Το πρόγραμμα στην ΕΠΣΠ

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Παρασκευή, 02 Μαρτίου 2012 04.59

Από την ΕΠΣ Πειραιά, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων σε Α΄,  Β΄ και Γ΄ κατηγορία που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο (3 και 4/3).

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο (3/3), ώρα έναρξης 15:30

Π. Νικολαΐδης: Ήφαιστος – Φαληρικός
Μοσχάτου: Αργοναύτης – Σαλαμινομάχοι
Δραπετσώνας: Οδηγήτρια – Δόξα Πειραιά
Χαραυγής: Χαραυγή – Μαύρος Αετός
Δημοτικό Ρέντη: Ένωση Απόλλων Ακράτητος – Πανιώνιος Κερατσινίου
Σαλαμίνας: Α.Ε. Σαλαμίνας – Παννεαπολικός
Αμπελακίων: Αμπελακιακός – Νέοι Δραπετσώνας
Περάματος: Περαμαϊκός – Καστέλλα

Κυριακή (4/3)

Μοσχάτου (από αναβολή, 13:00): Αναγέννηση Μοσχάτου – Ολυμπιακός Κερατσινίου
Μοσχάτου (15:30): Νέο Φάληρο – Ερμής
Σιταποθήκες (15:30): Άρης Αμφιάλης – Νίκη Ρέντη
Κορυδαλλού (από διακοπή, 11:00): Κύπρος – Αστέρας Κερατσινίου
Κορυδαλλού (από αναβολή, 13:15): Δίας – ΑΟΚ Φαλήρου
Κορυδαλλού (15:30): Αετός Κορυδαλλού – Αχιλλέας
ΑΓΕΤ Χαραυγής (15:30): Καραβάς – Μοσχάτο
Περάματος (από αναβολή, 09:30): Ολυμπιακός Περάματος – Αρμενική
Περάματος (11:45): Α.Ε. Περάματος – Αίγινα
Δημοτικό Ρέντη (από αναβολή, 12:00): Κένταυρος – Κορυδαλλός
Αίγινας (15:00): Σαρωνικός – Νέοι Ευγένειας
Παραλίας Τζιτζιφιών (12:00): Ίκαρος – Νέο Ικόνιο
ΣΕΦ (από αναβολή, 11:00): Πειραϊκός – Α.Ε. Νεάπολη
ΣΕΦ (13:15): Πειραϊκή – Α.Ε. Νίκαια
ΣΕΦ (15:30): Πανφαληρικός – Θησέας
  

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.