Πρωταπριλιάτικοι δύο όμιλοι της Β' ΕΠΣ

Συντάκτης: Onsports team Δημοσίευση: Σάββατο, 31 Μαρτίου 2012 01.31

Την Πρωταπριλιά διεξάγεται η 28η αγωνιστική σε δύο Ομίλους της Β' ΕΠΣ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

1ος όμιλος (17:00)
Α.Ο. Φύλλου - Α.Ο. Κυψέλης (Καλόγηρος - Γιαβάζης - Αντωνίου Κ.)
Α.Ο. Αίας Μαραθέας - Α.Ο. Αστήρ Βλοχού (Κριαράς - Τσιώλης - Παπαλίτσας)
Π.Ο.Μ. Θεσσαλικός Ματαράγκας - Α.Σ. Ακράτητος Μεταμόρφωσης (Γαλάνης - Γανιάς - Κιουρτσής)
Α.Ο. Δόξα Μάρκου - Α.Ο. Προδρομιακός (Βαφειάδης - Αβραμόπουλος - Καλτσάς)
Α.Ε.Ο. Δόξα Μασχολουρίου - Π.Ο. Παλαμαϊκή (Νότος - Ζαγορίτης - Καλυβιώτης)
Α.Ε. Καππαδοκικού - Α.Ο. Άρης Αγίας Παρασκευής (Μαλλιώρας - Μπάτζιος - Μπεκιάρης)
Α.Σ. Ατρόμητος Παλαμά - Π.Α. Σοφάδων (Μανώλης - Κοντίνος - Πανοσάφος)

2ος όμιλος (17:00)
Α.Ο. Διαγόρας Αμπελικού - Π.Ο. Δόξα Αμπέλου (Κωτούλας - Λέρας - Τίκας Δ.Χ.)
Α.Σ. Άρης Καρδίτσας - Α.Σ. Άρης Φίλιας (Μαργιολάς - Αναστασίου - Βουγιουκλάκης)
Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας - Α.Ε. Δάφνης (Τζαφάλιας - Τσιαχτάνης - Στεργιόπουλος)
Α.Ο. Μελισσοχωρίου - Α.Ο. Μυρίνης (Τακόπουλος - Τάτσιος - Γκούζας)
Α.Ο. Ηρακλής Καρδιτσομαγούλας - Α.Σ.Νεφέλη Καλλιθήρου (Κουκούλη Σπ. - Ευαγγέλου Ευδ. - Νατσιόπουλος)
Α.Σ. Κένταυρος Ανάβρας - Α.Σ. Ατρόμητος Πτελοπούλας (Πολύζος - Τσιοπράς - Οικονόμου)
Α.Ο. Φυλακτής - Α.Ο. Αετός Καλλιφωνίου (Κυρίτσης - Λάκκιας - Αργυρόπουλος)

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.