Το πρόγραμμα στην ΕΠΣΠ

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Πέμπτη, 15 Μαρτίου 2012 08.30

Από την ΕΠΣ Πειραιά, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων, σε Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορίας που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο (17 και 18/3), καθώς και των εμβόλιμων αγωνιστικών στους δύο ομίλους της Α΄ κατηγορίας.

Αναλυτικά οι αγώνες:


Σάββατο (17/3), ώρα έναρξης 16.00

Π. Νικολαΐδης Αρμενική- ΑΣ Κωφών
Μοσχάτου Πολυκράτης- Ολυμπιακός Κερ.
Δραπετσώνας Προφ. Ηλίας –Ειρήνη 2005( ποινή σωματείου Προφήτης Ηλίας
Δημ. Κερατσινίου( Σιταποθήκες) Αμφιάλη- Αναγέννηση Μοσχ.
Κορυδαλλού Αετός Κορ.- Νέο Ικόνιο
Χαραυγής Οδηγήτρια – Σαλαμινομάχοι
Περάματος ΑΕ Περάματος- Φαληρικός
ΣΕΦ ΑΕ Χατζηκυριακείου- Ας Ποντίων
Αμπελακίων Αμπελακιακός- Παννεαπολικός
Νίκαιας Δόξα Πειραιά – Ερμής

Κυριακή (18/3)

Π. Νικολαΐδης 13.45 ΑΟΑΔ- Θησέας , 16.00 Άνω Νεάπολη- Πυθαγόρας
Μοσχάτου 13.45 Αργοναύτης – Ένωση Α.Α. Ρέντη , 16.00 ΑΕ Νέου Φαλήρου –Θύελλα Μοσχ.
Δραπετσώνας 11.00 ΑΣ Δραπετσώνας – ΑΕ Νέάπολη , 13.45 Αστέρια Δραπετσώνας- ΑΟ Πειραιάς , 16.00 Νέοι Δραπετσώνας – ΑΟ Μοσχάτου
Δημ. Κερατσινίου( Σιταποθήκες) 11.30 Φοίνικας Αγ. Σοφίας – Κένταυρος , 16.00 Άρης Αμφ.- Πανιώνιος Κερ.
Κορυδαλλού 11.00 Κύπρος Κορ.- Σπίθα , 13.45 Δίας Κορ.- ΑΟ Χαλκηδόνα , 16.00 Θύελλα Κορ.- Παντζιτζιφιακός
Χαραυγής 11.00 Αστέρας Κερ.- Φίλαθλοι , 13.45 Ατρόμητος Κερ.- Πανφαληρικός , 16.00 Νέοι Ευγενείας – ΑΟ Καστέλλα
Περάματος 12.15 Περαμαϊκός- Αχιλλέας
Ρέντη 10.45 Μιθριδάτης- ΑΟ Πειραϊκή , 13.00 Νίκη Ρέντη- ΑΕ Αίγινας
Αίγινας 15.00 Σαρωνικός- Μαύρος Αετός
Σαλαμίνας 16.00 ΑΕ Σαλαμίνας – Χαραυγή
ΣΕΦ 13.45 Πειραϊκός- Ολυμπιακός Περαμ., 16.00 ΑΟ Ζέας – ΑΕ Νίκαια
Παρ. Τζιτζιφιών 12.30 ΑΟΚ Φαλήρου- ΑΟ Κορυδαλλός
Νίκαιας 13.45 Αστέρας Νικ.- Πορφύρας , 16.00 ΑΟ Καραβάς- Ίκαρος  Καλ.

Τετάρτη (21/3)

Ρέντη 16.00 ΑΟ Καστέλλα- ΑΟ Μοσχάτου
Π. Νικολαΐδης 16.00 Παννεαπολικός- Νέοι Δραπετσώνας
Δημ. Κερατσινίου( Σιταποθήκες) 16.00 Μαύρος Αετός- Περαμαϊκός
Παρ. Τζιτζιφιών  16.00 Ίκαρος Καλ.- Αμπελακιακός
Περάματος 15.00 Νέο Ικόνιο – Σαρωνικός
Χαραυγής 16.00 Χαραυγή – ΑΟ Καραβάς
Σαλαμίνας  16.00 ΑΕ Σαλαμίνας – Αετός Κορ.

Πέμπτη (22/3)

Κορυδαλλού 16.00 Αχιλλέας – Νέοι Ευγενείας

Τετάρτη (28/3)

Αίγινας 15.30 ΑΕ Αίγινας – Ερμής
Π. Νικολαΐδης 16.00 Φαληρικός- Νίκη Ρέντη
Δημ. Κερατσινίου( Σιταποθήκες) 16.00 Πανιώνιος Κερ.- ΑΕ Περάματος
Αμπελακίων 16.00 Σαλαμινομάχοι- Δόξα Πειραιά
Μοσχάτου 16.00 Θύελλα Μοσχ.- Οδηγήτρια
Ρέντη  16.00 Ένωση Α.Α. Ρέντη – ΑΕ Νέου Φαλήρου
Χαραυγής  16.00 Αργοναύτης – Ήφαιστος

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.