Η κλήρωση του πρωταθλήματος της ΕΠΣΠ

Συντάκτης: Κώστας Ζαρέντης Δημοσίευση: Δευτέρα, 19 Σεπτεμβρίου 2011 21.37

Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Δευτέρας (19/9), στα γραφεία της ΕΠΣΠ στο ΣΕΦ, η κλήρωση των πρωταθλημάτων της Α΄ Β΄ και Γ΄ κατηγορίας, που θα ξεκινήσουν την 1η και 2η Οκτωβρίου.

Αναλυτικά οι αγωνιστικές στις τρεις κατηγορίες:

Α' ΕΠΣΠ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 16η
Καστέλλα-Χαραυγή
Σαλαμίνα-Νέο Ικόνιο
Αετός Κορ.-Ικαρος Καλλ.
Καραβάς-Μαύρος Αετός
Σαρωνικός Αιγ.-Παννεαπολικός
Αμπελακιακός-Αχιλλέας Κορ.
Περαμαϊκός-Μοσχάτο
Νέοι Ευγένειας-Νέοι Δραπετσώνας

2η αγωνιστική 17η
Σαλαμίνα-Καστέλλα
Χαραυγή-Αετός Κορ.
Νέο Ικόνιο-Καραβάς
Ικαρος Καλλ.-Σαρωνικός Αιγ.
Μαύρος Αετός -Αμπελακιακός
Παννεαπολικός-Περαμαϊκός
Αχιλλέας Κορ.-Νέοι Δραπετσώνας
Μοσχάτο-Νέοι Ευγένειας

3η αγωνιστική 18η
Καστέλλα-Αετός Κορ.
Καραβάς-Σαλαμίνα
Σαρωνικός Αιγ.-Χαραυγή
Αμπελακιακός-Νέο Ικόνιο
Περαμαϊκός-Ικαρος Καλλ.
Νέοι Δραπετσώνας-Μαύρος Αετός
Νέοι Ευγένειας-Παννεαπολικός
Αχιλλέας Κορ.-Μοσχάτο

4η αγωνιστική 19η
Καραβάς-Καστέλλα
Αετός Κορ.-Σαρωνικός Αιγ.
Σαλαμίνα-Αμπελακιακός
Χαραυγή-Περαμαϊκός
Νέο Ικόνιο-Νέοι Δραπετσώνας
Ικαρος Καλλ.-Νέοι Ευγένειας
Μαύρος Αετός -Μοσχάτο
Παννεαπολικός-Αχιλλέας Κορ.

5η αγωνιστική 20ή
Καστέλλα-Σαρωνικός Αιγ.
Αμπελακιακός-Καραβάς
Περαμαϊκός-Αετός Κορ.
Νέοι Δραπετσώνας-Σαλαμίνα
Νέοι Ευγένειας-Χαραυγή
Μοσχάτο-Νέο Ικόνιο
Αχιλλέας Κορ.-Ικαρος Καλλ.
Μαύρος Αετός -Παννεαπολικός

6η αγωνιστική 21η
Αμπελακιακός-Καστέλλα
Σαρωνικός Αιγ.-Περαμαϊκός
Καραβάς-Νέοι Δραπετσώνας
Αετός Κορ.-Νέοι Ευγένειας
Σαλαμίνα-Μοσχάτο
Χαραυγή-Αχιλλέας Κορ.
Νέο Ικόνιο-Παννεαπολικός
Ικαρος Καλλ.-Μαύρος Αετός

7η αγωνιστική 22η
Καστέλλα-Περαμαϊκός
Νέοι Δραπετσώνας-Αμπελακιακός
Νέοι Ευγένειας-Σαρωνικός Αιγ.
Μοσχάτο-Καραβάς
Αχιλλέας Κορ.-Αετός Κορ.
Παννεαπολικός-Σαλαμίνα
Μαύρος Αετός -Χαραυγή
Νέο Ικόνιο-Ικαρος Καλλ.

8η αγωνιστική 23η
Νέοι Δραπετσώνας-Καστέλλα
Περαμαϊκός-Νέοι Ευγένειας
Αμπελακιακός-Μοσχάτο
Σαρωνικός Αιγ.-Αχιλλέας Κορ.
Καραβάς-Παννεαπολικός
Αετός Κορ.-Μαύρος Αετός
Σαλαμίνα-Ικαρος Καλλ.
Χαραυγή-Νέο Ικόνιο

9η αγωνιστική 24η
Καστέλλα-Νέοι Ευγένειας
Μοσχάτο-Νέοι Δραπετσώνας
Αχιλλέας Κορ.-Περαμαϊκός
Παννεαπολικός-Αμπελακιακός
Μαύρος Αετός -Σαρωνικός Αιγ.
Ικαρος Καλλ.-Καραβάς
Νέο Ικόνιο-Αετός Κορ.
Χαραυγή-Σαλαμίνα

10η αγωνιστική 25η
Μοσχάτο-Καστέλλα
Νέοι Ευγένειας-Αχιλλέας Κορ.
Νέοι Δραπετσώνας-Παννεαπολικός
Περαμαϊκός-Μαύρος Αετός
Αμπελακιακός-Ικαρος Καλλ.
Σαρωνικός Αιγ.-Νέο Ικόνιο
Καραβάς-Χαραυγή
Αετός Κορ.-Σαλαμίνα

11η αγωνιστική 26η
Καστέλλα-Αχιλλέας Κορ.
Παννεαπολικός-Μοσχάτο
Μαύρος Αετός -Νέοι Ευγένειας
Ικαρος Καλλ.-Νέοι Δραπετσώνας
Νέο Ικόνιο-Περαμαϊκός
Χαραυγή-Αμπελακιακός
Σαλαμίνα-Σαρωνικός Αιγ.
Αετός Κορ.-Καραβάς

12η αγωνιστική 27η
Παννεαπολικός-Καστέλλα
Αχιλλέας Κορ.-Μαύρος Αετός
Μοσχάτο-Ικαρος Καλλ.
Νέοι Ευγένειας-Νέο Ικόνιο
Νέοι Δραπετσώνας-Χαραυγή
Περαμαϊκός-Σαλαμίνα
Αμπελακιακός-Αετός Κορ.
Σαρωνικός Αιγ.-Καραβάς

13η αγωνιστική 28η
Καστέλλα-Μαύρος Αετός
Ικαρος Καλλ.-Παννεαπολικός
Νέο Ικόνιο-Αχιλλέας Κορ.
Χαραυγή-Μοσχάτο
Σαλαμίνα-Νέοι Ευγένειας
Αετός Κορ.-Νέοι Δραπετσώνας
Καραβάς-Περαμαϊκός
Σαρωνικός Αιγ.-Αμπελακιακός

14η αγωνιστική 29η
Ικαρος Καλλ.-Καστέλλα
Μαύρος Αετός -Νέο Ικόνιο
Παννεαπολικός-Χαραυγή
Αχιλλέας Κορ.-Σαλαμίνα
Μοσχάτο-Αετός Κορ.
Νέοι Ευγένειας-Καραβάς
Νέοι Δραπετσώνας-Σαρωνικός Αιγ.
Περαμαϊκός-Αμπελακιακός

15η αγωνιστική 30ή
Καστέλλα-Νέο Ικόνιο
Χαραυγή-Ικαρος Καλλ.
Σαλαμίνα-Μαύρος Αετός
Αετός Κορ.-Παννεαπολικός
Καραβάς-Αχιλλέας Κορ.
Σαρωνικός Αιγ.-Μοσχάτο
Αμπελακιακός-Νέοι Ευγένειας
Περαμαϊκός-Νέοι Δραπετσώνας

Α' ΕΠΣΠ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 16η
ΑΕ Αίγινας-Ενωση Ρέντη
Ηφαιστος-Θύελλα Μοσχάτου
Νέο Φάληρο-Πανιώνιος Κερατσ.
Αρης Αμφιάλης-Σαλαμινομάχοι
Οδηγήτρια-Φαληρικός
ΑΕ Περάματος-Ερμής Κορυδαλλού
Νίκη Ρέντη-Δόξα Πειραιά
Ρεπό: Αργοναύτης

2η αγωνιστική 17η
Αργοναύτης-ΑΕ Αίγινας
Ενωση Ρέντη-Ηφαιστος
Θύελλα Μοσχάτου-Αρης Αμφιάλης
Πανιώνιος Κερατσ.-Οδηγήτρια
Σαλαμινομάχοι-ΑΕ Περάματος
Φαληρικός-Δόξα Πειραιά
Ερμής Κορυδαλλού-Νίκη Ρέντη
Ρεπό: Νέο Φάληρο

3η αγωνιστική 18η
ΑΕ Αίγινας-Ηφαιστος
Νέο Φάληρο-Αργοναύτης
Αρης Αμφιάλης-Ενωση Ρέντη
ΑΕ Περάματος-Θύελλα Μοσχάτου
Δόξα Πειραιά-Πανιώνιος Κερατσ.
Νίκη Ρέντη-Σαλαμινομάχοι
Φαληρικός-Ερμής Κορυδαλλού
Ρεπό: Οδηγήτρια

4η αγωνιστική 19η
Νέο Φάληρο-ΑΕ Αίγινας
Ηφαιστος-Αρης Αμφιάλης
Αργοναύτης-Οδηγήτρια
Ενωση Ρέντη-ΑΕ Περάματος
Θύελλα Μοσχάτου-Νίκη Ρέντη
Πανιώνιος Κερατσ.-Ερμής Κορυδαλλού
Σαλαμινομάχοι-Φαληρικός
Ρεπό: Δόξα Πειραιά

5η αγωνιστική 20ή
ΑΕ Αίγινας-Αρης Αμφιάλης
Οδηγήτρια-Νέο Φάληρο
ΑΕ Περάματος-Ηφαιστος
Δόξα Πειραιά-Αργοναύτης
Νίκη Ρέντη-Ενωση Ρέντη
Φαληρικός-Θύελλα Μοσχάτου
Πανιώνιος Κερατσ.-Σαλαμινομάχοι
Ρεπό: Ερμής Κορυδαλλού

6η αγωνιστική 21η
Οδηγήτρια-ΑΕ Αίγινας
Αρης Αμφιάλης-ΑΕ Περάματος
Νέο Φάληρο-Δόξα Πειραιά
Ηφαιστος-Νίκη Ρέντη
Αργοναύτης-Ερμής Κορυδαλλού
Ενωση Ρέντη-Φαληρικός
Θύελλα Μοσχάτου-Πανιώνιος Κερατσ.
Ρεπό: Σαλαμινομάχοι

7η αγωνιστική 22η
ΑΕ Αίγινας-ΑΕ Περάματος
Δόξα Πειραιά-Οδηγήτρια
Νίκη Ρέντη-Αρης Αμφιάλης
Ερμής Κορυδαλλού-Νέο Φάληρο
Φαληρικός-Ηφαιστος
Σαλαμινομάχοι-Αργοναύτης
Πανιώνιος Κερατσ.-Ενωση Ρέντη
Ρεπό: Θύελλα Μοσχάτου

8η αγωνιστική 23η
Δόξα Πειραιά-ΑΕ Αίγινας
ΑΕ Περάματος-Νίκη Ρέντη
Οδηγήτρια-Ερμής Κορυδαλλού
Αρης Αμφιάλης-Φαληρικός
Νέο Φάληρο-Σαλαμινομάχοι
Ηφαιστος-Πανιώνιος Κερατσ.
Αργοναύτης-Θύελλα Μοσχάτου
Ρεπό: Ενωση Ρέντη

9η αγωνιστική 24η
ΑΕ Αίγινας-Νίκη Ρέντη
Ερμής Κορυδαλλού-Δόξα Πειραιά
Φαληρικός-ΑΕ Περάματος
Σαλαμινομάχοι-Οδηγήτρια
Πανιώνιος Κερατσ.-Αρης Αμφιάλης
Θύελλα Μοσχάτου-Νέο Φάληρο
Ενωση Ρέντη-Αργοναύτης
Ρεπό: Ηφαιστος

10η αγωνιστική 25η
Ερμής Κορυδαλλού-ΑΕ Αίγινας
Νίκη Ρέντη-Φαληρικός
Δόξα Πειραιά-Σαλαμινομάχοι
ΑΕ Περάματος-Πανιώνιος Κερατσ.
Οδηγήτρια-Θύελλα Μοσχάτου
Νέο Φάληρο-Ενωση Ρέντη
Ηφαιστος-Αργοναύτης
Ρεπό: Αρης Αμφιάλης

11η αγωνιστική 26η
ΑΕ Αίγινας-Φαληρικός
Σαλαμινομάχοι-Ερμής Κορυδαλλού
Πανιώνιος Κερατσ.-Νίκη Ρέντη
Θύελλα Μοσχάτου-Δόξα Πειραιά
Ενωση Ρέντη-Οδηγήτρια
Αργοναύτης-Αρης Αμφιάλης
Ηφαιστος-Νέο Φάληρο
Ρεπό: ΑΕ Περάματος

12η αγωνιστική 27η
Σαλαμινομάχοι-ΑΕ Αίγινας
Φαληρικός-Πανιώνιος Κερατσ.
Ερμής Κορυδαλλού-Θύελλα Μοσχάτου
Δόξα Πειραιά-Ενωση Ρέντη
ΑΕ Περάματος-Αργοναύτης
Οδηγήτρια-Ηφαιστος
Αρης Αμφιάλης-Νέο Φάληρο
Ρεπό: Νίκη Ρέντη

13η αγωνιστική 28η
ΑΕ Αίγινας-Πανιώνιος Κερατσ.
Θύελλα Μοσχάτου-Σαλαμινομάχοι
Ενωση Ρέντη-Ερμής Κορυδαλλού
Αργοναύτης-Νίκη Ρέντη
Ηφαιστος-Δόξα Πειραιά
Νέο Φάληρο-ΑΕ Περάματος
Αρης Αμφιάλης-Οδηγήτρια
Ρεπό: Φαληρικός

14η αγωνιστική 29η
Θύελλα Μοσχάτου-ΑΕ Αίγινας
Σαλαμινομάχοι-Ενωση Ρέντη
Φαληρικός-Αργοναύτης
Ερμής Κορυδαλλού-Ηφαιστος
Νίκη Ρέντη-Νέο Φάληρο
Δόξα Πειραιά-Αρης Αμφιάλης
ΑΕ Περάματος-Οδηγήτρια
Ρεπό: Πανιώνιος Κερατσ.

15η αγωνιστική 30ή
Ενωση Ρέντη-Θύελλα Μοσχάτου
Αργοναύτης-Πανιώνιος Κερατσ.
Ηφαιστος-Σαλαμινομάχοι
Νέο Φάληρο-Φαληρικός
Αρης Αμφιάλης-Ερμής Κορυδαλλού
Οδηγήτρια-Νίκη Ρέντη
ΑΕ Περάματος-Δόξα Πειραιά
Ρεπό: ΑΕ Αίγινας

Β' ΕΠΣΠ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η
Χαλκηδόνα-ΑΟΚ Φαλήρου
Αγιος Δημήτριος-ΑΟ Κορυδαλλού
Πολυκράτης-Θησέας
Αμφιάλη-Ολυμπιακός Κερ.
Ατρόμητος Κερ.-Αναγέννηση Μοσχάτου
Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-Πανφαληρικός
Δίας Κορυδ.-Κένταυρος

2η αγωνιστική 15η
Αγιος Δημήτριος-Χαλκηδόνα
ΑΟΚ Φαλήρου-Πολυκράτης
ΑΟ Κορυδαλλού-Αμφιάλη
Θησέας-Ατρόμητος Κερ.
Ολυμπιακός Κερ.-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς
Αναγέννηση Μοσχάτου-Δίας Κορυδ.
Πανφαληρικός-Κένταυρος

3η αγωνιστική 16η
Χαλκηδόνα-Πολυκράτης
Αμφιάλη-Αγιος Δημήτριος
Ατρόμητος Κερ.-ΑΟΚ Φαλήρου
Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-ΑΟ Κορυδαλλού
Δίας Κορυδ.-Θησέας
Κένταυρος-Ολυμπιακός Κερ.
Πανφαληρικός-Αναγέννηση Μοσχάτου

4η αγωνιστική 17η
Αμφιάλη-Χαλκηδόνα
Πολυκράτης-Ατρόμητος Κερ.
Αγιος Δημήτριος-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς
ΑΟΚ Φαλήρου-Δίας Κορυδ.
ΑΟ Κορυδαλλού-Κένταυρος
Θησέας-Πανφαληρικός
Ολυμπιακός Κερ.-Αναγέννηση Μοσχάτου

5η αγωνιστική 18η
Χαλκηδόνα-Ατρόμητος Κερ.
Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-Αμφιάλη
Δίας Κορυδ.-Πολυκράτης
Κένταυρος-Αγιος Δημήτριος
Πανφαληρικός-ΑΟΚ Φαλήρου
Αναγέννηση Μοσχάτου-ΑΟ Κορυδαλλού
Ολυμπιακός Κερ.-Θησέας

6η αγωνιστική 19η
Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-Χαλκηδόνα
Ατρόμητος Κερ.-Δίας Κορυδ.
Αμφιάλη-Κένταυρος
Πολυκράτης-Πανφαληρικός
Αγιος Δημήτριος-Αναγέννηση Μοσχάτου
ΑΟΚ Φαλήρου-Ολυμπιακός Κερ.
ΑΟ Κορυδαλλού-Θησέας

7η αγωνιστική 20ή
Χαλκηδόνα-Δίας Κορυδ.
Κένταυρος-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς
Πανφαληρικός-Ατρόμητος Κερ.
Αναγέννηση Μοσχάτου-Αμφιάλη
Ολυμπιακός Κερ.-Πολυκράτης
Θησέας-Αγιος Δημήτριος
ΑΟ Κορυδαλλού-ΑΟΚ Φαλήρου

8η αγωνιστική 21η
Κένταυρος-Χαλκηδόνα
Δίας Κορυδ.-Πανφαληρικός
Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-Αναγέννηση Μοσχάτου
Ατρόμητος Κερ.-Ολυμπιακός Κερ.
Αμφιάλη-Θησέας
Πολυκράτης-ΑΟ Κορυδαλλού
Αγιος Δημήτριος-ΑΟΚ Φαλήρου

9η αγωνιστική 22η
Χαλκηδόνα-Πανφαληρικός
Αναγέννηση Μοσχάτου-Κένταυρος
Ολυμπιακός Κερ.-Δίας Κορυδ.
Θησέας-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς
ΑΟ Κορυδαλλού-Ατρόμητος Κερ.
ΑΟΚ Φαλήρου-Αμφιάλη
Πολυκράτης-Αγιος Δημήτριος

10η αγωνιστική 23η
Αναγέννηση Μοσχάτου-Χαλκηδόνα
Πανφαληρικός-Ολυμπιακός Κερ.
Κένταυρος-Θησέας
Δίας Κορυδ.-ΑΟ Κορυδαλλού
Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-ΑΟΚ Φαλήρου
Ατρόμητος Κερ.-Αγιος Δημήτριος
Αμφιάλη-Πολυκράτης

11η αγωνιστική 24η
Χαλκηδόνα-Ολυμπιακός Κερ.
Θησέας-Αναγέννηση Μοσχάτου
ΑΟ Κορυδαλλού-Πανφαληρικός
ΑΟΚ Φαλήρου-Κένταυρος
Αγιος Δημήτριος-Δίας Κορυδ.
Πολυκράτης-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς
Ατρόμητος Κερ.-Αμφιάλη

12η αγωνιστική 25η
Θησέας-Χαλκηδόνα
Ολυμπιακός Κερ.-ΑΟ Κορυδαλλού
Αναγέννηση Μοσχάτου-ΑΟΚ Φαλήρου
Πανφαληρικός-Αγιος Δημήτριος
Κένταυρος-Πολυκράτης
Δίας Κορυδ.-Αμφιάλη
Φοίνικας Αγ. Σοφιάς-Ατρόμητος Κερ.

13η αγωνιστική 26η
Χαλκηδόνα-ΑΟ Κορυδαλλού
ΑΟΚ Φαλήρου-Θησέας
Αγιος Δημήτριος-Ολυμπιακός Κερ.
Πολυκράτης-Αναγέννηση Μοσχάτου
Αμφιάλη-Πανφαληρικός
Ατρόμητος Κερ.-Κένταυρος
Δίας Κορυδ.-Φοίνικας Αγ. Σοφιάς

Β' ΕΠΣΠ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η
Πυθαγόρας-Ηρακλής Πειραιά
Θύελλα Κορυδαλλού-ΑΕ Νίκαιας
Αστέρας Νίκαιας-Παντζιτζιφιακός
Αστέρια Δραπετσώνας-Πορφύρας
Προφήτης Ηλίας-ΑΟ Πειραιάς
Μιθριδάτης-Ειρήνη 2005
Ανω Νεάπολη-Πειραϊκή

2η αγωνιστική 15η
Θύελλα Κορυδαλλού-Πυθαγόρας
Ηρακλής Πειραιά-Αστέρας Νίκαιας
ΑΕ Νίκαιας-Αστέρια Δραπετσώνας
Παντζιτζιφιακός-Προφήτης Ηλίας
Πορφύρας-Μιθριδάτης
ΑΟ Πειραιάς-Ανω Νεάπολη
Ειρήνη 2005-Πειραϊκή

3η αγωνιστική 16η
Πυθαγόρας-Αστέρας Νίκαιας
Αστέρια Δραπετσώνας-Θύελλα Κορυδαλλού
Προφήτης Ηλίας-Ηρακλής Πειραιά
Μιθριδάτης-ΑΕ Νίκαιας
Ανω Νεάπολη-Παντζιτζιφιακός
Πειραϊκή-Πορφύρας
Ειρήνη 2005-ΑΟ Πειραιάς

4η αγωνιστική 17η
Αστέρια Δραπετσώνας-Πυθαγόρας
Αστέρας Νίκαιας-Προφήτης Ηλίας
Θύελλα Κορυδαλλού-Μιθριδάτης
Ηρακλής Πειραιά-Ανω Νεάπολη
ΑΕ Νίκαιας-Πειραϊκή
Παντζιτζιφιακός-Ειρήνη 2005
Πορφύρας-ΑΟ Πειραιάς

5η αγωνιστική 18η
Πυθαγόρας-Προφήτης Ηλίας
Μιθριδάτης-Αστέρια Δραπετσώνας
Ανω Νεάπολη-Αστέρας Νίκαιας
Πειραϊκή-Θύελλα Κορυδαλλού
Ειρήνη 2005-Ηρακλής Πειραιά
ΑΟ Πειραιάς-ΑΕ Νίκαιας
Πορφύρας-Παντζιτζιφιακός

6η αγωνιστική 19η
Μιθριδάτης-Πυθαγόρας
Προφήτης Ηλίας-Ανω Νεάπολη
Αστέρια Δραπετσώνας-Πειραϊκή
Αστέρας Νίκαιας-Ειρήνη 2005
Θύελλα Κορυδαλλού-ΑΟ Πειραιάς
Ηρακλής Πειραιά-Πορφύρας
ΑΕ Νίκαιας-Παντζιτζιφιακός

7η αγωνιστική 20ή
Πυθαγόρας-Ανω Νεάπολη
Πειραϊκή-Μιθριδάτης
Ειρήνη 2005-Προφήτης Ηλίας
ΑΟ Πειραιάς-Αστέρια Δραπετσώνας
Πορφύρας-Αστέρας Νίκαιας
Παντζιτζιφιακός-Θύελλα Κορυδαλλού
ΑΕ Νίκαιας-Ηρακλής Πειραιά

8η αγωνιστική 21η
Πειραϊκή-Πυθαγόρας
Ανω Νεάπολη-Ειρήνη 2005
Μιθριδάτης-ΑΟ Πειραιάς
Προφήτης Ηλίας-Πορφύρας
Αστέρια Δραπετσώνας-Παντζιτζιφιακός
Αστέρας Νίκαιας-ΑΕ Νίκαιας
Θύελλα Κορυδαλλού-Ηρακλής Πειραιά

9η αγωνιστική 22η
Πυθαγόρας-Ειρήνη 2005
ΑΟ Πειραιάς-Πειραϊκή
Πορφύρας-Ανω Νεάπολη
Παντζιτζιφιακός-Μιθριδάτης
ΑΕ Νίκαιας-Προφήτης Ηλίας
Ηρακλής Πειραιά-Αστέρια Δραπετσώνας
Αστέρας Νίκαιας-Θύελλα Κορυδαλλού

10η αγωνιστική 23η
ΑΟ Πειραιάς-Πυθαγόρας
Ειρήνη 2005-Πορφύρας
Πειραϊκή-Παντζιτζιφιακός
Ανω Νεάπολη-ΑΕ Νίκαιας
Μιθριδάτης-Ηρακλής Πειραιά
Προφήτης Ηλίας-Θύελλα Κορυδαλλού
Αστέρια Δραπετσώνας-Αστέρας Νίκαιας

11η αγωνιστική 24η
Πυθαγόρας-Πορφύρας
Παντζιτζιφιακός-ΑΟ Πειραιάς
ΑΕ Νίκαιας-Ειρήνη 2005
Ηρακλής Πειραιά-Πειραϊκή
Θύελλα Κορυδαλλού-Ανω Νεάπολη
Αστέρας Νίκαιας-Μιθριδάτης
Προφήτης Ηλίας-Αστέρια Δραπετσώνας

12η αγωνιστική 25η
Παντζιτζιφιακός-Πυθαγόρας
Πορφύρας-ΑΕ Νίκαιας
ΑΟ Πειραιάς-Ηρακλής Πειραιά
Ειρήνη 2005-Θύελλα Κορυδαλλού
Πειραϊκή-Αστέρας Νίκαιας
Ανω Νεάπολη-Αστέρια Δραπετσώνας
Μιθριδάτης-Προφήτης Ηλίας

13η αγωνιστική 26η
Πυθαγόρας-ΑΕ Νίκαιας
Ηρακλής Πειραιά-Παντζιτζιφιακός
Θύελλα Κορυδαλλού-Πορφύρας
Αστέρας Νίκαιας-ΑΟ Πειραιάς
Αστέρια Δραπετσώνας-Ειρήνη 2005
Προφήτης Ηλίας-Πειραϊκή
Ανω Νεάπολη-Μιθριδάτης


Γ' ΕΠΣΠ

1η αγωνιστική 12η
Ολυμπιακός Περ.-ΑΣ Κωφών
Φίλαθλοι-Σπίθα
Νεάπολη-ΑΣ Ποντίων
Δραπετσώνα-Πειραϊκός
Αστέρας Κερ.-Χατζηκυριάκειο
Αρμενική-Κύπρος


2η αγωνιστική 13η
Φίλαθλοι-Ολυμπιακός Περ.
ΑΣ Κωφών-Νεάπολη
Σπίθα-Δραπετσώνα
ΑΣ Ποντίων-Αστέρας Κερ.
Πειραϊκός-Αρμενική
Κύπρος-Χατζηκυριάκειο


3η αγωνιστική 14η
Ολυμπιακός Περ.-Νεάπολη
Δραπετσώνα-Φίλαθλοι
Αστέρας Κερ.-ΑΣ Κωφών
Αρμενική-Σπίθα
Κύπρος-ΑΣ Ποντίων
Χατζηκυριάκειο-Πειραϊκός


4η αγωνιστική 15η
Δραπετσώνα-Ολυμπιακός Περ.
Νεάπολη-Αστέρας Κερ.
Φίλαθλοι-Αρμενική
ΑΣ Κωφών-Κύπρος
Σπίθα-Χατζηκυριάκειο
Πειραϊκός-ΑΣ Ποντίων


5η αγωνιστική 16η
Ολυμπιακός Περ.-Αστέρας Κερ.
Αρμενική-Δραπετσώνα
Κύπρος-Νεάπολη
Χατζηκυριάκειο-Φίλαθλοι
Πειραϊκός-ΑΣ Κωφών
ΑΣ Ποντίων-Σπίθα


6η αγωνιστική 17η
Αρμενική-Ολυμπιακός Περ.
Αστέρας Κερ.-Κύπρος
Δραπετσώνα-Χατζηκυριάκειο
Νεάπολη-Πειραϊκός
Φίλαθλοι-ΑΣ Ποντίων
ΑΣ Κωφών-Σπίθα


7η αγωνιστική 18η
Ολυμπιακός Περ.-Κύπρος
Χατζηκυριάκειο-Αρμενική
Πειραϊκός-Αστέρας Κερ.
ΑΣ Ποντίων-Δραπετσώνα
Σπίθα-Νεάπολη
ΑΣ Κωφών-Φίλαθλοι


8η αγωνιστική 19η
Χατζηκυριάκειο-Ολυμπιακός Περ.
Κύπρος-Πειραϊκός
Αρμενική-ΑΣ Ποντίων
Αστέρας Κερ.-Σπίθα
Δραπετσώνα-ΑΣ Κωφών
Νεάπολη-Φίλαθλοι


9η αγωνιστική 20η
Ολυμπιακός Περ.-Πειραϊκός
ΑΣ Ποντίων-Χατζηκυριάκειο
Σπίθα-Κύπρος
ΑΣ Κωφών-Αρμενική
Φίλαθλοι-Αστέρας Κερ.
Νεάπολη-Δραπετσώνα


10η αγωνιστική 21η
ΑΣ Ποντίων-Ολυμπιακός Περ.
Πειραϊκός-Σπίθα
Χατζηκυριάκειο-ΑΣ Κωφών
Κύπρος-Φίλαθλοι
Αρμενική-Νεάπολη
Αστέρας Κερ.-Δραπετσώνα


11η αγωνιστική 22η
Σπίθα-Ολυμπιακός Περ.
ΑΣ Κωφών-ΑΣ Ποντίων
Φίλαθλοι-Πειραϊκός
Νεάπολη-Χατζηκυριάκειο
Δραπετσώνα-Κύπρος
Αστέρας Κερ.-Αρμενική

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.