Το πρόγραμμα στην ΕΠΣΠ

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Τετάρτη, 01 Φεβρουαρίου 2012 16.05

Από την ΕΠΣ Πειραιά, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (4 και 5/2), σε Α΄, Β΄και Γ΄κατηγορία, καθώς και η εμβόλιμη αγωνιστική του 1ου ομίλου της Α΄ κατηγορίας, που θα γίνει την Τετάρτη (8/2).

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο (4/2), ώρα έναρξης 15:00

Γηπ. Π. Νικολαΐδης: Ήφαιστος – Ένωση Α.Α. Ρέντη

Γηπ. Μοσχάτου: Πολυκράτης- ΑΟ Χαλκηδόνα

Γηπ. Δραπετσώνας: Οδηγήτρια- Πανιώνιος Κερ.

Γηπ. Νίκαιας: Δόξα Πειρ.- Φαληρικός

Γηπ. Κορυδαλλού: ΑΟ Καραβάς- Νέο Ικόνιο

Γηπ. ΑΓΕΤ Χαραυγής: ΑΟΑΔ- Αμφιάλη

Γηπ. Περάματος:  Περαμαϊκός- Παννεαπολικός

Γηπ. Δημ.: Ρέντη Νίκη Ρέντη – Ερμής

Γηπ. ΣΕΦ: Φίλαθλοι- ΑΕ Χατζηκυριακείου

Γηπ. Αμπελακίων: Αμπελακιακός- Μαύρος Αετός

Κυριακή (5/2)

Γηπ. Π. Νικολαΐδης (12.45): ΑΕ Νίκαια – Μιθριδάτης , 15.00 ΑΕ Νεάπολη – Κύπρος Κορ.

Γηπ. Μοσχάτου (12.45): Θησέας – Δίας Κορ., 15.00 Αναγέννηση Μοσχ.- Πανφαληρικός

Γηπ. Δραπετσώνας (12.45): ΑΣ Δραπετσώνας – Αρμενική , 15.00 Νέοι Δραπετσώνας – Αχιλλέας

Γηπ.Δημ. Κερατσινίου( Σιταποθήκες) (15.00): Άρης Αμφ.- Θύελλα Μοσχ.

Γηπ. Κορυδαλλού (10.30): ΑΟ Κορυδαλλός – Φοίνικας Αγ. Σοφίας , 12.45 Θύελλα Κορ.- Αστέρια Δραπ., 15.00 Αετός Κορ. – Χαραυγή

Γηπ. ΑΓΕΤ Χαραυγής (10.45): Νέοι Ευγενείας- ΑΟ Μοσχάτου , 13.00 Αστέρας Κερ.- Ολυμπιακός Περαμ. , 15.00 Ολυμπιακός Κερ.- Κένταυρος

Γηπ. Περάματος (15.00): ΑΕ Περάματος- Σαλαμινομάχοι

Γηπ. Δημ. Ρέντη (09.45): ΑΟ Πειραιάς – Ειρήνη 2005 , 12.00 ΑΟ Καστέλλας- ΑΕ Σαλαμίνας

Γηπ. ΣΕΦ (10.30): ΑΣ Κωφών – Πειραϊκός , 12.45 ΑΟ Ζέας-Προφ. Ηλίας , 15.00 Πορφύρας –ΑΟ Πειραϊκή

Γηπ. Παρ. Τζιτζιφιών (12.00): Παντζιτζιφιακός- Άνω Νεάπολη , 15.00 ΑΟΚ Φαλήρου – Ατρόμητος Κερ.

Γηπ. Νίκαιας (12.45): Σπίθα – ΑΣ Ποντίων , 15.00 Αστέρας Νικ.- Πυθαγόρας

Γηπ. Αίγινας (12.30): Σαρωνικός – Ικάρος Καλ. , 15.00 ΑΕ Αίγινας – Αργοναύτης

Τετάρτη (8/2), ώρα έναρξης 15:15

Γηπ. Π. Νικολαΐδης: Παννεαπολικός – Νέοι Ευγενείας

Γηπ. Μοσχάτου: ΑΟ Μοσχάτου – Αχιλλέας

Γηπ.Δημ. Κερατσινίου( Σιταποθήκες): Μαύρος Αετός – Νέοι Δραπετσώνας

Γηπ. ΑΓΕΤ Χαραυγής: Χαραυγή- Σαρωνικός

Γηπ. Κορυδαλλού: Αετός Κορ.- ΑΟ Καστέλλας

Γηπ. Περάματος: Νέο Ικόνιο- Αμπελακιακός

Γηπ. Σαλαμίνας: ΑΕ Σαλαμίνας- ΑΟ Καραβάς

Γηπ. Παρ. Τζιτζιφιών:  Ίκαρος Καλ.- Περαμαϊκός

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.