσιος (Κιλκίς), Εμπλιουκ Ιλίας (Ξάνθης), 4ος διαιτητής: Κοτσάνης Κωνσταντίνος (Δράμας).

Τύρναβος- Νίκη Βόλου: Διαιτητής: Τερετίδης Φώτιος (Καβάλας), Βοηθοί: Μπακλατζής Χρήστος (Καβάλας), Καραμπούλας Χρήστος (Πιερίας), 4ος διαιτητής: Τσετσίλας Κωνσταντίνος (Γρεβενών).

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.