Οι «σφυρίχτρες» στα ματς της ΕΠΣΤ

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Παρασκευή, 21 Ιανουαρίου 2011 09.25

Ανακοινώθηκαν από τη διοργανώτρια αρχή, οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα ματς του Σαββατοκύριακου, για το ερασιτεχνικό πρωτάθλημα.

Αναλυτικά οι σε κάθε ματς:


Σάββατο 22 – 01 – 2011


Α Ερασιτεχνική Ώρα 15:00
Βαλτινό - Λογγάκι
Διαιτ: Πάντος Μανασης Μ - Βουτσελας Βαλτινού
Καλύβια - Ενωση Δ.Μ.
Διαιτ: Τζοφωλης Παπανικολάου - Στεφόπουλος / Γηπ: Γλύνους
Γενεσι - Εθνικός
Διαιτ: Κουτσάγιας Νιωτη - Μπαιρακτάρης / Γηπ: Πρίνους
Ελευθ/ρι - Αχιλλέας
Διαιτ: Δουλόπουλος Μυλωνας Χ - Ράπτης Ελευθ/ριου
Φλαμουλι - Φαρκαδόνα
Διαιτ: Γρατσάνης Λεωνίδας Κ - Μαργιωλης Φλαμουλίου
Μεγαλ/ρι - Ασκληπιος
Διαιτ: Τουτουκης Ρότσας - Μπλέτσας Μεγαλ/ριου
Δήμητρα Απ - Φήκη
Διαιτ: Γαντζουλας Καπερώνης - Ρουσσης / Γηπ: Φανερωμενης
ΑΕΤ - Παραληθαίοι
Διαιτ: Μαμαλης Νίκου - Μυλωνάς Ν Κηπακίου
Κρ Βρύση - Νεοχωρι
Διαιτ: Αρετόπουλος Τζάνης - Λεωνιδας Σ / Γηπ: Σαρακίνας



Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος Ώρα 15:00

Φωτάδα - Ασπροβαλτος
Διαιτ: Νταλούκας Γιαννουλα - Καψούρας
Κηπάκι - Φιλύρα
Διαιτ: Πελεκάνος Φαρμάκη - Αβρααμ
Παλ/ρο - Αν. Μεγάρχης
Διαιτ: Τσιουλης Τσικρικας - Σκρετας

Κυριακή 23 - 01 - 2011

Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος Ωρα 11:00
Πυργετός - Πρίνος
Διαιτ: Γαντζουλας Νιωτη - Καπερωνης
Γόμφοι - Πορταικός
Διαιτ: Τουτουκης Κουτσαγιας - Λεωνιδας Κ
Μεγάρχη - Χρυσομηλιά
Διαιτ: Ροτσας Λεωνιδας Σ - Μπλέτσας
Πηγή - Πιαλεία
Διαιτ: Μαμαλης Μυλωνας Χ - Μαργιωλης
Διάβα - Πανχασιακός
Διαιτ: Βουτσελας Παπανικολάου - Μπαιρακτάρης / Γηπ: Αμπελίων
Δενδροχώρι - Πρόδρομος
Διαιτ: Αρετόπουλος Μανασης Μ - Δουλόπουλος Ε
Λυγαριά - Περιστερα
Διαιτ: Πάντος Νίκου - Νταλούκας
Αγ Βησ/νας - Αμπελάκια
Διαιτ: Μυλωνας Ν Στεφόπουλος - Τσιουλης
Ασπροκλησια - Πύργος
Διαιτ: Τζοφωλης Τζανης - Ρουσσης

Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος Ωρα 15:00
Σωτήρα - Παλ/ργος
Διαιτ: Βουτσελας Τσιουλης - Μυλωνας Ν
ΠΕΦ - Καρυες
Διαιτ: Ανδριόπουλος Μυλωνας Χ - Ροτσας
Κεφαλ/κος - Οικουμενιος
Διαιτ: Κουτσαγιας Μανασης Μ - Λεωνιδας Κ
Βασιλική - Ζάρκο
Διαιτ: Τζοφωλης Νταλουκας - Ρουσσης
Πλοπιακος - Γλύνος
Διαιτ: Δουλόπουλος Νιωτη - Τζανης / Γηπ: Σαραγίων
Πελινναίοι - Κρηνίτσα
Διαιτ: Πάντος Νικου - Μαργιωλης
Γριζάνο - Πηνειάδα
Διαιτ: Μπαιρακτάρης Παπανικολάου - Ταναγιας
Κρήνη - Λεπτοκαρυα
Διαιτ: Καπερωνης Μπλετσας - Λεωνιδας Σ

Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος Ωρα 15:00
Μουριά - Μπελετσι
Διαιτ: Κουρεντας Πελεκάνος - Τσικρικας
Γοργογυρι - Κεφαλ/σο
Διαιτ: Στεφόπουλος Φαρμακη - Γιαννουλα / Γηπ: Πρίνους

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.