Οι αγώνες του Πειραιά

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Κυριακή, 06 Φεβρουαρίου 2011 07.20

Σημαντικές αναμετρήσεις θα διεξαχθούν την Κυριακή (6/2) στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Πειραιά, σε ουρά και κορυφή.

Αναλυτικά το πρόγραμμα
Α’ Κατηγορία
1ος όμιλος
Αίγινας (14:00): Α.Ε. Αίγινας - Ελλάς Ποντίων
Σιταποθήκες (10:45):Μαύρος Αετός - Ολυμπιακός Καμινίων
Π. Νικολαΐδης (12:45):  Φαληρικός - Νέο Ικόνιο
2ος όμιλος
Ρέντης 12:00: Ένωση Απόλλων Ακράτητος - Ίκαρος Καλλιθέας
ΑΓΕΤ Χαραυγής 12:45: Νέοι Ευγενείας - Αετός Κορυδαλλού 
Μοσχάτο 15:00: Α.Ε. Νέου Φαλήρου - Ολυμπιάδα
ΑΓΕΤ Χαραυγής 10:30: Καραβάς - Αμπελακιακός 
Β’ Κατηγορία
1ος όμιλος
Κορυδαλλός  15:00: Θύελλα Κορυδαλλού - Οδηγήτρια
Π. Νικολαΐδης 15:00 : Α.Ο. Χαλκηδών - Κένταυρος
ΣΕΦ 10:30: Προφήτης Ηλίας - Φοίνικας Αγ. Σοφίας 06/02
ΣΕΦ 12:45: Πορφύρας - Ηρακλής Πειραιά
Ρέντης 09:45: Α.Ο. Πειραιάς - Σπίθα
Παραλίας Τζιτζιφιών 09:30: Παντζιτζιφιακός Κάρπαθος - Αχιλλέας Κορυδαλλού

2ος όμιλος
ΣΕΦ 15:00:  Πειραϊκή - Ήφαιστος
ΑΓΕΤ Χαραυγής 15:00: Ολυμπιακός Κερατσινίου - Πανιώνιος Κερατσινίου
Κορυδαλλός 12:45: Α.Ο. Κορυδαλλού - Πανφαληρικός
Μοσχάτο 13:00: Ελευθερία Μοσχάτου - Α.Σ. Ποντίων
Νίκαια 11:30: Ειρήνη 2005 - Α.Ο. Αγίου Δημητρίου
Γ’ Κατηγορία
Π. Νικολαΐδης 10:30: Άνω Νεάπολη - Α.Ε. Νεάπολη
Κορυδαλλός 10:30: Δίας Κορυδαλλού - Μιθριδάτης
Πέραμα 15:00: Πυθαγόρας - Χατζηκυριάκειο

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.