Το πρωτάθλημα στην ΕΠΣΠ

Συντάκτης: Κώστας Ζαρέντης Δημοσίευση: Τετάρτη, 26 Οκτωβρίου 2011 15.53

Από την ΕΠΣ Πειραιά, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων στους δύο ομίλους της Α΄ κατηγορίας του Πειραιά (δεν θα διεξαχθούν αγώνες στην Β΄ και Γ΄ κατηγορία, λόγω του εορτασμού της 28ης Οκτωβρίου).

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο (29/10), ώρα έναρξης 15:30

Μοσχάτου: Νίκη Ρέντη – Ένωση Απόλλων Ακράτητος
Νίκαιας: Δόξα Πειραιά – Αργοναύτης
ΑΓΕΤ Χαραυγής: Οδηγήτρια – Α.Ε. Νέου Φαλήρου
Περάματος: Α.Ε. Περάματος – Ήφαιστος
Αμπελακίων: Αμπελακιακός – Α.Ο. Καραβάς

Κυριακή (30/10)

«Π. Νικολαΐδης» (13:00): Φαληρικός – Θύελλα Μοσχάτου
Μοσχάτου (11:00): Μοσχάτο – Νέο Ικόνιο
Μοσχάτου (13:00): Καστέλλα – Σαρωνικός
Δραπετσώνας (15:00): Νέοι Δραπετσώνας – Α.Ε. Σαλαμίνας
Σιταποθήκες (12:45): Πανιώνιος Κερατσινίου – Σαλαμινομάχοι
Σιταποθήκες (15:00): Μαύρος Αετός – Παννεαπολικός
Κορυδαλλού (15:00): Αχιλλέας – Ίκαρος
ΑΓΕΤ Χαραυγής (11:00): Νέοι Ευγένειας – Χαραυγή
Περάματος (15:00): Περαμαϊκός – Αετός Κορυδαλλού
Αίγινας (12:00): Α.Ε. Αίγινας – Άρης Αμφιάλης

Τετάρτη (2/11), αγώνες εξ αναβολής

Κορυδαλλού (15:00): Αετός Κορυδαλλού – Σαρωνικός
ΑΓΕΤ Χαραυγής (15:00): Α.Ε. Νέου Φαλήρου – Α.Ε. Αίγινας

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε LIKE στο Onsports πατώντας ΕΔΩ.

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.